Збільшити обсяги мобілізації...

Статус: Online
Реєстрація: 06.03.2023
Повідом.: 4705
Президент Володимир Зеленський під час пресконференції у Києві, відповідаючи на питання кореспондентки ВВС Україна Оксани Тороп, заявив, що військові просять у нього можливості збільшити обсяги мобілізації до війська.
"Чи будуть зміни в процесі мобілізації, її посилення чи прискорення, адже війна триває, наступ триває, є втрати, чи будуть служити всі?" - запитала журналістка Володимира Зеленського у Києві.
"Скажу відверто, військові звернулись до мене (з проханням - Ред.) дати можливість більше мобілізовувати. Все, більше поки що сказати про це не можу", - відповів Володимир Зеленський.
Попри це, він все ж назвав обставини, за яких готовий дати згоду на прохання військових.
"Мені здається, що дуже важливо в цьому питанні розуміти, хто це робить і як. Тому питання військкоматів дуже важливе, питання ВЛК (військово-лікарських комісій) дуже важливе, треба пришвидшити процеси, навести порядок, а потім вже починати розмову, щоб збільшувати, як, ким і чим", - додав президент.______
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Ну да, наверное поэтому тема про выезд одна из самых популярных. А до этого толи про призыв, то-ли про что-то похожее была.
а тему про мнения, там где ТС с первых дней пошел помогать, - грохнули походу? Вот так пишите-пишете, обсуждаете шото, а потом старуха-маразматичка кнопку нажмёт
 
По сути конечно правильно, ноблядь, эти пидоры (депутаты, полисмены главные, теперь и военкомы и др.)как воровали так и воруют. Обидно :(
 
Це ж шановний президент про батальон Монако говорив?
 
Неужели Яценюк организует новый батальон спецназначения и возглавит его?
 
По сути конечно правильно, ноблядь, эти пидоры (депутаты, полисмены главные, теперь и военкомы и др.)как воровали так и воруют. Обидно :(
Обидно?? ЗАВИДНО!!. Они зарабатывают больше твоего , а ты зверски завидуешь..Точнее, не столько они воруют, сколько ты завидуешь..:ги:
 
Президент Володимир Зеленський під час пресконференції у Києві, відповідаючи на питання кореспондентки ВВС Україна Оксани Тороп, заявив, що військові просять у нього можливості збільшити обсяги мобілізації до війська.
"Чи будуть зміни в процесі мобілізації, її посилення чи прискорення, адже війна триває, наступ триває, є втрати, чи будуть служити всі?" - запитала журналістка Володимира Зеленського у Києві.
"Скажу відверто, військові звернулись до мене (з проханням - Ред.) дати можливість більше мобілізовувати. Все, більше поки що сказати про це не можу", - відповів Володимир Зеленський.
Попри це, він все ж назвав обставини, за яких готовий дати згоду на прохання військових.
"Мені здається, що дуже важливо в цьому питанні розуміти, хто це робить і як. Тому питання військкоматів дуже важливе, питання ВЛК (військово-лікарських комісій) дуже важливе, треба пришвидшити процеси, навести порядок, а потім вже починати розмову, щоб збільшувати, як, ким і чим", - додав президент.______
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
А чего ты во время войны ожидал :D
 
Сейчас гребут всех подряд.А посилення это наверно и женщин также грести начнут.
 
Сейчас гребут всех подряд.А посилення это наверно и женщин также грести начнут.
Хожу в свей переполненной людьми локации и ничего не вижу, в сравнении с тем, что было раньше.
А у меня и метро, и супермаркеты, и автобусный терминал по городу и в пригороды.
 
Назад
Зверху Знизу