в этой теме помогаем определиться с выбором велосипедов.

Я лише зауважив, що трейл 6-7 чи леон за ті ж гроші нічим не відрізняються. Леон навіть напевно й краще буде бо за бренд менше націнка, а відповідно й обвіс цікавіший при однаковій ціні.
Зато Кадило дает +10 к респектосу от поцанов )).
 
хоча по-нормальному менше хоча б деора не цікаво звичайно
Деора на 8 скоростей не бывает, а переплачивать в полтора раза за одну скорость меня жаба давит, думаю, начинающему оно тоже не надо.
 
Старий буває.
592, 772 та ще якийсь слх між ними - чудові перемикачі, які зараз можна купити бу недорого.
Манетки для х8 рівня деору теж можна знайти, а якщо не паритись деором, а згодитись на асеру-алівію, то й взагалі.

Якщо хочеться саме х8 нормальний, то лише так.
 
592, 772 та ще якийсь слх між ними - чудові перемикачі
Я про манетки, у меня у самого деор переклюк стоит на 8 передачах, но он же как бы по спецификации *9 считается.
Манетки для х8 рівня деору теж можна знайти
Не знал.
якщо не паритись деором, а згодитись на асеру-алівію, то й взагалі
Да, аливио *8 без проблем, у меня такие.
 
но он же как бы по спецификации *9 считается.
шиманівскі переклюки до 9 включно мають однакову ричажність - тобто підходять під будь-яку трансмісію до 9, все залежить лише від манетки.
тобто берешь модний 592 або навіть ХТешний 772 переклюк та будь-яку шиманівську манетку хоч на 9, хоч на 8, хоч на 6 навіть й воно працюватиме.
 
Всем привет подскажите что можно подобрать для роста 169 в бюджет 10000грн.?
 
Доброго дня!
Есть необходимость купить бу велосипед. Есть ли смысл рискнуть взять велосипед марки CRIVIT? это известный производитель спортивной одежды, наверно когда-то выпустили пробную партию великов. Или если бу, то стоит брать только известные вело бренды?
 
це не відомий виробник, а самий звичайний європейський виробник - робить якісно, але бюджетно. Загалом ок, але якась ендура сильно краще.

Це не веловробник, а відповідно й вели від нього - хуйня ашанська. Хуйні ашанської в нас дофіга й без крівіту.
Але як той, хто ніх не розуміє в велах, буде бу брати? От це реальне питання.

Я от на початку осені новий зимній вел взяв - розумів, що беру, перебрав все до гвинтика. А нубасу що робити?
 
Назад
Зверху Знизу