Тема для велофлуда

Восени за тиждень загадувати то анрил. Якщо буде така ж погода, як зараз, то все буде, за день-два знайдуться бажаючі. Але ж може й дощ піти...

Я теж теоретично хочу. Але погода - більше, ніж на післязавтра я прогнозам не вірю. Ну і робота. Намітилось, що я підрозгребу нарешті, але знову таки поки що гарантовано на ці вихідні нічого сказати не можу.
 
Та може й сніг піти, чого доброго. Вже ж зривався - аж п'ять сніжинок цієї осени вже бачив - якраз "по горіхи" їхав ;)
 
Нашел, где они продаются!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Может, их как-то можно вылить из стержневого термоклея? Ясное дело, что при нагревании они расплавятся, но можно же и не нагревать!
 
Ти серйозно?:рл:

До того ж навіщо тобі лінза, якщо фару так і не купив? ;)
 
Ти серйозно?:рл:

До того ж навіщо тобі лінза, якщо фару так і не купив? ;)
А, точно! Получается, выгоднее покупать двойную с аккумуляторами (если только китайцы туда два светодиода на один драйвер не залепили) куплю как-нибудь, зима большая.
 
А, точно! Получается, выгоднее покупать двойную с аккумуляторами (если только китайцы туда два светодиода на один драйвер не залепили) куплю как-нибудь, зима большая.

Чим "вигідніше"? Світить навіть один китайський діод достатньо. Якби ті два світили по різному - ближній та дальній - тільки тоді сенс є. Таку відносно нормальну я бачив лише раз. Чебурашку не рахую бо уебищная(хйл).

Ідеально дві фари. Камера звичайно сліпиться та погано передає нічні контрасти обрубуючи бокову засвітку, але насправді там набагато ширше видно. Але форму плями та рівномірність можна зацінити.
Десь з саредини починається.
 
Останнє редагування:
Господа, а погодка-то, погодка! Айда в субботу
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
! :)
 
Ні, я знову пасую. Робота не пущає :(.
 
Чекаю отакі, можливо підійдуть.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Отож проїхався в них. Я купував саме ці бо в мене такі ж з короткими пальцями та вони мені дуже подобаються. І не прогадав - перчатки супер. А "замшею" дуже добре протирати окуляри - як мікрофібра витирає гуд та не залишає розводів.
Раджу усім ці перчатки - і з пальцями, і без.

Ах да, вони не для холодів, теплого в них нічого немає. Для теперішніх вечорів норм буде, коли ніби ще й не холодно, але без "пальців" пальці підморожує.

добавлено

Також були нарешті затесчені окуляри.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Класно сидять, немає цієї дрочової товстої рами, як на найпоширенішому аоклей клоні, чи дрочових товстих дужок. Рама ту дужки вузенькі, але не дивлячись на це жодного натяку на крихкість на мають. Зручний резиновий "носик".
Загалом, експерт рекомендує.

У мене зараз темні та жовті, що брав на тест.
Ще візьму кольорові та прозорі - вирішив взяти повний комплект відмовившись від того, що маю зараз, бо реально сподобались. Для тех робіт залишаться - не пропадуть ;)
 
Останнє редагування:
Сегодня, по пути на работу, убедился в необходимости велошлема. На Ньютона упало яблоко. А на меня упал орех. Благо, что спелый. Прийдётся закон какой-то открывать :ги:
47af4f9ae2ae.jpg
 
Не кокос же.
Ти б ще зза фундучка бучу підняв :D
 
Не кокос же.
Ти б ще зза фундучка бучу підняв :D

По-весу - как увесистое яблоко, хоть и меньше. И летело явно не с нижних веток :) Просто неожиданно и смешно ;)

Приехал домой, тщательно очистил добычу - это явно не грецкие орехи, мутанты какие-то. Может кто подскажет, что меня по кумполу треснуло? :-)

6536faec2e86.jpg
 
Останнє редагування:
Китайські вчені винайшли нову супер фару для любителів сліпити пішоходів :D
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
это явно не грецкие орехи, мутанты какие-то. Может кто подскажет,
А там внутри мясо есть? На советском бывшем Дальнем Востоке растут манчжурские орехи (а кое-кто и тут такие сажал, попадаются) - вроде как-бы оно на грецкий похоже, но шкаралупа весьма замысловатого вида; если разбить (а это таки непросто!) - внутри орех дико закоулистый, и выковырять оттуда мясо крайне трудно, хотя оно и вполне съедобное, и даже вкусное :)
Может, это как раз у вас там они?

Китайські вчені винайшли нову супер фару для любителів сліпити пішоходів
А набуя у неё для дальнего света приделан вертикальный овал, а не как у людей положено?
 
Ти в мене питаєш? ;)
 
Вчера прокатился,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
...
Интересно наблюдать, как приходит осень, и куча, якобы, велосипедистов дружно переквалифицируется в пешеходов, хотя как таковых препятствий поехать-покататься всё ещё физически не наблюдается...
 
Ми теж вчора катали. Тепло так було, і сьогодні теж, а зараз от трохи дощик :(
 
А в нас сьогодні за цілий день і не крапнуло. Пішов, помацав пісок - сьогодні вже б, мабудь, і не ризикнув би сунутись до соснового бору :)
 
Вчера прокатился,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
...
Интересно наблюдать, как приходит осень, и куча, якобы, велосипедистов дружно переквалифицируется в пешеходов, хотя как таковых препятствий поехать-покататься всё ещё физически не наблюдается...
Описания у тебя :клас:
 
Назад
Зверху Знизу