S.T.A.L.K.E.R. 2

Ждите и торрент и все остальное. На декабрь перенесли, потом и на апрель 2023.

Как я и говорил, кроме рендера и трейлера нет у них никакой игры

Ну, а вдруг будет круто? Сука, всё таки я Ultimate купил версию, ну не надо настроение портить (((((((
Ну дорогой друг, как сейчас настроение?))

226aa87a52.jpg
 
Ж.Д.А.Л.К.Е.Р. 2 :D Дожить бы до её выхода, и надеюсь там требования не будут за облачными.
 
Опять железо менять? Данунах
 
Ж.Д.А.Л.К.Е.Р. 2 :D Дожить бы до её выхода, и надеюсь там требования не будут за облачными.

В порівнянні з першим то ж взагалі не термін. Я маю на увазі реальний термін, коли щось показали та сказали, що скоро буде.
 
Ха-ха-ха! Ну шо бля, маслін хатітє? А хуя. Дата вихода дєкабрь 2023 (десь тут 0 забули додати)
Переглянути вкладення 13224601 Переглянути вкладення 13224602
Хто доживе, той молодець. Напісано то как! Захвативающій екшон і шутєр. А кіпіш який підняли, а предзакази лімітована серія, а рендер кіно яке блядь було просто обдристать штани. Буде як з Атомік харт. Хуйня на виході зі застарілим графоном.
 
Нема але там не дуже запарно
Та ну))) Інструкція довгенька. Два вечори граюся)

Щось ніяк воно у мене не запускається. Наче не вчорашній з модами Сталкер, але вони глючні апріорі. Бо сам Сталкер глючний
 
Останнє редагування:
Та ну))) Інструкція довгенька. Два вечори граюся)

Щось ніяк воно у мене не запускається. Наче не вчорашній з модами Сталкер, але вони глючні апріорі. Бо сам Сталкер глючний
Там всього 4 архіви и почекати годину-дві, поки всі моди завантажаться:)
 
Ну то шо, хлопці! Хто купив собі баночку Нон Стоп Сталкер? :D Я чисто випадково зустрів у магазині, а виявляється, що нарід сказився з цими баночками, по 600 грн торгують
 
Ну то шо, хлопці! Хто купив собі баночку Нон Стоп Сталкер? :D Я чисто випадково зустрів у магазині, а виявляється, що нарід сказився з цими баночками, по 600 грн торгують
За таку ціну ти мав би бігати по хаті з тапком за тушканами і лупасити їх, допоки з них скальп контролера не випаде.
 
Назад
Зверху Знизу