Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Похоже, что трудности идут из глубины веков, вместе с генами, фамилиё ведь наследственное, еще прапрадеда нарекли козлячьей фамилией.

Чмошник побежал в тему ЕСПЧ, потявкать. :D
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Потерял я интерес к этой теме.
Ставлю эту тему в игнорируемые т.к. по десятому кругу одно и тоже еюа "заливает".
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Потерял я интерес к этой теме.
Ставлю эту тему в игнорируемые т.к. по десятому кругу одно и тоже еюа "заливает".

А оно больше ничего не может.
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Еюа получил в своей теме дежурную дозу ебуков и снова затихнет на месячишко.
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Призрак, а вы не задумывались над тем, чтобы последовать примеру «иудушки»? https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=69297418&postcount=5738

Может быть вы , в очередной раз, попробуете объявить этой теме бойкот?
Как вам такой «раскладец»?

Помните, призрак, как вы агитировали читателей этой темы объявить этой теме «байкот»?
Может быть тогда ничего у вас не получилось потому, что вы не знали , как правильно пишется слово бойкот? (а потом долго оправдывались, что это не вы такой «грамотный», а это вас подвел ваш «Т9» )
Помните?

А потом, еще несколько раз предлагали снова и снова бойкотировать эту тему.

P.S.
Может быть в этот раз у вас все получится... А?:)
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Еремей и есть Иуда.
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Еремей и есть Иуда.

:D


Ну що, тепер поговоримо про профспілки?

Яким чином з допомогою профспілки робітники можуть захистити свої права?
Як роботодавці, у разі наявності на підприємстві первинної профспілкової організації, можуть збільшити прибуток підприємства та зробити підприємство кращім серед конкурентів?

Як з допомогою профспілки підвищити дисципліну та відповідальність працівників?
Як з допомогою профспілки створити належні умови праці?
Як з допомогою профспілки роботодавець може уникнути штрафів?

Як з первинна профспілкова організація підприємства може допомогти роботодавцю створити дієвий колектив та позбутися “текучки кадрів”?
Як первинна профспілкова організація підприємства може допомогти роботодавцю створити умови праці при яких робітникам не потрібно буде захищати свої права?

Як первинна профспілкова організація може допомогти роботодавцю позбутися безвідповідальних працівників?
Як з допомогою профспілки створити на підприємстві оптимальну систему управління підприємством? (до речі, управління підприємством найбільш затратна стаття витрат будь якого підприємства).

І ще багато чого можна зробити з допомогою первинної профспілкової організації...
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Пропоную почати з найбільш розповсюдженої помилки роботодавців у взаємодії з первинною профспілковою організацією ( далі ППО), створеною на цьому підприємстві.

Найбільша помилка роботодавця, який дізнався про створення у нього на підприємстві ППО це спроба підкорити керівництво ППО (виборний орган профспілкової організації) тобто взяти керівництво ППО у свої руки.

Справа у тому, що профспілкова організація приносить користь підприємству лише у разі , якщо вона не залежить у своїх діях від керівництва підприємства. (тобто, якщо виборний орган ППО приймає рішення без впливу роботодавця)

Дійсно, на перший погляд, у разі створення ППО на підприємстві, керівник (директор) підприємства повинен узгоджувати всі прийняті рішення (накази, розпорядження, зміни режиму роботи, умов праці, умов оплати праці і т.і.) з виборним органом ППО.
Тобто, директор (керівник підприємства) з часу створення ППО вже не має можливості одноосібно приймати рішення. Саме це викликає бажання керівництва підкорити ППО і керувати нею.

Але, як тільки директор підкорює ППО , тобто керівництво підприємства знову повертається до одноосібного, ця ППО вже не приносить ніякої користі ні директору, ні робітникам.

Це зрозуміло?
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Еремей, как продвигается расследование по уголовному производству в отношении Харьковгорлифт?
Пидозру уже предъявили? :)
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=69378996&postcount=5745


Думаю всім зрозуміло, що існування на підприємстві ППО , яка керується директором підприємства , не приносить ніякої користі ні директору, ні робітникам підприємства.
Така ППО має виключно формальний характер. (начебто ППО існує на підприємстві , але її існування не має ніякого сенсу).

Це ще не все.

Якщо директор підприємства у разі створення ППО починає спроби підкорити профспілку або її знищити це може означати лише те що директор слабкий та ще й боїться профспілки.
Тобто такі його дії не можуть викликати ніякої поваги робітників.
Звісно, ніхто не буде казати це директору, але всі працюючі на підприємстві це розуміють...

Крім того, всі розуміють, що якщо боїться то є чого боятися...
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Найбільша помилка роботодавця, який дізнався про створення у нього на підприємстві ППО це спроба підкорити керівництво ППО
Поэтому директор, чтоб не делать такой ошибки, просто выгоняет нахер с работы предводителя ППО и его тупых подчиненных, как это и произошло с тобой и Субботой.
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Поэтому директор, чтоб не делать такой ошибки, просто выгоняет нахер с работы предводителя ППО и его тупых подчиненных, как это и произошло с тобой и Субботой.

Ты это так легко утверждаешь, а попробуй выгнать!
Давай ты нас возьмешь к себе на предприятие ,мы (работники)создаём профспилку, и начнем игру кто кого!
И потом попереписуемся здесь..,т.е вернёмся к этому разговору:

Поэтому директор, чтоб не делать такой ошибки, просто выгоняет нахер с работы предводителя ППО и его тупых подчиненных, как это и произошло с тобой и Субботой.
А у тебя будет возможность на деле доказать какой ты крутой��
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Ты это так легко утверждаешь, а попробуй выгнать!
А на хрена мне их вообще брать? Я же не мазохист.

А у тебя будет возможность на деле доказать какой ты крутой
А у меня такая возможность уже есть с 1994 года.

Давай ты нас возьмешь к себе на предприятие
А что вы умеете? Я беру на работу только хороших специалистов, которые будут работать, а не пиздеть о правах угнетенного пролетариата.
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

А на хрена мне их вообще брать? Я же не мазохист.


А у меня такая возможность уже есть с 1994 года.


А что вы умеете? Я беру на работу только хороших специалистов, которые будут работать, а не пиздеть о правах угнетенного пролетариата.

Перед нами выступал профсоюзный дуэт Обсерун и его Жополиз.:D
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Ты это так легко утверждаешь, а попробуй выгнать!
Давай ты нас возьмешь к себе на предприятие ,мы (работники)создаём профспилку, и начнем игру кто кого!
И потом попереписуемся здесь..,т.е вернёмся к этому разговору:


А у тебя будет возможность на деле доказать какой ты крутой��

Ты мне моську напоминаешь.

729e65d7f40f43e2865d7.jpg
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

Ты это так легко утверждаешь, а попробуй выгнать!
Давай ты нас возьмешь к себе на предприятие ,мы (работники)создаём профспилку, и начнем игру кто кого!
И потом попереписуемся здесь..,т.е вернёмся к этому разговору:


А у тебя будет возможность на деле доказать какой ты крутой��

Моська, тявкни! :)
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

https://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=69378996&postcount=5745

Поэтому директор, чтоб не делать такой ошибки, просто выгоняет нахер с работы предводителя ППО и его тупых подчиненных, как это и произошло с тобой и Субботой.
Це друга розповсюджена помилка керівників підприємств.

Мене особисто двічі звільняли з КП “Муніципальна охорона” і саме за те що я керівник ППО та захищав права членів нашої профспілкової організації.

І як ви всі знаєте, суд двічі поновлював мене на роботі і підприємство КП “Муніципальна охорона” виплачувало мені заробітну плату за час вимушеного прогулу (перший раз за 1,5 роки) , (другий раз 2,5 роки, тому що рішення набрало чинності після розгляду справи касаційним судом).

Крім того, підприємство повернуло всі кошти на рахунок ЦЗ, які я отримував у ЦЗ, як допомогу по безробіттю, під час коли я був зареєстрований як безробітний після незаконного звільнення.

І це ще не все.
За час вимушеного прогулу перший раз за 1,5 роки “набігло” 36 днів оплачуваної відпустки.
За час вимушеного прогулу другий раз за 2,5 роки “набігло” 60 днів оплачуваної відпустки.
Тому, після поновлення мене на роботі, я написав заяву на надання мені відпустки і почав виконувати свої обов’язки (приступил к работе) після відпустки.

З ППО керівнику підприємства треба домовлятися.
Звісно, на деяких підприємствах існує стільки порушень, що одразу не можливо привести усе до вимог діючого законодавства. Тому потрібно домовлятися з ППО що , наприклад, за 2-3 місяці ми приведемо у відповідність до КЗпП ці питання, потім інші. Таким чином через деякий час на підприємстві не буде порушень законодавства зовсім.

Це, по перше.

По друге, керівнику підприємства з керівником ППО треба домовитися про розподіл обов’язків та відповідальності.
Наприклад, директор підприємства заробляє гроші (бо він це вміє), а ППО відповідає за те що працівники будуть сумлінно виконувати свої обов’язки. (не буде порушень дисципліни, прогулів та таке, інше.)

P.S.
Я хочу звернутися до керівників підприємств.
Якщо ви отримаєте повідомлення про створення на Вашому підприємстві ППО , яка входить до складу Професійної спілки “Світ законів” , будь ласка, не повторюйте цих помилок.
Краще ми з Вами зустрінемося, та обговоримо всі питання.
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

31706552ba0ea3b74e2b.jpg
 
Re: Профсоюз защита трудовых и соц.экон.прав

b61433fc1c17d1018e3.jpg
 
Назад
Зверху Знизу