Посоветуйте какую паяльную станцию взять)

Ну вони подорожчали бо імпортні. Але так само залишаються народними.
Хоча краще все ж брати одразу 868 з тру нагрівачем паяльника.
 
планирую взять себе ...посмотрел 868 ничего так. может подскажешь где в харькове самые адекватные цены ?я подозреваю нужно сразу купить комплект хороших жал к нему...?
 
Можна і китайськими паяти за 3-4 бакси набір з 10 жал.
Ну хорошими жалами паяти зручніше. Але комплект сенсу брати немає - тонкий конус + трохи приплющений конус + малий та побільше 45 радусів + мультихвиля.
Можна взяти одне якесь нормальне, якщо не маєш ніяких особливих побажань наразі.

Де брати - хз. Ціни не радують.
Що брати - 702 чи 852+фан зі звичайним нагрівачем або 868 з керамічним.

Хоча я б радив взяти квік 203 та окремо фен будь-який. До фену лакей питань ніколи не було - дме й дме собі. А от індукційна станція паяє у 100500 разів краще, що відчувається дуже й дуже.
 
пересмотрел все модели - остановлюсь наверное всеже на 868 . говорят надежнее. да и керамика повеселее.
 
Вставлю свои 5 копеек:-) лучше брать отдельно фен и пвяльник, как выше рекомендовал tifo. Очень даже не плохой паяльник Quick 202D ну и фен Quick 857D
 
Вставлю свои 5 копеек:-) лучше брать отдельно фен и пвяльник, как выше рекомендовал tifo. Очень даже не плохой паяльник Quick 202D ну и фен Quick 857D

Фен пофіг який. Абсолютно. Він використовується лише для випайки.
А от паяло треба нормальне брати бо паяти дрочами, що не можуть підтримувати терпературу з-за недосконалого термодатчика та малої потужності нагрівача, це жопа.
Зараз квік 203, будуть дурні гроші - одразу візьму окі.
 
Меди и говна, я б сказал :D
 
Понятно, спасибо !

А то выписывал "почти Хакко" с гравировками по жалу

attachment.jpg


и как бы не самые дешевые, а желтожопик вчера прислал именно такие, как на ссылке

attachment.jpg


Теперь думаю, стоит качаться с ним из за несоответствия фотографии или забить.
 

Вкладення

  • gala.jpg
    gala.jpg
    30.5 КБ · Перегляди: 889
  • galo2.jpg
    galo2.jpg
    92.5 КБ · Перегляди: 883
На китайських теж є гравіровка. Ну принаймні в моєму такому комплекті, що я колись по нубству купував, була. Щоправда не на всіх жалах :D
 
У меня гравировки не было на жалах, но упаковка один в один такая же. Качаться думаю смысла нет, но поставить двоечку в репу можно. Или попаять денек, сфоткать это безобразие и потребовать ну, скажем, 50% рефунда.
 
Сейчас уже имеет смысл брать паяльники или станцию только на жалах Hakko T12, фен отдельно тот же Quick 857d или подешевле Huakko (Baku и др. клоны) 857d
 
Доречі на лакей( і не тільки) рідний роз'єм пальника краще одразу міняти на такий, як на цьому фото або подібний, совковий аудіо ще можна, бо рідний роз'єбеться полюбасу. Й дріт теж бо рідний дуже жорсткий.

І під фен теж добре запилити роз'єм.
 
Назад
Зверху Знизу