подскажите, плиз, собираються ли в Харькове ПСП геймеры?

Нас задержали в вузе до полпятого
 
Пацаца, я з другом вже близько години в Маку сидим))
 
У когото ноут будет? Я б взял зарядное для юсб,а то дома зарядить не успею :(
 
Придешь седня? я щас буду ехать мб

ппц,сорри,я приеду в след.раз.Единственные осенние ботинки промокли насквозь...
Нахрена мне куча кроссовок по такой погоде :((
 
Прочитай мій пост, що вище.

ппц. Я приїхав у "хлюпаючих" кросівках о_о
 
Я с инста приехал домой в ботинках,снял,вроде ничего.Оделся,обуваюсь-мокроооо...извините,подвел,но мне здоровье дороже :(
 
а я целый день просидел на работе с правым промокшим туфлем, ща поскачу в Мак на левом..:D
 
Так-с, сходка відбулася! І так, хронологія подій: 16.45 - Я і мій друг Олександр вже були на місці (спеціально прийшли раніше, щоб поговорити про те, про се), близько 18.00 прийшов Sedelnikov_KA, почали грати у моторшторм і хвилин через 15 підтягнувся ще й Throttle. Намагалися грати у Фіфу10, нічого не вийшло, тільки для одного. Знову почали рубатися в моторшторм, потім запустили кілзон, і все стало просто кайфом, грали 2х2, це було просто супер! Близько 19.00 забіг з роботи до нас kenwoodoo, підключився до нас 2х3. Ну, взагалі пограли, отримали купу задоволення. Близько 20.15 пішли Sedelnikov_KA, Throttle і kenwoodoo. Залишились ми з другом, зіграли один разок в нову ГТА ЧВ і боїв з 10 у Соул Калібур і близько 21.00 пішли додому.

Ось фото-звіт (фотки жахливі, але хоч щось):
Посилання видалено
Посилання видалено
Посилання видалено
Посилання видалено

Зліва направо: Мій друг Саша > Я (Сір0жа) > Sedelnikov_KA (Костя)> Throttle (Андрій)
Фоткав нас kenwoodoo (Віталій), за що йому велика подяка))

По пропозиції Sedelnikov_KA, наступного разу йдемо в "Мандарин", який знаходиться біля того ж Маку, за рогом "Призми". Після сходки заходив глянути туди, дійсно непогана кафешка, не дуже людно, тихо, є пиво і немає тієї "пластмасової їжі", що в Маку.
 
Ыыыы, розовая фатка :-)
 
Да у тебя просто талант журналиста... Да, вчера действительно в Килзон погамали весело... Обязательно надо повторить...
 
Ыыыы, розовая фатка :-)
я її просто обожнюю)))

Да у тебя просто талант журналиста... Да, вчера действительно в Килзон погамали весело... Обязательно надо повторить...
спс)) обов'язково погамаємо ще.. 3х3)))
 
это уже вторая, полноценно, состоявшаяся встреча и 100% не последняя, так что все скептически настроеные присоеденяйтесь и приходите в следующий четверг в "Мандарин"

вот чё я в пейнте состряпал, если ктото может покрасивей сделать - буду благодарен ;)
 
Прихожу в следующий раз,будем 3х3 ;)
В киллзону я с удовольствием ;)
 
А давайте собираться владельцам пс3, соединять их в сеть по четыре и играть в гарри поттера и тайную комнату? :D:D:D
 
А че я 5 псп насчитал на фотках?))
И какой ценово диапазон в Мандарине?)
 
А скільки потрібно бути?

Наприклад, бокал Старопрамена коштує 9 грн.
 
А что с закуской? А то я в последнее время пивом стараюсь не злоупотреблять +)
 
а когда следуящая встреча?
 
как всегда чт 18-00 +)
 
Назад
Зверху Знизу