Обсуждения событий в Украине (БФ) - Part 13

Тебе, пидару, доебаться не к кому.
Ну я тебя ещё не ебал, что бы ты обо мне так уважительно отзывался. Приезжай - оформлю. Могу даже на пару с товарищем теба нагнуть, ну чтобы рот закрыть на время экзекуции.
Тогда можешь ласково меня называть "мой нежный пидор". :D
А так - ты просто валенок, который постит хуйню!
 
Игорь Мягченков
Только что ·
ОЧЕНЬ ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ИНФО
Возле посольства РФ работали те же люди, которые развязали Грушку.
 
Ну я тебя ещё не ебал, что бы ты обо мне так уважительно отзывался. Приезжай - оформлю. Могу даже на пару с товарищем теба нагнуть, ну чтобы рот закрыть на время экзекуции.
Тогда можешь ласково меня называть "мой нежный пидор". :D
А так - ты просто валенок, который постит хуйню!

Между "доебаться" и "ебать" две больших разницы. Твои пидарские наклонности мне понятны. Дальше - в игнор, чтоб тебя, из рота гавнополивалку, не слышать. По твоим постам - ты только и умеешь, что трахаться со своим другом.
 
но в новостях инфа проскакивала,что с ним или не с ним вчера приехал депутат гд
Инфа - не инфа, проскакивала - пробегала, с ним или не с ним, приехал или нет, но блять депутат гд.
И чо? ЧТО? Валынская ризня?
 
Град стрелявший в Доброполье базировался в Ханкале в Чечне.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

ничего не утверждаю
первая машина из видео похожа на 3ю справа на фото

сгоревший град

1402769113-044935cfbd7e711d082f456ce04be9ad.jpg

фотки отсюда
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
"14.06.2014
Артилерійський удар по Добропіллю з установок "Град" завдали військовослужбовці 18-ї гвардійської мотострілецької бригади РФ.
Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Юрій Бутусов з посиланням на командира розвідвзводу 93-ї бригади Олега.
"Вони атакували наш блокпост, але в поспіху допустили помилку в розрахунках і вдарили по цивільному об'єкту. 14 ракет не зійшли з направляючих. Терористи думали підірвати установку гранатою, вона загорілася, була загроза вибуху, але ми вирішили зберегти такий цінний доказ. Загасили пожежу. Кабіна машини - у повній справності. В кабіні виявлені предмети армійської амуніції російського виробництва. І головне - виявлені таблиці для стрільби з реактивної системи залпового вогню, на якій вказано номер військової частини", - повідомив військовий, передає ТСН.
За його словами, це були військовослужбовці ВЧ № 27777 - 18-та гвардійська мотострілецька бригада Російської Федерації. Місце дислокації - станиця Зелечуцька Чеченської республіки. Командир батареї - гвардії капітан Дмитро Афанасьєв.
"Ми відновили пошкоджені колеса "Граду", і зараз він своїм ходом у справному стані відправлений на базу. Усі вилучені документи і докази передані компетентним органам", - додав Олег. "
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
... zvodu.html

Я их и не ищу. То я так - ёрничаю.
Не надо так со своими:)
 

Вкладення

  • 09105094k.jpg
    09105094k.jpg
    50.5 КБ · Перегляди: 41
Мурзік Васильович
34 хв · Відредаговане ·

Мурзікньюс.

Ну шо вам сказати, сьогодні чорна субота, тому і новості будуть соотвєтствєнні.
Почалося з того шо вночі лугандійські тірарісти при заході на посадку збили транспортний борт Іл-76 який доставляв техніку та боєприпаси в зону АТО, загинуло 49 наших вояків. Подейкують шо в літаку мало бути близько 200 вояків, але в останній момент плани змінили і частина людей поїхала сухопутним транспортом. Є також певні підозри шо інфу про борт злили тірарістам із самого верху, тоїсть із генштабу ЗСУ.
У мене є тільки одне питання до воєннополітічєского руководства країни: скільки вам блядям ше треба смертей наших патріотів шоб повикидати нахуй з органів управління всю феесбешну агентуру кремля, га??????
З огляду на то всьо, вчоний кіт начина понімать дві актуальні проблєми:
по-перше, шанси взнати в чому фішка мирного плану ПеПе для востоку, стрємітєльно наближаюцця до нуля, а по друге Хуйлу той план явно не понравився.
Ага, в Києві небайдужі громадяни відвідали філіал обітєлі зла на Воздухофлотському проспекті,з ціллю проведення обряду екзорцізму , сначала для розминки вони перевернули догори дригом брички служителєй сотони, а потім гарненько обмалювали табличку охвісу посланця люципера. Но поскільки злі дємони не спішилися покидать чєртогі зла, в хід пішли освячені яйця та бруківка. Очікуваного ехвекту ці маніпуляції не проізвели, тому поступила ідея провести масштабне аутодафе, тоїсть спалить к хуям всіх прислужників сотони разом із їхніми чєртогами. Для цього були даже звезені шини прєдварітєльно обмиті свяченою водою. Но приїхали які то високі чини СБУ і відговорили екзорцістів від їх священних намірів, може то і лучче, хотя я і не дуже в цьому впевнений. Кстаті рашаговноньюс уже сре по цьому поводу шлакоблоками, "аяяяй фошисти надругалісь над флагом", ви лучче скажіть спасіба шо не надругалісь над вашим послом.
Ну і гран-прі в номінації "жертва піара" получає нардеп Рудьковський, який здуру приїхав поучаствувать в екзорцизмі під посольство кацапстану, мало того шо йому попортили морду ліца брілліантовим зільоним то ше й угрозами добилися обіцянки спонсірованія української армії, мені кажецця шо цей клоун горько пожалів шо сунувся межи небайдужих громадян, хотя руки ноги цілі, то вже заїбісь для нього, я так щитаю.
АТО продовжуєцця, майдан не розходицця.
Будьмо уважні.
 
вы че так психуете,срываетесь раслабтесь.
Окститесь - у вас любезный напрочь отсутствует понимание когда человек психует, а когда подшучивает.
По всей видимости это от высокого IQ :D
 
Назад
Зверху Знизу