Обновки

первая версия была, что вся фигня из-за разуклона на дороге :)
зазвичай починають, - це гума, перестав колеса злівої на праву сторону.
Я останій раз робив машину, сальник колінвалу міняв, забрав авто, а на рельсах невідомий стук, приїхав на сто, поїхали з мастером, каже ну ви "уж очень агресивно єту складку проехали", кажу ідемо на під'йомник, зробили розширену діагностіку ходової, причепилися що в меня 2 мм задніх колодок, та м'які шарові, поки не побачели, що болт підрамника недо-кручений на 1см))
 
Останнє редагування:
шось тухло тут:)
розкажіть шо там в місті відбувається? хто лишився? хто куди емігрував?
в місті все норм, зараз мої хлопці лагодять базу Соїча після (освободителей), сапери попрацювали, навіть пляжі декілька разів пройшли, - можна не тільки рибу ловити, чекають на відвідувучів
росіянє як завжди, - вкрали варочну поверхню разом зі стельницею, та всі подовжувачі, та автомати..., кондеї, холодильники, та бойлери залишили
 
в місті все норм, зараз мої хлопці лагодять базу Соїча після (освободителей), сапери попрацювали, навіть пляжі декілька разів пройшли, - можна не тільки рибу ловити, чекають на відвідувучів
росіянє як завжди, - вкрали варочну поверхню разом зі стельницею, та всі подовжувачі, та автомати..., кондеї, холодильники, та бойлери залишили
А як туди зараз добиратися? Через Печеніги? Так там в районі Хотомлі ще й до війни не було дороги.
Цікаво пляжі в воді також перевіряли на міни.
 
А як туди зараз добиратися? Через Печеніги? Так там в районі Хотомлі ще й до війни не було дороги.
Цікаво пляжі в воді також перевіряли на міни.
на салтові понтон, пляж перевряли ретельно не одноразово зі слів адміністрації, люди туди їдуть на пляж купатися
 
Третій раз за півтора року у навігаторі забив адресу «дім»
 
а нахиба? Безлюд ближе, чище и безопаснее
Чище только в плане взрывоопасных предметов. Вода чище на Ст. Салтове. Не заходит мне Безлюд вообще, не нравиться на головах сидеть и нет таких красот вокруг.
До войны любимыми местами отдыха на воде в Харьковской области были Ст. Салтов, Задонецкое, Фигуровка, Оскольское водохранилище.
С начала войны окунался в водоёме 1 раз на Днестре, но это совсем не то.
 
Замінив усі деталі, хоча порвані були тільки сайлентблоки ричагів, пильники стійок стабілізатора, подушка. Звісно усі б\в цілі(і не цілі) деталі я забрав, на всяк випадок, якщо за рік щось здохне.
Одразу пропали усі звуки, грюки, скрипи що мені перешкоджали. Хоча механік сказав, що рульову рейку в майбутньому треба буде на регенерацію. Записався на Сходження за тиждень, руль трішки косить)
задоволений
Отож вчора виїхав на трасу і був трохи здивований поведінкою авто, в поганому сенсі. Трясеться кермо на швидкості 90-110, так чітко, як маятник в пришвидшеному темпі, на якісь кілька мм в обидва боки. Особливо видно, коли повністю забираю руки. Ще, коли стою і повертаю кермо - то відчуваю повертання коліс не одразу, десь за декілька градусів повороту.
Повторюсь, що геометрію зробили і виставили усе в 0.
Питання - рульова рейка? чи може щось не дотягнули? (((
 
Останнє редагування:
Отож вчора виїхав на трасу і був трохи здивований поведінкою авто, в поганому сенсі. Трясеться кермо на швидкості 100-130, так чітко, як маятник в пришвидшеному темпі, на якісь кілька мм в обидва боки. Особливо видно, коли повністю забираю руки. Ще, коли стою і повертаю кермо - то відчуваю повертання коліс не одразу, десь за декілька градусів повороту.
Повторюсь, що геометрію зробили і виставили усе в 0.
Питання - рульова рейка? чи може щось не дотягнули? (((
Шось не дотягнули. Або схоже на дисбаланс коліс. Діапазон тот же.
Можливо недокрутили колеса?
 
Шось не дотягнули. Або схоже на дисбаланс коліс. Діапазон тот же.
Можливо недокрутили колеса?
ще прочитав можливий варіант - завоздушили систему гідропідсилювача керма, коли змінювали кінцівки рульових тяг...
а сьогодні в дорогу ще на 500 км
 
Назад
Зверху Знизу