Обновки

Кстати, может быть кто-нибудь подскажет. У меня акум эксплуатируется лежа на боку (ну типа запаянный необслуживаемый и все такое). Вроде нормально работает второй год, но интересно, это вообще нормально или ему по идее должно быть не сильно хорошо от этого?
 
Кстати, может быть кто-нибудь подскажет. У меня акум эксплуатируется лежа на боку (ну типа запаянный необслуживаемый и все такое). Вроде нормально работает второй год, но интересно, это вообще нормально или ему по идее должно быть не сильно хорошо от этого?
Для разнообразия сказал бы какой аккум .
18650 похуй , 6ст56 совсем не похуй .
 
Для разнообразия сказал бы какой аккум .
18650 похуй , 6ст56 совсем не похуй .
Производитель EXIDE, а вот марку я не помню, визуально похож на AGM 6CT-10Ah, но хз, они все друг на друга похожи.

Но если год уже проработал, то по-идее должно быть одинаково?
 
думаю що роумінг буде. А в моєму випадку я був на арендованому авто, мої дані їм були відомі))

Дяка, подивлюсь як до кузова підключена бо на акумі все впорядку.

Приїжджав продаван акумуляторів з приладами і новим акумом.
Виявилось, що мій акум впорядку але для ціковості встановили новий. Все так само, не заводиться і жодної реакції на дії всередині авто. не світяться ні лампи на дверях, жодна в салоні та зовні, НІЧОГО окрім миготіння в 4-х місцях, та ще іноді видає звук споріднений з мігянням ключика на приборці. Тобто десь замкнуло між акумом і усім іншим, але як ток доходить до кнопки стояночного гальма та кнопки ценрального замка з приборкою - ХЗ
Буду визивати електромеханіка, якщо хтось погодиться виїжджати на місце, бо хер я з гаражу вивезу свою лялю
Не знаю як у Вашому рені, а в моєму маленькому нещодавно було таке:
завіз мастило замінити. Виїхав - наче все норм. Доїхав до роботи. Треба було перепаркуватись і почалось: пищить, блимає, і на приборці значок акума.
Поліз під капот подивитись, бо аккум міняв взимку і купляв якісний.
Виявилось, що мій ремонтник, коли міняв оливний фільтр, випадково висмикнув фішку з генератора.
Вставив назад - все запрацювало.

Тобто, якщо нещодавно щось ремонтували - треба дивитись поряд - що вони могли зламати чи висмикнути
 
Тобто, якщо нещодавно щось ремонтували - треба дивитись поряд - що вони могли зламати чи висмикнути
Усе виявилось банально просто. Валера порекомендував шукати проблему саме в "-" клємі, я і знайшов.
Почав гуглити. Оглядаючи фотографії інших лагун зЬявилось відчуття що в моїй чогось бракує.
У мене до мінусу приєднується два кабелі, курва, один з яких, при знятті, впав між фарою і відсіком для батареї.
підєдную пластину, іскри йдуть..... нічого не працює - паніка.
Далі зрозуміло, приїжджаю на ровері додому, впевнений що зараз усе буде відремонтоване - і так, підключив основний "-" і усе запрацювало.
Але ж і раніше я знімав клєму, і не раз, і Пан з акумуляторами теж мусив це побачити, але ж ні! Соромно.
Дякую за коментарі і вибачте за тупість.
п.с. є і плюси - навігація резетнулась і показує мене на дорогах Кракова а не в полях Пшемисля
п.п.с. - знайшов чому впав кабель(червоним) - майстри, що замінювали ТНВД, згубили(не встановили) захистну пластикову ослону акумулятора(жовтим), ось він і "зник", курде
 
Останнє редагування:
Усе виявилось банально просто. Валера порекомендував шукати проблему саме в "-" клємі, я і знайшов.
Почав гуглити. Оглядаючи фотографії інших лагун зЬявилось відчуття що в моїй чогось бракує.
У мене до мінусу приєднується два кабелі, курва, один з яких, при знятті, впав між фарою і відсіком для батареї.
підєдную пластину, іскри йдуть..... нічого не працює - паніка.
Далі зрозуміло, приїжджаю на ровері додому, впевнений що зараз усе буде відремонтоване - і так, підключив основний "-" і усе запрацювало.
Але ж і раніше я знімав клєму, і не раз, і Пан з акумуляторами теж мусив це побачити, але ж ні! Соромно.
Дякую за коментарі і вибачте за тупість.
п.с. є і плюси - навігація резетнулась і показує мене на дорогах Кракова а не в полях Пшемисля
п.п.с. - знайшов чому впав кабель(червоним) - майстри, що замінювали ТНВД, згубили(не встановили) захистну пластикову ослону акумулятора(жовтим), ось він і "зник", курде
Был в ТикТоке прикол. Загнали авто на шатающий стенд - стучит ояебу. Оказалось такую же шляпу не прикрутили - телепалась между лонжероном и двигателем, под фарой
 
Усе виявилось банально просто. Валера порекомендував шукати проблему саме в "-" клємі, я і знайшов.
Почав гуглити. Оглядаючи фотографії інших лагун зЬявилось відчуття що в моїй чогось бракує.
У мене до мінусу приєднується два кабелі, курва, один з яких, при знятті, впав між фарою і відсіком для батареї.
підєдную пластину, іскри йдуть..... нічого не працює - паніка.
Далі зрозуміло, приїжджаю на ровері додому, впевнений що зараз усе буде відремонтоване - і так, підключив основний "-" і усе запрацювало.
Але ж і раніше я знімав клєму, і не раз, і Пан з акумуляторами теж мусив це побачити, але ж ні! Соромно.
Дякую за коментарі і вибачте за тупість.
п.с. є і плюси - навігація резетнулась і показує мене на дорогах Кракова а не в полях Пшемисля
п.п.с. - знайшов чому впав кабель(червоним) - майстри, що замінювали ТНВД, згубили(не встановили) захистну пластикову ослону акумулятора(жовтим), ось він і "зник", курде
на ровері? Рендж Ровері сподіваюся? :)
 
на ровері? Рендж Ровері сподіваюся? :)
Фірма "Ровер" почала свою історію з виробництва велосипедів й напевно в польскій мові з тих часів слово "ровер" закріпилось за цим двоколесним засобом, як и "джип" в нашому розумінні як друга назва позашляховика
 
Ну шо вы туд? Не знаю надолго ли, но обновился пока
 
о,нашего полку прибыло! поздравляю!
Та не, это в наш полк прибыло, я себе по сроку службы и по должности отжал))). Одна засада, до 120 тыщ км 6 тысяч осталось. Официалы 24 тыщи грн. загнули. Зампотех сказал хуй, сами
 
Оновився тильними пружинами Каяба та заміною ними обох старих, як виявилось, зломаних в нижньому положенні. Срака піднялась на кілька сантиметрів.
Доречі, вдалося побороти шарпання керма на швидкості 90-110, не вистачало 20-25 грамів на обох передніх колах :рукалицо:
 
Заїхав заправитись та зʼясував, що загубив пробку бензобаку. Передивився окковський додаток, виписку з привату, порівняв дати, обїхав 4 заправки та знайшов пробку. Правда з другої спроби її працівники знайшли.
 
А подскажите будьте ласковы через что сейчас можно купить билеты на автобус Львов - Вена? Какие сайты надежные? А то покопался - куча каких то агрегаторов которые ни за что не отвечают.. И как то стремно им бабки переводить..
 
А подскажите будьте ласковы через что сейчас можно купить билеты на автобус Львов - Вена? Какие сайты надежные? А то покопался - куча каких то агрегаторов которые ни за что не отвечают.. И как то стремно им бабки переводить..
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

или приложение в плеймаркете: FLIXBUS
 
А подскажите будьте ласковы через что сейчас можно купить билеты на автобус Львов - Вена? Какие сайты надежные? А то покопался - куча каких то агрегаторов которые ни за что не отвечают.. И как то стремно им бабки переводить..
У меня жена и все знакомые на FlixBus. На тот момент самое оптимальное по цене и кидков не было.
 
А подскажите будьте ласковы через что сейчас можно купить билеты на автобус Львов - Вена? Какие сайты надежные? А то покопался - куча каких то агрегаторов которые ни за что не отвечают.. И как то стремно им бабки переводить..
Через busfor ехал. Вроде как не агрегатор. 🤷‍♂️
 
Назад
Зверху Знизу