Обновки

гепа тоже за ющенка колись флажком махав і шо?

Цей російський наратив я чув з 2014 року і по сьогодні. Бо ні волонтер ні військовий який з 2013 року приймав участь в тих подіях і памʼятає що і як було не напише такої хуйні.
Корисні ідіоти типу диванна вата і власне учасники антимайдану, абіжені силовики та "михарькавчанеуслищьтенас" - от і ляпають те що в їхні голови поклали..
пчеловодом ющенка теж не майданівці називають, ох ти ж і жертва, блін, квартала..
Вот именно поэтому вас порохоботами называют, потому что в голове одна извилина и думать вы не умеете. Критически мыслить, создали себе идола, а то что он как и ющенко все просрал, весь карт-бланш демократического населения.
 
Та можеш не продовжувати, я ці твої пекельні борошна слово в слово вже чув і читав не один раз. якось всі ці 9 років похуй. давай краще знову піздостраданія про душой я з вами, а тілом, нажаль на каторге в німеччині.
 
Они "пидарасы" как написала ебанутая таня?
Боже, яке ж воно "одноизвилинное"...
В ЗСУ на той момент було більше 150 тис, з яких 80% підорів, що пиздили що могли і як могли, а 10-15 тисяч непідарів пішли воювати, плюс ті, хто обслуговував їх в тилу.
Та можеш не продовжувати, я ці твої пекельні борошна слово в слово вже чув і читав не один раз. якось всі ці 9 років похуй. давай краще знову піздостраданія про душой я з вами, а тілом, нажаль на каторге в німеччині.
Що ти хочеш від убогого, який прирівняв до нуля подвиг 200000 людей, віддавши всі почесті великому Зеленському, та який от-от на фронт піде, тільки жінка та Джобцентр не пускають, падли.
 
Що ти хочеш від убогого, який прирівняв до нуля подвиг 200000 людей, віддавши всі почесті великому Зеленському, та який от-от на фронт піде, тільки жінка та Джобцентр не пускають, падли.
так він же незадовго до 24.02 на цьому ж форумі бідкався шо зеленський втратив шанс домовитись з пуйлом зійтись посередині щоб воювати не прийшлось.. а тепер тут строче, патріот диванний, про віддали крим, віддали донбас, все просрали..
 
Та можеш не продовжувати, я ці твої пекельні борошна слово в слово вже чув і читав не один раз. якось всі ці 9 років похуй. давай краще знову піздостраданія про душой я з вами, а тілом, нажаль на каторге в німеччині.
У тебя единомышленник с мыслями что он родился не в той стране и мечтающий осесть в Германии. Ты уверен что тебе с ним по пути? Его лучше почитай.
 
И вообще эпичненько из местных порохоботов Лугал уехал в США на ПМЖ и Украину вообще не вспоминает, стал американцем. Великовозрастный собакоубийца с лицом синдрома Дауна и его верная хабалка жена мечтающие уехать ну хоть куда-нибудь тоже оба порохоботы любители порешать дела через знакомых за бабки. Вот теперь донбассец порохобот, молящийся чтобы после 24 параграфа его оставили в Германии и он остался, ведь он всегда знал что родился не в той стране. Хорошая компания собралась ничего не скажешь.
 
Вот теперь донбассец порохобот, молящийся чтобы после 24 параграфа его оставили в Германии и он остался, ведь он всегда знал что родился не в той стране.
Я з Харківської області, даун :іржач:
Моя жінка дамбасянка, і після другого побігу від війни і початку життя з нуля має повне право заїбатися від усього цього.
 
Чия б ото корова мукала.. Так від таких як ти "хуже не будет" і їдуть.. Цікаво шо з очевидними наслідками свого вибора ти щось жити теж не схотів.
 
Я з Харківської області, даун :іржач:
Моя жінка дамбасянка, і після другого побігу від війни і початку життя з нуля має повне право заїбатися від усього цього.
Нет лучше расскажи как ты родился не в той стране, как тебя в Германии все понимают с полуслова, насколько здесь глубокие люди, не то что жлобы в Украине. Ну жена имеет право, ок, а ты причем?
 
Чия б ото корова мукала.. Так від таких як ти "хуже не будет" і їдуть.. Цікаво шо з очевидними наслідками свого вибора ти щось жити теж не схотів.
Да, я уехал как и писал, сначала на запад Украины, а потом в Европу. Странно, что те кто писали что надо воевать даже когда был шаткий временный мир 2016-2021 сейчас почему то не воюют, а сидят и прячутся от мобилизации, не регистрируясь как ВПО и боясь сходить в магазин. Вон например, вот этот чувак, который не каблук, у которого жена имеет право начать все сначала, пугал меня новым названием военкомата, явно не просто ж так, может у них такой целый чат кроме "где выдают повестки", где их успокаивают психологи, что их не найдут. Не переживай за меня в Украину я вернусь и на пмж никуда не поеду. А вот судя по судьбе порохоботов тебя может постигнуть такая "неудача" чисто случайно.
 
Нет лучше расскажи как ты родился не в той стране, как тебя в Германии все понимают с полуслова, насколько здесь глубокие люди, не то что жлобы в Украине. Ну жена имеет право, ок, а ты причем?
Якщо ти мені виплатиш пристойний гонорар, я особисто для тебе напишу книгу, де детально все опишу :yahoo:
Просто так, та ще й десь на форумі у мене просто немає часу і бажання розписувати.

До речі, вопрос не по темі: ви з дітьми та жінкою не вдома російською спілкуєтесь?
Бо постійно, коли чую узькую рєчь на вулиці, підсвідомо вмикається негативне відношення до цих людей, бо по дефолту думаєш, що це русня.
 
Так чо ж ти в німеччину поїхав, а не в свій тайожний союз де тачки дешевші, і дороги рівніші і люди з твоєю ментальністю і мовою?
А не затримаєшся ти у німців бо не від тебе залежить. У тебе просто вибора нема. Пінком під сраку і назад піднімати своє "хуже не будет". І в цьому твоя відмінність від "порохоботів". Бо ті порохоботи очевидно мали вибір де жити, працювали для цього і врешті плюнули і виїхали на пмж бо не хочуть жити з такими як ти ;)
 
Якщо ти мені виплатиш пристойний гонорар, я особисто для тебе напишу книгу, де детально все опишу :yahoo:
Просто так, та ще й десь на форумі у мене просто немає часу і бажання розписувати.

До речі, вопрос не по темі: ви з дітьми та жінкою не вдома російською спілкуєтесь?
Бо постійно, коли чую узькую рєчь на вулиці, підсвідомо вмикається негативне відношення до цих людей, бо по дефолту думаєш, що це русня.
Д-дыбил, тебе надо на немецкий уже переходить на улице и стать толерантнее, они здесь не "русня", а граждане Германии. А вот ты переходом на украинский язык и желанием остаться в Германии вызываешь только фейспалм. Более взаимоисключающего понятия как ватная Германия, украинский язык и остаться на пмж сложно представить.
 
Д-дыбил, тебе надо на немецкий уже переходить на улице и стать толерантнее, они здесь не "русня", а граждане Германии. А вот ты переходом на украинский язык и желанием остаться в Германии вызываешь только фейспалм. Более взаимоисключающего понятия как ватная Германия, украинский язык и остаться на пмж сложно представить.
Вони не граджанє Німеччини, а ментальна русня і вата, яка продовжує просувати узьку мову і після десятків років знаходження тут. Багато хто з них навіть німецьку не знає.
Але що поробиш, немає країн без мінусів. Добре хоч у нас русні мало, а в моєму селі взагалі немає :оплески:
Де можемо, в побуті трохи ауф Джойс шпрехаємо, після 3 місяців вивчення мови складно було б розраховувати на більше.
І це прикольно, як одразу стрілки переводиш, я іншого і не очікував :)
 
Так чо ж ти в німеччину поїхав, а не в свій тайожний союз де тачки дешевші, і дороги рівніші і люди з твоєю ментальністю і мовою?
А не затримаєшся ти у німців бо не від тебе залежить. У тебе просто вибора нема. Пінком під сраку і назад піднімати своє "хуже не будет". І в цьому твоя відмінність від "порохоботів". Бо ті порохоботи очевидно мали вибір де жити, працювали для цього і врешті плюнули і виїхали на пмж бо не хочуть жити з такими як ти ;)
Слово троллинг тебе не ведомо, ок. У тебя есть опровержения тому что я про рашку написал? Тачки там дороже чем в Украине? Про ментальность ты пиздабол, ну да ладно. Дороги хуже чем в Украине?

Та вот хер там, у меня будут все основания для этого, мне тут делать нечего, поэтому я интегрируюсь по полной программе.

А уезжают порохоботы потому что как я уже писал с одной извилиной. Не готовы привести свои жизненные принципы в одну линию и двигаться по ней. Отсюда сегодня "Украина понад усе", а завтра при первой возможности валят.
 
Вони не граджанє Німеччини, а ментальна русня і вата, яка продовжує просувати узьку мову і після десятків років знаходження тут. Багато хто з них навіть німецьку не знає.
Але що поробиш, немає країн без мінусів. Добре хоч у нас русні мало, а в моєму селі взагалі немає :оплески:
Де можемо, в побуті трохи ауф Джойс шпрехаємо, після 3 місяців вивчення мови складно було б розраховувати на більше.
І це прикольно, як одразу стрілки переводиш, я іншого і не очікував :)
Самое смешное, но они таки граждане Германии и с точки зрения государства не имеет значения знают они немецкий или нет, ватные они или нет. И тебе привыкать к этому придется.

И да, мы говорим и дома и на улице на русском.
 
Самое смешное, но они таки граждане Германии и с точки зрения государства не имеет значения знают они немецкий или нет, ватные они или нет. И тебе привыкать к этому придется.

И да, мы говорим и дома и на улице на русском.
На громадянство треба хоча б Б1 мати.
 
Тачки там дороже чем в Украине?
З часів повномасштабки рази в півтора дорожче, якось дивно це не знати.
А уезжают порохоботы потому что как я уже писал с одной извилиной. Не готовы привести свои жизненные принципы в одну линию и двигаться по ней.
Ага, саме тому, а не тому що більшість населення складають такі собі рінатоподібні, які просто не можуть уявити в своїй картині всесвіту, як можна жити і платити податки та не давати хабарів. :іржач:
На громадянство треба хоча б Б1 мати.
Ще ж не прийняли цей закон, В2 наче ж зараз.
 
Ще ж не прийняли цей закон, В2 наче ж зараз.
За старими, нині діючими правилами, треба 8 років та Б1. Або пройдений інтеграційний курс і тоді 7 років. З Б2 та краще громадянство дають після 6 років.
Ну як дають. Можна відправляти документи. А дадуть колись пізніше. Все перевантажене зараз.
 
Назад
Зверху Знизу