Обновки

Ипать тут беженцев поплавило крепко, ну хоть темку взбодрили.
 
Тобто ти реально не чув про партизанщину на окупації, не тролиш?
Навіть на мапі тобі позначено:
Тож що по моєму питанню?
Это не партизанщина, партизанщина это нападение на склады, уничтожение колонн снабжения, массовое убийство оккупантов, а не точечные взрывы, предоставление информации и прочее. Ты путаешь агентуру на вражеской территории и кое какие мелкие операции с таким явлением как партизанщина. Это как дрг в составе 20-30% от населения региона. Так вот ты так и не ответил на вопрос "где она?".
 
Это не партизанщина, партизанщина это нападение на склады, уничтожение колонн снабжения, массовое убийство оккупантов, а не точечные взрывы, предоставление информации и прочее. Ты путаешь агентуру на вражеской территории и кое какие мелкие операции с таким явлением как партизанщина. Это как дрг в составе 20-30% от населения региона. Так вот ты так и не ответил на вопрос "где она?".
Все ясно, ТРО Нюрнберга розказує, як правильно треба робити партизанщину.
Я виходжу з бесіди, бо це вже якась люта крінжа, а на мої питання і доводи ти відповісти невзмозі.
 
До речі, наткнувся сьогодні, і трохи освіжив в пам’яті, як Україна «в Європу йшла».
Переглянути вкладення 13232954
Це, нагадаю, практично той момент, коли ми ПДЧ в НАТО просили.
І років як 10 по хорошому повинні були провести всі необхідні реформи для вступу в ЄС.
Это что за хуйня? В качестве доказательства что все 30+ лет независимости мы не шли в Европу ты приводишь один несчастный опрос? Да ты ебанулся. Я тебе привел статью, где указаны все действия которые предпринимала Украина чтобы вступить в ЕС и НАТО, а это десятки и сотни документов подписанные на протяжении всей истории современной независимой Украины.
 
Все ясно, ТРО Нюрнберга розказує, як правильно треба робити партизанщину.
Я виходжу з бесіди, бо це вже якась люта крінжа, а на мої питання і доводи ти відповісти невзмозі.
Я ж говорю сливаешься, аргументов ноль, доказательств ноль. Только в ответ на мои доводы подкрепленные данными - "ты плохо знаешь историю Украины".
Ну если ты не знаешь, что такое партизанщина, то почитай историю Второй Мировой.
 
Это что за хуйня? В качестве доказательства что все 30+ лет независимости мы не шли в Европу ты приводишь один несчастный опрос? Да ты ебанулся. Я тебе привел статью, где указаны все действия которые предпринимала Украина чтобы вступить в ЕС и НАТО, а это десятки и сотни документов подписанные на протяжении всей истории современной независимой Украины.
Тобто це опитування не показує настрої людей?
І якби ти справді слідкував за ходом євроінтеграції, а не статєйкі на Вікі читав, то знав би, наскільки зі скрипом і під яким тиском ЄС та МВФ йшли всі реформи.
Але то я забагато від тебе хочу, читай краще статті на Вікі, там все красиво.
 
Тобто це опитування не показує настрої людей?
І якби ти справді слідкував за ходом євроінтеграції, а не статєйкі на Вікі читав, то знав би, наскільки зі скрипом і під яким тиском ЄС та МВФ йшли всі реформи.
Але то я забагато від тебе хочу, читай краще статті на Вікі, там все красиво.
Ну конечно, я же всю сознательную жизнь не в Украине рос, откуда мне знать что здесь и как происходило...
 
если бы Зеля в первые дни сбежал
то ніхуя б не помінялось. в києві на зелю ложили хуя.. зелені підари все в перший день втекли. а порохоботи реально єбашили, бо готувались 2 місяці до того
 
то ніхуя б не помінялось. в києві на зелю ложили хуя.. зелені підари все в перший день втекли. а порохоботи реально єбашили, бо готувались 2 місяці до того
Звичайно звичайно, як би Зеля втік, то Сивочолий Гетьман разом з Турчиновим очолили б супротив, як... віддали би Донбас з Харківською областю, в них вже є досвід 2014 року з Кримом...
 
Звичайно звичайно, як би Зеля втік, то Сивочолий Гетьман разом з Турчиновим очолили б супротив, як... віддали би Донбас з Харківською областю, в них вже є досвід 2014 року з Кримом...
Это был бы новый хитрый план перевооружения Украины, точнее того что осталось бы от Украины.
 
Звичайно звичайно, як би Зеля втік, то Сивочолий Гетьман разом з Турчиновим очолили б супротив, як... віддали би Донбас з Харківською областю, в них вже є досвід 2014 року з Кримом...
В 2014 у нас была армия пидарасов разворовавших все что можно было продать, но не способных и не желающих выполнять свою работу. На 24февраля 2022 у нас была армия патриотов уже имеющих боевой опыт, способных организаоваться и прокормиться без власти.
Странно слышать, что выполнение Президентом своей работы подвиг, а юристы, менеджер которые встали на защиту
 
В 2014 у нас была армия пидарасов разворовавших все что можно было продать, но не способных и не желающих выполнять свою работу. На 24февраля 2022 у нас была армия патриотов уже имеющих боевой опыт, способных организаоваться и прокормиться без власти.
Странно слышать, что выполнение Президентом своей работы подвиг, а юристы, менеджер которые встали на защиту
Интересно, а кто же тогда в 2014 году воевал на Донбассе?
 
Бляха як же цікаво слухати версію того що сталося в 2014-2015 роках від учасників антимайдана та хороводів навколо леніна ))
 
Бляха як же цікаво слухати версію того що сталося в 2014-2015 роках від учасників антимайдана та хороводів навколо леніна ))
Да? А ты не охуел такое мне тут ляпать. Я еще в 2004 будучи студентом первого или второго курса в Харькове на митинги ходил в поддержку пчеловода. И за всем очень серьезно следил из независимых источников. Не говоря уже о 2013-2014. Да, в Киев не ездил, добровольцем не пошел, но и ты я вижу живой почему то до сих пор. Не воюешь. Но что-то тебя антимайдановцем никто не называет.
 
гепа тоже за ющенка колись флажком махав і шо?

Цей російський наратив я чув з 2014 року і по сьогодні. Бо ні волонтер ні військовий який з 2013 року приймав участь в тих подіях і памʼятає що і як було не напише такої хуйні.
Корисні ідіоти типу диванна вата і власне учасники антимайдану, абіжені силовики та "михарькавчанеуслищьтенас" - от і ляпають те що в їхні голови поклали..
пчеловодом ющенка теж не майданівці називають, ох ти ж і жертва, блін, квартала..
 
Останнє редагування:
З тиз 10-15 тисяч власне більша мабуть половина на той час були небойові. Особливо весело було ті "250 одиниць техніки" ставити на колеса і обслуговувати. Особливо коли щоб підняти технику в власне бойовій частині треба було знайти і "зняти" ті запчастини в іншій в/ч за кеш. А так непідораси звісно.
Це вже потім паралельний імпорт з рашки зробили, а до того якось так. Хто знає той знає.
 
Назад
Зверху Знизу