Новая вводная. Залужный.

ще коли ти тільки вчився розмовляти (але ще не думати), у 2019 пепо попереджав усіх. але мудрий нарід вибрав квартал. :D:D
large.jpg
EciuH2yWkCAbMtL.jpg
 
Единственное, что меня беспокоит, все имперские войны заканчивались переделом территорий.
Вот это и плохо, много чего указывает на то, что наши территории будут делить :(. Но надеюсь что запад таки уже ооооочень скоро одумаются!
 
вшивий - дешевий фотошоп. власне, всі твої випорожнення на ХФ - кумедні дешевки. але на більше ти неспроможний, а копійчину і так тобі заплатять
можно нарисовать что угодно на плакатах, но правду все равно понятна.
 
Вот это и плохо, много чего указывает на то, что наши территории будут делить :(. Но надеюсь что запад таки уже ооооочень скоро одумаются!
нет. при самых худших раскладах заморозят все. как гдр и фрг на неопределенное количество времени. никто ничего делить не будет. курилы до сих пор оккупированы
 
можно нарисовать что угодно на плакатах, но правду все равно понятна.
звичайно, правда зрозуміла. і вона у тому, що всім притомним було ясно, чим скінчаться вибори 2019 - окупацією частини або повністю України. :незнаю: чи це не реальність сьогодення? а вшивий буде надалі волати - "це перемога", а блядорус буде торохтіти - це петя. ось так сумна "правда".
 
Вот это и плохо, много чего указывает на то, что наши территории будут делить :(. Но надеюсь что запад таки уже ооооочень скоро одумаются!
Розділ Польщі 1939 року між двома "імператорами" може й не зовсім до цього, але наслідки... :(
 
звичайно, правда зрозуміла. і вона у тому, що всім притомним було зрозуміло, чим скінчаться вибори 2019 - окупацією частини або повністю України. :незнаю: чи це не реальність сьогодення? а вшивий буде надалі волати - "це перемога", а блядорус буде торохтіти - це петя. ось так сумна "правда".
если бы Петя был, то уже бы давно триколором махали в Харькове и Одессе, и Петя бы подписывал Минск 3.
 
еще могли взяться с разговорами порошенко и хуйла.
звичайно: з фсб. як і вся хуйня, яку вшивий тягне на терени ХФ, а ти своїм маленькім вентілятором розповсюджуєш. нехитра схема.
 
звичайно: з фсб. як і вся хуйня, яку вшивий тягне на терени ХФ, а ти своїм маленькім вентілятором розповсюджуєш. нехитра схема.
тоесть что на пленках тебя не волнует, главное откуда они, может стоит и пленки послушать.Я понимаю политика и необходимость, но все таки....
 
нет. при самых худших раскладах заморозят все. как гдр и фрг на неопределенное количество времени. никто ничего делить не будет. курилы до сих пор оккупированы
Ну по большому счёту это и есть пнреднл территории. Кацапы отпяпалиишмат нашей территории
 
если бы Петя был, то уже бы давно триколором махали в Харькове и Одессе, и Петя бы подписывал Минск 3.
річ у тому що історія не знає умовного спосібу. "петя бил" - і триколорів не було ані в Харкові ані в Одесі. а потім щось пійшло не так.
 
річ у тому що історія не знає умовного спосібу. "петя бил" - і триколорів не було ані в Харкові ані в Одесі. а потім щось пійшло не так.
значит украинцы сделали правильный выбор в 19 году.
 
если бы Петя был, то уже бы давно триколором махали в Харькове и Одессе, и Петя бы подписывал Минск 3.
Точно также я могу написа́ть, что был бы Петя ,то хуйла уже бы в конце22 года за Можайск загнали бы!
 
тоесть что на пленках тебя не волнует,
не бентежить зовсім доки не доведено слідством, експертизою, судом. якщо доведено - саджай петю, як обіцяв. мені абсолютно похуй.
может стоит и пленки послушать.
може мені ще лайна полизати? чи почитати блювотіння, як тут постить вшивий? дякую, я не з ваших копрофагів
 
Назад
Зверху Знизу