Новая вводная. Залужный.

Завхоз, що дірвався до реальної влади. Це страшне.
Мені соромно було дивитись на це фото. Міністра закордонних справ України опускають прилюдно....

1706952991797.png
 
Провалу на фронті Зеленський не очікує. Скоріше навпаки, очікує значні успіхи.
І якраз тому звільняє Залужного. Щоб він не був відповідальним за успіхи.
Шоб він потім вибори не виграв.
Успіхи очікуються за рахунок нової зброї.
Успіхи анонсувала Вікторія Нуланд.
 
Шо, дійсно «звідусіль»? Я не особо стежу за журнашлюхами та тв не дивлюся, судячи з дописив на хф «нагнічували невдовольство» тільки «кляти порохоботи та їх приспешники» а хто ще?
Ну, даже если порохобот отмечает аномальную активность и агрессивность порохоботов вокруг этой темы, то "видимо это жжж неспроста".
 
Якась єкстрасентка дає мені чісу до кінця 2026 року (черговий наступ на Харків, скоріше намагання чи мрія).
Єдине, що заспокоює. :) Ще тре дожити.
 
Что ? Зачем это в этой теме ?
Мля , как обычно, абы хоть что то написать .
А ЗАЧЕМ цитировать меня, скажи на милость? Я и несколькими страницами ранее выразила свою особисту стурбованисть действиями власти в этом конфликте или имитации конфликта ЗЕЗА. Если бы я жила во Львове, то не волновалась бы.
 
А ЗАЧЕМ цитировать меня, скажи на милость? Я и несколькими страницами ранее выразила свою особисту стурбованисть действиями власти в этом конфликте или имитации конфликта ЗЕЗА. Если бы я жила во Львове, то не волновалась бы.
А зачем писать то что не продиктовано ходом общения в теме ?
Это выглядит просто как напоминание о себе , что ты есть .
Ни смысла ни связи с предстоящими сис нет. Но написать хоть что-то надо .
 
Раннее предупреждение также дало Белому дому возможность убедить Зеленского пересмотреть ключевое решение, даже несмотря на то, что он решил не делать этого.

Может, Нуланд для этого и приезжала?
 
Может, но хорошего выхода из ситуации, в которую себя загнал величайший четыреждыоткосивший стратег, уже нет. Последствия увольнения - только со знаком минус на военном и политическом фронтах. Неувольнение - любимое слово "рейтинг" лучше не вспоминать, а вот "янетряпка" придется в каждой вечерней молитве.
 
А зачем писать то что не продиктовано ходом общения в теме ?
Это выглядит просто как напоминание о себе , что ты есть .
Ни смысла ни связи с предстоящими сис нет. Но написать хоть что-то надо .
Так ЧИТАТЬ надо, а не глянуть мутным взглядом на последнее в теме - о, я сейчас под ней высрусь.
 
У четвер на CNN вийшла колонка Залужного, де генерал розповів про своє бачення війни України з Росією на нинішній стадії, і "цей текст мало схожий на заповіт воєначальника, який іде", аналізує кореспондент ВВС Святослав Хоменко.
"Залужний має план, він готовий його реалізовувати, його відставка у цій ситуації виглядатиме як незгода президента з цим планом. Стає очевидним й інше питання: а що саме не подобається у цьому плані Зеленському, і що пропонує він сам?", - пише кореспондент ВВС.
 
Так ЧИТАТЬ надо, а не глянуть мутным взглядом на последнее в теме - о, я сейчас под ней высрусь.
Чем продиктован вот этот твой высер ?
Якась єкстрасентка дає мені чісу до кінця 2026 року (черговий наступ на Харків, скоріше намагання чи мрія).
Єдине, що заспокоює. :) Ще тре дожити
 
Назад
Зверху Знизу