Новая вводная. Залужный.

ISW пока не обнаружила доказательств, подтверждающих,
что российские войска уничтожили систему ПВО «Патриот».
Где можно почитать? Ещё не видел опровержения
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Ну чому не можна покласти край злодійским діям порохоботів? Такого президента, як Зеленський в Україні за 30 років не було. Може спочатку були якісь помилки , та під час війни, у відміну Пороху, він заявив на весь світ як зважений, мислячий і толерантний лідер України. Він, своїми діями, завоював повагу прогресивного світу і став заклятим ворогом рашистів, на чолі з Путіним. Та став дуже заважати казнокрадам, популістам - порохоботам, які з усіх сил рвуться до влади.
 
СБУ - Сила ! СБУ на вас тільки надія ! Скоріше розкривайте ті злочинні цепочки , від кого порохоботські посіпаки - зрадники отримують мєтодічки та указанія ! Швидше за грати ціх блазнів - порохоботів та спільно всі йдемо до Перемоги над російськими загарбниками !!!
 
Все действия Пороха, против Украины, в интересах России. СБУ давно пора им заняться. Почему он на свободе? Это явная 5я колонна в Украине.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Several OSINT social media accounts concluded that the strike likely destroyed a Ukrainian Patriot air defense system, although another OSINT account noted that Ukrainian forces also use the MAN KAT1 trucks as logistics vehicles.[9] ISW has not yet observed evidence confirming that Russian forces destroyed a Patriot air defense system.

ну і де тут доказ того що МІМ не знищенний? відсутність доказів ще не є доказом зворотнього. нажаль.
 
Останнє редагування:
СБУ давно пора им заняться. Почему он на свободе? Это явная 5я колонна в Украине.
так ти що, вшиве падло, Зеленському та СБУ не довіряєш? раз не посадив, значить так треба. більше тобі, чернь, знати не потрібно :D розумію твій розпач: бридко відчувати, що тебе наїбали. і з посадками, і з війною, і з деревами, і з нянями.
 
Останнє редагування:
Бере страх що дуже багато українців ведуться на цю брехню
 
А Зеленській молодець. Робить своє діло мовчки під їх грязеполівалки.
 
Підтримую народного президента України Володимира Олександровича Зеленського ефективного дипломата, хороброго воїна світла і добра!!

не так вже й багато. дегенератів в нас всього 3%. як і порохоботів.
 
ну так, можна таким чином споживання і на рівень 1910 року знизити :(
так разница выдобутку и споживання с учетом уничтоженных заводов сейчас на большом плюсе.
Вырабатывают все равно больше и больше.
А выйти на условный 1910 это классно только с учетом альтернативной энергетики, солнышко, ветряки, все няши и даже зеленые счастливы:)
 
ну і де тут доказ того що МІМ не знищенний? відсутність доказів ще не є доказом зворотнього. нажаль.
"Нажаль" - бгггг))
Тобто треба прокукурікати кацапську підробку, а там - хоч не розвиднюйся.
Взагалі можете пошукати більш конкретну інфу, у вбогих слуг нема - якщо це вам треба. Але щось мені підказує, щоб вам обісрати нового головнокомандуючого, і верховного насамперед - згодиться будь-яка тухлятина...
Які ж ви бридкі.
 
Але щось мені підказує, щоб вам обісрати нового головнокомандуючого, і верховного насамперед - згодиться будь-яка тухлятина.
а де я "обсирав", доведи, чорнорота? твій рівень "аналізу інформації" ти вже довела, тупа вівця, коли написала, що "довели що МІМ не знищенний". тебе вічливо спитали, "де довели", ти кинула посилання за 9 березня, але прочитати, про що там йдеться тобі не дозволив твій рівень володіння мовами та взагалі "логічного мислення". коли тебе твоїм пятаком ткнули у купку лайна,що ти сама і напудила, ти очикуванно злилася, з випусканням газів.
як ж ти бридка, та ще тупа на додачу, але балакуча і дупи вілизуеш добре. :D
 
Останнє редагування:
А выйти на условный 1910 это классно только с учетом альтернативной энергетики, солнышко, ветряки, все няши и даже зеленые счастливы:)
або зі знищенням потужних промислових споживачів та депопуляції. :(:(
 
Підтримую народного президента України Володимира Олександровича Зеленського ефективного дипломата, хороброго воїна світла і добра!!
схоже, олігрофену дали піздюліну за лише десяток беззмістовних мемасиків за день і погрозили звільненням. олігофрен взяв під козирьок, та почав строчити підлесливлі здравиці хазяївам, аби не викинули на мороз.
 
а вот интересно, нужна ли правда порохоботам, они же вроде никого не просят об этом.
 
Підтримую народного президента України Володимира Олександровича Зеленського ефективного дипломата, хороброго воїна світла і добра!!
Это тактика такая, править в своем ответе чей-то пост?
 

biomechanoId, а что вы так нервничаете? Берегите здоровье, не истерите).

Не смешили бы вы меня своми домыслами. Я читаю на английском свободно, потому и ответила тому, кто спросил.

А с порохосектой все же ясно как божий день: пораженческие вбросы, обвинения главкома Сырского по недоказанной информации, вброшенной на форум - у вас не вызывает никаких эмоций и сомнений. А вот то, что пишет западная разведка - откуда это взялось про Петриоты- информации такой у них нет - это вас не удовлетворяет. И дальше истерика - я виновата)))
 
Назад
Зверху Знизу