Кицям та котикам домашнього притулку, а також дворовим безхатькам потрібна допомога

Привіт! Живемо далі. Якось воно таки буде... Сіамські близнюки... Рудих котів багато не буває.
 
Дякуємо всім, хто про нас не забуває і постійно підтримує: Олександр Сергійович, Олексій Миколайович, Катерина Олександрівна, Дмитро Юрійович, Олександр Євгенович, а також в березні Ірина Анатоліївна.
 
:кот:З Вербною неділею! А ми ті киці, що щастя приносять.. Нехай усім щастить!
 
Останнє редагування:
З"їли - курячі печіночки з кашею, нирочки, шлуночки. Дякуємо.
 
Останнє редагування:
:кот::кот::кот::кот::кот::титанік::кот::кот::кот::кот::кот:
 
Христос воскрес! Нехай боженька нам допомагає перемогти ворога! Дякую Олександру і Олексію! Вітаю вас! Безмежно вдячні.
 
Останнє редагування:
Їмо, п"ємо, бігаєм, стрибаєм, б"ємося, спимо - живемо. Дякуємо.
 
Добрий день! Не кидайте нас, будь ласка..
 
Дещо з життя котів у травні. Безмежно дякуємо нашим годувальникам: Олександру Сергійовичу, Олексію Миколайовичу, Катерині Олександрівні, Дмитру Юрійовичу, Олександру Євгеновичу. В їжу йдуть самі різні продукти: крупи, вим"я, шлуночки, печіночки, нирки, консерви, сухий корм і т.п. Від бліх, в цьому місяці, довелося купити трьом кицям дорогезні краплі Стронгхолд, бо дешеві не допомагали - закусані та блошиний дерматит. Живемо далі з надією, що все буде добре.
 
Останнє редагування:
Зламався комп'ютер, телефон слабкий, звіти - фото розміщувати зараз не можу. Наші друзі - Олександре Сергійовичу та Олексію! Ми вам безмежно вдячні, ви нас тримаєте. Знову пішли хвороби, окрім їжі. Ветеринарія вибиває всі кошти, а тут ще й без комп''ют ера - полетіла відеокарта. Дякую, вам, що не забуваЄте про нас - живемо,, витримаєм..
 
Коту Діню видалили хворі зуби, бо перестав їсти - 1300 грн.
 
Дуже дякую, Олександре! Тепер можемо й аналізи здати.
 
Зламався комп'ютер, телефон слабкий, звіти - фото розміщувати зараз не можу. Наші друзі - Олександре Сергійовичу та Олексію! Ми вам безмежно вдячні, ви нас тримаєте. Знову пішли хвороби, окрім їжі. Ветеринарія вибиває всі кошти, а тут ще й без комп''ют ера - полетіла відеокарта. Дякую, вам, що не забуваЄте про нас - живемо,, витримаєм..
 
Добрий день! Нарешті віднайшли відеокарту, поганеньку, але хоч яку.. можу тепер викласти деякі звіти. Дуже важкі два місяці, бо захворіли два кота і лікування нас просто виснажило, в різних сенсах. Одну кицю Дану ще витягаю з дуже важкого дерматиту, ускладненого мокрою екземою - вуха, лапи, виснаження.
Наші неймовірні годувальники Олександр та Олексій! Я нічого не могла писати й викладати, бо комп"ютер був зламаний, а з телефона нічого не давало написати, тільки окремі опції могла використати, щоб подати сигнал, що ми живі. Дякуємо, вам та Каті, безмежно, в тому, що вірите і допомагаєте.
 
Відзвітуюсь трішки, бо витрат значно більше було за ці місяці, коли не працював комп"ютер. Багато лікувались, тому, в основному, викладаю по ветклінікам. А ще ж, звичайно, їли, ходили в горшки. Значна покупка - мішок корму, Іспанія, 20 кг. І дорогі краплі від бліх киці Дані, що на фото з лапами, та собаці Люсі - Стронгхолд. Інші краплі обом не допомагають..
 
Назад
Зверху Знизу