Йобана русня

ecdcj0.jpg
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
московские попы озверели
после убийства попадьи ещё и это..
 
Я идейный. Я - Украинец.
Не хочу, щоб вкотре топік замилювався обговореннями нашого політикума, але для мене ніяк не сходяться дві ідеї - бажання розвитку власній країні (як для патріота) і люта підтримка тієї, що не тільки підписала кабальний договір колись, а й підтримується ригами прямо зараз. Back to USSR?:незнаю:

А вот вы да - геи проплаченные.
Да що ж вам ніяк ті бідні геї спокою не дають? Чи це чергова вказівка з кремля - згадувати "гейропу" на фоні отримання автокефалії?

Ти хоч так не пались, "ідейний":D
 
крымоватные мечты

haeje7.jpg

А от і ні:)Ця мадама, родом із Севастополя.І вона не така стара як може здаватись.Це така собі ягідка 40+.Дуже любить розказувати як любить радянський союз, досі не відійшла від його розпаду.Тільки паспорт радянського союзу є "істіним".Така несамовита любов до радянського союзу іноді дратує навіть місцеву вату.Але мадама є громадянкою Японії.Живе там собі з чоловіком японцем.У 2014 аж з трусів вистрибувала,поливаючи Україну брудом та вітаючи анексію.Там є до речі ще одна така, живе у Германії.Писала що у 2014 склала родичам доручення, щоб за неї проголосували:рл:
 
Когда ты создал питинтим, но с судьбой ребенка уже определился :D
[/URL]
 
А от і ні:)Ця мадама, родом із Севастополя.І вона не така стара як може здаватись.Це така собі ягідка 40+.Дуже любить розказувати як любить радянський союз, досі не відійшла від його розпаду.Тільки паспорт радянського союзу є "істіним"..:рл:
навеяло :)
СУДЬБА ГАСТАРБАЙТеРШИ!!!
, супруг Лорак Мурат Налчаджиоглу был пойман в столичном клубе Dali Park в компании жгучей брюнетки по имени Яна Беляева. Источник:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу