Электрофлуд :)

козлодром працює магаз?
 
що може застарівати швидко? Вони або відновили роботу фізичного магазу, або ні.
На сайті ніх не вказано, мені б здавалось, що в теперішніх умовах надпис великими літерами "магаз не працює/ знову працює" був би доречним.
Але я дзвонив, двічі - мовчать. Тому й спитав.
 
На малой мощности смысла в ККМ нет.
И что конкретно имеется в виду?
Для 10в переменки?
6В )
50-150 Гц

сенс в обмеженій потужності, яку треба хочеться взяти по максимуму.
Готові мс мають мінімальну напругу вольт 12. Хоча я вже спробував тупий степ-ап с фіксованими частотою та д'ютіком та навіть це працює норм.
Активний випрямляч поставив ще.
Загалом норм.

Хоча, якщо хтось знає таки мс якусь "правильну"...
 
Останнє редагування:
що не зрозуміло з вже написаного?

Але не важливо - немає ніякого тз. Й не буде. Соорудити складно я можу й сам, та в принципі вже це зробив.
А питання лише - чи існує мікросхема pfc, що працює від 6В? Щоб по мануалу обвісити та все чудово працює одразу.
 
Останнє редагування:
ох, тільки всратих кацапських статей махрових років не вистачало...

Ще раз, останній
Всі "актуальні" мс я знаю, але вони всі для роботи з великими напругами та потужностями. Підшаманити їх чи вигадати свій пфц я можу, вже це зробив по суті, але все ж хочеться просте тупе трушне рішення, де буде мс та кілька елементів навколо по мануалу. Про таку мс я і питаю.
 
вони логічно є різних рівнів, як і дц-дц. Якісь з купою всіляких фідбеків, пінами для всіляких корекцій, фільтрацій, налаштувань тощо, а десь внутрішній ключ ну й зовнішні катушка з діодом - бо для використання там, де і такого вистачить, аби простіше було.

В мене взагалі зараз в його якості працює степ-ап навіть без контролю вихідної напруги бо практично я виявив, що вище дозволеного не підіймається.
 
Воно споживає потужність з джерела весь період, струм повторює напругу, а не стрибає в небеса - по функціоналу саме він.
Так, не найбільш ефективний, але дає pf більше 90, коли без нього 25( чи 20 навіть, не пам'ятаю).

За ним логічно стоїть дц-дц, який перетворює вниз до потрібної робочої напруги, тож відсутність контролю виходу для нього не важлива.

Нормальний синус, прямо з генератора.
 
Доброго дня. Я в радіотехніці та іншому нуль повний. Тільки намагаюсь вчитися. Хочу зробити невеличкий світильник від юсб, щоб дуже мало брав зяряду павербанка. Що я зробив тут не так? Доречі, світодіод світить, але дуууже тускло. Навіть без резистора. Дякую за допомогу. П. С. Готуюся до зими))
 
Швидше за все, сильно нагріли світлодіод паяльником, вони цього не люблять. Треба паяти якомога далі. Це, звичайно, якщо все нормально з живленням.
 
Что это может быть? Черная пластмассовая коробочка с проводом питания, звуковым сигнализатором и двумя светодиодами, без опознавательных знаков. Внутри плата, а под платой еще одна пластина из текстолита с каким-то странными двумя дорожками и пластинка из фольгированого текстолита припаянная краями к пластине с двумя дорожками. Дорожки соеденины с основной платой.
 
Шося УВЧ? Хоча ні, транзистори звичайні.

Я за датчик наближення.
 
Назад
Зверху Знизу