Ебланам за рулем посвящаю

IMG_20231103_221456_505.jpg
 
Приехал к подъезду, впарковываюсь, параллельная парковкаа места хватает все норм, но когда сдавал назад вижу бампер какого то джипа ну обматерил на всякий случай, мол какого фига тут вообще стоит. Выхожу сморю а этой мое Сузуки, на котором я вчера приехал и сам там встал.
 
Приехал к подъезду, впарковываюсь, параллельная парковкаа места хватает все норм, но когда сдавал назад вижу бампер какого то джипа ну обматерил на всякий случай, мол какого фига тут вообще стоит. Выхожу сморю а этой мое Сузуки, на котором я вчера приехал и сам там встал.
Надо было бить!
 
Осторожно, лётает Лехус IS, номера АВ.
Пытается выковырять все шипы из колёс
 
плівся 55 і почав розганятись до 85 аж мотор взревів....
блять, люди не міняються
 
спідліміт 50 в тунелі був, 80 за ним, а потім і безліміт.. от і прискорювався
 
спідліміт 50 в тунелі був, 80 за ним, а потім і безліміт.. от і прискорювався
Та ні, там скрізь був ліміт 80. До тунеля так +- і їхали. На з'їздах-заїздах зазвичай трафік уповільнюється. Але я знав, що зараз права смуга стане вільною, то ж мене це не бентежило ніяким чином.
 
Нічо не зрозумів з твого коменту.
Гольф єблан.
Але ким треба бути щоб спеціально прискорюватись і не давати йому протиснутись. Щей по підарськи бібікати в сраку, наче і так не очевидно, що зараз він буде підрізати.
Наче в тебе все в житті нормально, не в Україні. Але оця сутність твоя так і залишилась. Фак мабуть теж показав, на відео не видно просто :D
 
Гольф єблан.
Але ким треба бути щоб спеціально прискорюватись і не давати йому протиснутись. Щей по підарськи бібікати в сраку, наче і так не очевидно, що зараз він буде підрізати.
Наче в тебе все в житті нормально, не в Україні. Але оця сутність твоя так і залишилась. Фак мабуть теж показав, на відео не видно просто :D
В тебе гарна фантазія. Але це неправда.
Я того гольфа взагалі не бачив і не знав, що він збирається вправо. Я прискорювався лише тому, що їхав повільніше за ліміт і тому, що міг, бо смуга вивільнилася попереду мене. І увага моя була прикута до машин попереду, а не збоку.
 
Останнє редагування:
сколько ебланов без брызговиков, да еще по такой погоде :суперечка:
 
Осторожно. Разморозились велодибилы.
Мышцы уже работают, мозги еще в анабиозе
 
Останнє редагування:
ебучий энурезник-рагуль на белой Камри на Клочках сегодня днем, сука включи хоть раз поворотник порадуй ангела-хранителя
 
Назад
Зверху Знизу