Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Особливо як що той, що тебе кохає поруч. ))) Не замерзнеш
Як легко сказати - "коли той, що тебе кохає, поруч" А якщо не поруч? :ги: А якщо такий не трапляється ніяк жінці, що з цим робити? Наприклад, якщо у жінки ситуація "Вийдеш тут заміж, коли поруч одні крокодили".. ? 🙄 Той п'є, той балахманний, той страшний, той несерйозний, той слабкий.. Не замерзнеш, ога! :ги: Хіба якщо жінка сама про себе попіклується. :)
 
Без чоловіків, у загальному сенсі:D
Але ж я казала тільки про тих, хто "лізе з ризиком для життя" :) Так-то, зрозуміло, куди ж одній статі без іншій. :ги: Брунькуванням людство не розмножується..
Дякую, люба, що спитала :-) ❤️ (залазячи на улюбленого конька) :кінь2:

В ключі: "бого-людина", а не "тварино-людина", як людство почало розвиватися. Адже усі риси людство взяло у тваринного світу. Вбивства, боротьба за владу і війни як наслідок. Якщо додержуватися теорії Дарвіна, то, звісно, інакше й бути не могло :)

Але ж я, зрозуміло, притримуюся теорії експедиції розуму на Землю :) так ось, учасники експедиції на Землю могли б і не копіювати тваринну поведінку. Одразу жити в ключі взаємодопомоги. Ну, як "собрати по нещастю" :-)
 
Але ж я казала тільки про тих, хто "лізе з ризиком для життя" :) Так-то, зрозуміло, куди ж одній статі без іншій. :ги: Брунькуванням людство не розмножується..

Дякую, люба, що спитала :-) ❤️ (залазячи на улюбленого конька) :кінь2:

В ключі: "бого-людина", а не "тварино-людина", як людство почало розвиватися. Адже усі риси людство взяло у тваринного світу. Вбивства, боротьба за владу і війни як наслідок. Якщо додержуватися теорії Дарвіна, то, звісно, інакше й бути не могло :)

Але ж я, зрозуміло, притримуюся теорії експедиції розуму на Землю :) так ось, учасники експедиції на Землю могли б і не копіювати тваринну поведінку. Одразу жити в ключі взаємодопомоги. Ну, як "собрати по нещастю" :-)
Ну, мабуть, якби могло, то так би і зробило? Гадаю, справа не в існуванні теорії Дарвіна, бо копіюють напевно ж не через її існування. Просто розвиток йде простішим шляхом. Принаймні спочатку.
 
Але ні, уповз змій отруйний!
зміюка.png
 
Я тобі не вірю.. 🙄 :-) Ти все одно не будеш дивитися "Вікінгів", бо ти не любиш історичне :ги:
Так, не люблю історичне. Але все ж це не виключає. Там же не сама історія, яка ще й занудно розповідається? От про Д'Артаньяна - це історичне? Але цікаве. Найбільша проблема в тому, що почати дивитися, а там вже буду, якщо цікаво.
 
Просто розвиток йде простішим шляхом. Принаймні спочатку.
Але, по моїй теорії, Розум заселився в уже розвинені тіла і мізки - ну, скажімо, кроман'онців. :) І учасники експедиції на Землю, пам'ятаючи свої цілі (отримати досвід життя в білковому тілі) могли б одразу жити як людська спільнота, а не тварини, у яких тільки пожрати та відігнати суперників на умі :-)
 
Запит був - жінка танцює на ковзанах на замерзлій річці і п'є каву, поряд кіт ловить рибку :D Тобто, я хотіла одну картинку, ШІ разбив на дві окремі:)
Дивовижно вдало вийшло на цей раз у ШІ :) Він був "в ударі" :-)
 
Але, по моїй теорії, Розум заселився в уже розвинені тіла і мізки - ну, скажімо, кроман'онців. :) І учасники експедиції на Землю, пам'ятаючи свої цілі (отримати досвід життя в білковому тілі) могли б одразу жити як людська спільнота, а не тварини, у яких тільки пожрати та відігнати суперників на умі :-)
Тоді це схоже на парк атракціонів :-) Заселився, щоб отримати інші відчуття, - і додому. Щоб отримати справжній досвід, має бути "повне занурення" :ги:
 
"Вийдеш тут заміж, коли поруч одні крокодили".. ? 🙄 Той п'є, той балахманний, той страшний, той несерйозний, той слабкий..
А якщо все й одразу? :зуби:"Якщо так - промовив, - Єзу, ти судити нас будеш, тоді сам-один, як палець, серед раю заживеш..." Руданський.:D

 
Там багато крові та сексу. ЇЇ тонка душа не перенесе це.;)
 
Доброго ранку, доброго настрою нам! :кава:

OIG.NHt0oxpwZ5bkshfMeS.jpg
 
Назад
Зверху Знизу