Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Мій :-) Ну, власне, не кіт, а пантера :ги:
Виходить, одна я згадала :) Хоча теж в першу мить сіпнулася "Який кіт?!". В наступну мить дійшло: а непоганий вийшов жарт! :-)

OIG.jpg
 
У коменті питали чи здалося, що у моделі тазові кістки на різному рівні. Автор каже - на одному. Як то може бути? Важко уявити. Чи вона зігнулася так?
Вигини красиві, але враження в мене не дуже приємне, якщо роздивлятися тіло. Може у худеньких дівчат так воно і є, я ж їх не бачила в такому ракурсі. А від моделі враження таке, що в неї анорексія. Неприємно дивитися на кістки, що стирчать.
Та що таке - то видно посилання, то ні. Чого вчора того хлопця-дівчину було видно, це ж та сама група. Ок, тоді одне фото.

123https://www.facebook.com/groups/ukrphoto/permalink/1739166413232102/?app=fbl
 

Вкладення

  • 1704908870435.jpg
    1704908870435.jpg
    106.6 КБ · Перегляди: 9
Останнє редагування:
враження в мене не дуже приємне, якщо роздивлятися тіло. Може у худеньких дівчат так воно і є, я ж їх не бачила в такому ракурсі. А від моделі враження таке, що в неї анорексія.
Аналогічне враження: Анорексія. До речі, читала десь, що коли така стадія худорлявості, жінкам взагалі не до сексу, а може навіть фертильність тимчасово прининитися. Організм думає: "Не до того, тут би вижити якось" :)
 
Аналогічне враження: Анорексія. До речі, читала десь, що коли така стадія худорлявості, жінкам взагалі не до сексу, а може навіть фертильність тимчасово прининитися. Організм думає: "Не до того, тут би вижити якось" :)
Колись знайома, яка і сама по собі була худа, вирішила зайнятися сироїдінням. Мабуть кілька місяців їла майже самі овочі та фрукти сирі, то в неї потім на пів року місячні зникли.
 
У коменті питали чи здалося, що у моделі тазові кістки на різному рівні. Автор каже - на одному. Як то може бути? Важко уявити. Чи вона зігнулася так?
Вигини красиві, але враження в мене не дуже приємне, якщо роздивлятися тіло. Може у худеньких дівчат так воно і є, я ж їх не бачила в такому ракурсі. А від моделі враження таке, що в неї анорексія. Неприємно дивитися на кістки, що стирчать.
Та що таке - то видно посилання, то ні. Чого вчора того хлопця-дівчину було видно, це ж та сама група. Ок, тоді одне фото.

123https://www.facebook.com/groups/ukrphoto/permalink/1739166413232102/?app=fbl
Та ну нафіг! Цими кістками порізатися можна! ( зараз знову хтось подумає, що я не жіночка :D)
 
Та ну нафіг! Цими кістками порізатися можна! ( зараз знову хтось подумає, що я не жіночка :D)
Та ні, отак зафукати модель могли тільки жінки. Чоловіки б на інше звернули увагу :-)
 
Божечки, бідний котик. Але чому він одразу не заліпив у відповідь? :)

 
Я от не можу зрозуміти чому ставлять плачущі смайли. І в групі так було, і в ТГ знов. Він що - сумний?

коли пірнатимеш у проруб
заплющуй очі бо назад
додому йтимеш по морозу
і погляд зробиться скляним
© Іронія
 
Назад
Зверху Знизу