Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

1707483491236.jpg

Якщо хтось не в курсі, то в ФБ був челендж "Я в 21 рік".
 
1707483491236.jpg

Якщо хтось не в курсі, то в ФБ був челендж "Я в 21 рік".
Виходячи з того, що в останню добу в мережах відбувалося, то душевних, моральних та емоційних ресурсів, а так само часу у учасників багато:кінь2:
 
Вранці вона виявила, що їжак заліз на підвіконня і намагається втопитися у бідоні з молоком
Намагалася дати ШІ завдання про врятування їжака з бідона з молоком, яких тільки чудернацьких картинок він не вигадав.

Ось мімішна вийшла, але чомусь не бідон і не відро, а кошик :-) Ладно, будемо вважати, що він насправді з пластика і не протікає. Їжак так дивиться, немовби питає: "Я все правильно роблю, хазяйка?" :-)

OIG2.jpg

.
 
Лено, продукції якого м'ясокомбінату ти віддаєш перевагу?
 
І зовсім ні усіляким там ковбасам, сосискам?

До речі, сьогодні міжнародний день піци. Дізналася, що найпопулярніша піца - пепероні. А я чогось так і думала. Як почула: "Як ви думаєте, яка піца найпопулярніша?" - перед глазами виникла оця, густо викладена кружальцями сирокопченої ковбаси :їжа:

піца пепероні.jpg
 
1707483491236.jpg

Якщо хтось не в курсі, то в ФБ був челендж "Я в 21 рік".
Дуже смішна картинка :ги:. В сенсі, там писали про що завгодно, тільки не про те, якими були в 21 рік, - про ситуацію в країні, на фронті, в світі, - і лише 1/4 користувачів дійсно писали по суті питання? :)
 
- Вихід тут.
- Виходу нема! аааа!

 
І зовсім ні усіляким там ковбасам, сосискам?

До речі, сьогодні міжнародний день піци. Дізналася, що найпопулярніша піца - пепероні. А я чогось так і думала. Як почула: "Як ви думаєте, яка піца найпопулярніша?" - перед глазами виникла оця, густо викладена кружальцями сирокопченої ковбаси :їжа:

піца пепероні.jpg
Намагаюся, щоб цього не було. Але, якщо уж дуже треба тоді обіраю по міттевому бажанню "ось це на мене дивиться, дайте мені це":D
 
Дуже смішна картинка :ги:. В сенсі, там писали про що завгодно, тільки не про те, якими були в 21 рік, - про ситуацію в країні, на фронті, в світі, - і лише 1/4 користувачів дійсно писали по суті питання? :)
Ні. Це ситуація в мережі загалом.
 
Намагаюся, щоб цього не було. Але, якщо уж дуже треба тоді обіраю по міттевому бажанню "ось це на мене дивиться, дайте мені це":D
О, не знала, що ти уникаєш. А я от щось цьогоріч частенько купую. От і сьогодні... В морозилці домашній бройлер, а я купую сардельки :rolleyes:
 
то в ФБ був челендж "Я в 21 рік".
Пішла подивилася..

Що до мене, в тім віці у мене було улюблене вбрання влітку. Ось таке приблизно. Щоправда, сукня не настільки клеш. А зачіска схожа, тоді у мене було найкоротше волосся за весь час, до плечей :)

OIG4.rSCYOwphy.jpg
 
В мене виникає бажання чи якоїсь творчості, чи трохи розваги, тільки чогось новенького, а не те, що вже є. Навіть не знаю що це може бути. Хоча мабуть до письменницької діяльності трохи є потяг. Але якби і був ноут, то зараз би не писала, бо знову сонний вечір.
А от так як ми раніше з Леною писали, то мабуть згодна.
Взагалі я б хотіла десь ще набрати людей і пограти в це.
Лено, а ти?
 
Щоб вилупков сила Божа побила, щоб їм чорно було, щоб їх жівцем перекрутило до 14 коліна
 
Назад
Зверху Знизу