Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

І зовсім ні усіляким там ковбасам, сосискам?

До речі, сьогодні міжнародний день піци. Дізналася, що найпопулярніша піца - пепероні. А я чогось так і думала. Як почула: "Як ви думаєте, яка піца найпопулярніша?" - перед глазами виникла оця, густо викладена кружальцями сирокопченої ковбаси :їжа:

піца пепероні.jpg
 
1707483491236.jpg

Якщо хтось не в курсі, то в ФБ був челендж "Я в 21 рік".
Дуже смішна картинка :ги:. В сенсі, там писали про що завгодно, тільки не про те, якими були в 21 рік, - про ситуацію в країні, на фронті, в світі, - і лише 1/4 користувачів дійсно писали по суті питання? :)
 
- Вихід тут.
- Виходу нема! аааа!

 
І зовсім ні усіляким там ковбасам, сосискам?

До речі, сьогодні міжнародний день піци. Дізналася, що найпопулярніша піца - пепероні. А я чогось так і думала. Як почула: "Як ви думаєте, яка піца найпопулярніша?" - перед глазами виникла оця, густо викладена кружальцями сирокопченої ковбаси :їжа:

піца пепероні.jpg
Намагаюся, щоб цього не було. Але, якщо уж дуже треба тоді обіраю по міттевому бажанню "ось це на мене дивиться, дайте мені це":D
 
Дуже смішна картинка :ги:. В сенсі, там писали про що завгодно, тільки не про те, якими були в 21 рік, - про ситуацію в країні, на фронті, в світі, - і лише 1/4 користувачів дійсно писали по суті питання? :)
Ні. Це ситуація в мережі загалом.
 
Намагаюся, щоб цього не було. Але, якщо уж дуже треба тоді обіраю по міттевому бажанню "ось це на мене дивиться, дайте мені це":D
О, не знала, що ти уникаєш. А я от щось цьогоріч частенько купую. От і сьогодні... В морозилці домашній бройлер, а я купую сардельки :rolleyes:
 
то в ФБ був челендж "Я в 21 рік".
Пішла подивилася..

Що до мене, в тім віці у мене було улюблене вбрання влітку. Ось таке приблизно. Щоправда, сукня не настільки клеш. А зачіска схожа, тоді у мене було найкоротше волосся за весь час, до плечей :)

OIG4.rSCYOwphy.jpg
 
В мене виникає бажання чи якоїсь творчості, чи трохи розваги, тільки чогось новенького, а не те, що вже є. Навіть не знаю що це може бути. Хоча мабуть до письменницької діяльності трохи є потяг. Але якби і був ноут, то зараз би не писала, бо знову сонний вечір.
А от так як ми раніше з Леною писали, то мабуть згодна.
Взагалі я б хотіла десь ще набрати людей і пограти в це.
Лено, а ти?
 
Щоб вилупков сила Божа побила, щоб їм чорно було, щоб їх жівцем перекрутило до 14 коліна
 
Щоб вилупков сила Божа побила, щоб їм чорно було, щоб їх жівцем перекрутило до 14 коліна
Дивилася кіно і не чула. Хоча один раз щось бахнуло, так що трохи вибрація по стінам пішла, але я думала, що двері в під'їзді, від них такий самий ефект.
 
Дивилася кіно і не чула. Хоча один раз щось бахнуло, так що трохи вибрація по стінам пішла, але я думала, що двері в під'їзді, від них такий самий ефект.
Я теж спочатку подумала що то хтось дверима гаража во дворі грюкнул. Ледве чутно було. Полізла читати на всякий випадок
 
:угу:
Спочатку подивилася у гуглі, може вже є таке, але то сумка не червона, то пояс, то туфлі. Довелося замовляти ШІ. Він, звичайно, теж спочатку утнув. То дівчин три, то нога зайва :-)
 
прювіт прювііт від котика Марсіка! 😸
 

Вкладення

  • IMG_20240209_235730.jpg
    IMG_20240209_235730.jpg
    310.5 КБ · Перегляди: 12
Назад
Зверху Знизу