Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

  • Так

    Голосів: 141 62.4%
  • Ні

    Голосів: 85 37.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Ви не зможете покласти бруківки хоч в Житомирі , хоч у Львові , хоч у Харкові , не знаючи мови . Не тому що не порозумієтесь , а тому що будете красти , як ненормальні . Така є натура росіянина. А інших національностей, розмовляючих російською я не знаю .
Ой-йой-йой! Всі наші депутати, що розмовляють щирою українською, кристально чесні люди? Мова - не показник чесності, взагалі це лише один із чинників оточення та освіти.
Всі ті львів’яни, що з біженців по 1000+ доларів в місяць за срану халупу лупили, теж люди високої моралі? Чи не було такого? Відповідайте прямо, будь ласка, без ієзуїтських витребеньок!
Не верзіть дурниць! Бо так можна й допиз... дотеревенитися до того, що й російськомовні на фронті теж зрадники. Після чого квитка до Львова вже братимемо за свій рахунок, шукати патріота, який у Львівському котлі повчає як жити.
От, доречі, зараз в нас біля моєї домівки (нарешті!!!) кладуть новий асфальт, вибачте, але бруківка в нас не дуже популярна останні 100 років. І, якщо не брати до уваги матюки, яких більш за все, то все це звичайний харківський діалект, приблизно 30 % української, інше російська.
 
Ой-йой-йой! Всі наші депутати, що розмовляють щирою українською, кристально чесні люди? Мова - не показник чесності, взагалі це лише один із чинників оточення та освіти.
Всі ті львів’яни, що з біженців по 1000+ доларів в місяць за срану халупу лупили, теж люди високої моралі? Чи не було такого? Відповідайте прямо, будь ласка, без ієзуїтських витребеньок!
Не верзіть дурниць! Бо так можна й допиз... дотеревенитися до того, що й російськомовні на фронті теж зрадники. Після чого квитка до Львова вже братимемо за свій рахунок, шукати патріота, який у Львівському котлі повчає як жити.
Відповідаю , всі ті обранці розмовляють українською тому що держслужбовці . А не поклик душі . Я здавав свої за 350 до війни і зараз. Так само і всі мої львівські друзі . По 1000 Дол хати були , але то людська натура . І , доречі , можна було прямо Садовому поскаржитись на тих підприємців . Також доречі , у Львові побудоване житло для біженців . Поцікавтесь . Скажіть , ви мені постійно дорікаєте , хоча я вам показал документ як став на облік до тцк на третій місяць війни . А ви самі з якого окопу , як науковець пишете ? Бронь є і можна свою російську чуш нести про : не в мові справа ? Вам як етнічному іудею першому має бути зрозуміло , що все починається з мови . Все то є альфа і омега .
 
Відповідаю , всі ті обранці розмовляють українською тому що держслужбовці . А не поклик душі . Я здавав свої за 350 до війни і зараз. Так само і всі мої львівські друзі . По 1000 Дол хати були , але то людська натура . І , доречі , можна було прямо Садовому поскаржитись на тих підприємців . Також доречі , у Львові побудоване житло для біженців . Поцікавтесь . Скажіть , ви мені постійно дорікаєте , хоча я вам показал документ як став на облік до тцк на третій місяць війни . А ви самі з якого окопу , як науковець пишете ? Бронь є і можна свою російську чуш нести про : не в мові справа ? Вам як етнічному іудею першому має бути зрозуміло , що все починається з мови . Все то є альфа і омега .
Комісію востаннє проходив наприкінці 20 року, дані актуалізував у ТЦК в березні 22-го, коли ТЦК перевезли до нової будівлі (стару ракетою розтрощили майже одразу, тут не Львів, тут бомби падали). Бронь моя ні до чого, тому що моя обмежена придатність, на жаль, не дозволяє мене використовувати у бойових частинах (а колись я стріляв непогано), доречі, її треба поновлювати кожні півроку, тому що державна установа Академії наук, в нас ТЦК таких дуже полюбляють, бо всі як на долоні. З якого окопу, можу розповісти: під обстріли я попадав разів з 10, в тому числі, коли в лютому-березні допомагав людей евакуювати разом з дружиною, на власному авто (вона водить, я ні). Документа вашого я не бачив, мабуть, теж бронь?
Слобожанський діалект відомий всім, хто цікавиться мовним питанням, окрім пихатих львівських панів.
Так що гидота, яка сіє розбрат під прикриттям мовного питання на форумі міста, яке перебуває під постійними обстрілами,, відсиджуючись у безпечній далечині, мені ніхто і звати ніяк.
В ігнор, скотиняка.
 
Запропоную юзерам ХФ нескучной ночи ..))
Автопортрет?:eek::банан::клас:
Якщо у вас вийде проспівати бітлз російською - я пришлю вам квиток до Львова
А украiнською можна?
Тодi менi квиток до Лiверпуля:
"Ми зустрiлися з тобою бiля бочки з квасом,
Ти була у жовтому пальтi,
Я пригощував тебе пирiжками з м'ясом,
I вони сподобались тобi
Дiвча-а-а-а, дiвча-а-а....."
Girls. The Beatles(C) Переклад народний
 
Всі наші депутати, що розмовляють щирою українською, кристально чесні люди?
Особливо суддя Зварич зi Львова - взiрець кришталево чесноi людини, бо не взятки брав, а чесно "наколядував" собi у службовий сейф лям баксiв, еге?
Харківський діалект якої мови ?
А у вас у Львовi який дiалект? Угорсько-польсько-словацький з домiшкою трохи мови Шевченка. Сама чиста украiнська мова на Черкащинi й Полтавщинi, всi iншi регiони розмовляють дiалектами :увага:
 
Останнє редагування:
"Провів і нараду щодо духовної незалежності України – ми продовжуємо відповідну роботу, і будуть нові наші кроки", - сказав президент.

Він зазначив, що очевидно, що не може бути справді духовних звʼязків із державою-терористом і тими, хто виправдовує вбивство, українців і покриває зло. Кожен день і кожна ніч російського терору це доводять.

"І ми дійдемо до того моменту, коли всі залежності від Росії, якими хтось десь намагається маніпулювати, будуть знищені", - підкреслив Зеленський.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Президент Володимир Зеленський підписав закон 2309-ІХ про заборону ввезення й розповсюдження книжок з Росії та Білорусі.
Про це глава держави повідомив у Telegram в четвер, 22 червня.

Зеленський додав, що текст закону був надісланий інституціям Євросоюзу, щоб оцінити, чи можуть окремі норми закону вплинути на виконання зобов’язань у частині захисту прав меншин, зокрема мовних, у контексті рекомендації висновку Єврокомісії щодо заявки України на членство в ЄС.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Сьогодні, 22 червня, Володимир і Олена Зеленські відвідали Книжковий арсенал, про що президент Зеленський повідомив у соцмережах.

"Разом відвідали сьогодні Книжковий арсенал. Перший день найбільшої книжкової події країни - країни, де прямо зараз іде жорстока війна. І прямо зараз тисячі людей прийшли на мистецький фестиваль, щоб підтримати видавців та авторів, а отже, свою культуру та свою ідентичність. За цю країну ми боремося: країну, у чиєму арсеналі книга – як зброя й водночас як найбільша цінність. Таку країну не переможе ніхто", - переконаний президент.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А у вас у Львовi який дiалект? Угорсько-польсько-словацький з домiшкою трохи мови Шевченка. Сама чиста украiнська мова на Черкащинi й Полтавщинi, всi iншi регiони розмовляють дiалектами :увага:
Будь-яка ЖИВА мова зіткана з діалектів.
Один із діалектів приймається за основний.
Приклад - Іспанія, Німеччина, навіть Швеція.
Звісно, Росія теж.

За радянських часів діалекти української мови ігнорувались на користь полтавсько-черкаського, як найближчого до усталеного російського, визначеного за сновний.
Якщо говорити про Слобожанскьй (Харківський діалект), то взірцем можуть слугувати твори Квітки-Основ*яненка.
Коли жив той Квітка, а читаю і посміхаюсь - начебто на нашому базарі стою. Майже нічого не змінилось в живій народній мові.
 
Родственница оттуда, еще в начале войны, как- то сказала- « у вас там нацики и бендеры»… я всё удивлялась, откуда этот бред, она ж тут выросла, училась….Теперь я знаю о ком она… она не знает, а я знаю…
 
Будь-яка ЖИВА мова зіткана з діалектів.
Один із діалектів приймається за основний.
Приклад - Іспанія, Німеччина, навіть Швеція.
Звісно, Росія теж.

За радянських часів діалекти української мови ігнорувались на користь полтавсько-черкаського, як найближчого до усталеного російського, визначеного за сновний.
Якщо говорити про Слобожанскьй (Харківський діалект), то взірцем можуть слугувати твори Квітки-Основ*яненка.
Коли жив той Квітка, а читаю і посміхаюсь - начебто на нашому базарі стою. Майже нічого не змінилось в живій народній мові.
ну как бы не существует испанского языка, есть - castellano
 
Ви не зможете покласти бруківки хоч в Житомирі , хоч у Львові , хоч у Харкові , не знаючи мови . Не тому що не порозумієтесь , а тому що будете красти , як ненормальні . Така є натура росіянина. А інших національностей, розмовляючих російською я не знаю .
а контрабас через таможню возить вам мова дозволяэ или то у тебя харьковские фантомные эффекты ?
 
Посмотрела сегодня продолжение истории с одесским военкомом и задала себе вопрос.
 
Родственница оттуда, еще в начале войны, как- то сказала- « у вас там нацики и бендеры»… я всё удивлялась, откуда этот бред, она ж тут выросла, училась….Теперь я знаю о ком она… она не знает, а я знаю…
Не переймайся так. До "нациків і бендер" (от саме так - бЕндер) тобі не дотягнути ніколи. Звісно, це не додає оптимізму, але вже маємо те, шо маємо. Родичам "оттуда" привіт передавай. Щиро сподіваюсь, що вони всі повиздихають найближчим часом.
 
Не переймайся так. До "нациків і бендер" (от саме так - бЕндер) тобі не дотягнути ніколи. Звісно, це не додає оптимізму, але вже маємо те, шо маємо. Родичам "оттуда" привіт передавай. Щиро сподіваюсь, що вони всі повиздихають найближчим часом.
И ты не переймайся . На нациков и бЕндер я и не претендовала … тут есть более «достойные» … и своим желай, чего твоя больная фантазия намалює… со своими я без сопливых разберусь… и да, объект для троллинга себе выбери другой… с тобой продолжать, что воду в ступе толочь … предсказуем…
 
И ты не переймайся . На нациков и бЕндер я и не претендовала … тут есть более «достойные» … и своим желай, чего твоя больная фантазия намалює… со своими я без сопливых разберусь… и да, объект для троллинга себе выбери другой… с тобой продолжать, что воду в ступе толочь … предсказуем…
Ги. Ги.
 
А я посмотрел сегодня продолжение истории с одесским военкомом и дал себе ответ.
тоже посмотрел, это конечно пиздец, я думал\ожидал что его закроют как минимум на время расследования. видимо заносил наверх хорошо.
 
Перепрошую , Юрасік . Харківський діалект якої мови ? Трішечки незрозуміло , га
Деякі ваші тези мені близькі, але вас часто заносить. Самі давно на украінську перейшли? І чому? Мабуть тому, що потрапили в україномовне середовище, а не через патріотизм. Та й українська ваша далеко не досконала...
 
Назад
Зверху Знизу