Чи ви будете повертатись ?

Чи повернетесь

  • Так

    Голосів: 141 62.4%
  • Ні

    Голосів: 85 37.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    226
Статус: Offline
Реєстрація: 08.04.2011
Повідом.: 13427
Шановні співвітчизники , що зараз перебувають за кордоном . Прошу проголосувати . Чи ви будете повертатись додому після перемоги України? Чи заберете родичів до себе?
 
Якщо чесно - я б не хотів, щоб моя дружина (поки ще не колишня) повернулася з моїм синочком в Україну.
От не бачу я тут щасливого, цивілізованого життя в ближні роки.
Це дуже помітно по бухому бидлу, що вже святкує кожного дня, коли ми ще помираємо на війні... По баригам, що в тридорога продають гівноснарягу військовим (а деякі і зовсім просто беруть гроші і нічого не відправляють)... По депутатам, що ховають своїх синів, наживаються на війні та приймають скажені закони... Та просто, по людям, що сковчять "єбать, у вас зарплатня 100К...а піздуйте з міста, ви нам заважаєте..." 🤦‍♂️
 
Увы, в этом то и проблема. Все те кто "двигал" и останутся в Европе. А тут останется куча контингента с поста выше.
 
Увы, в этом то и проблема. Все те кто "двигал" и останутся в Европе. А тут останется куча контингента с поста выше.
К тому же, ещё возможно и вооруженного, тут только вопрос : по чем будут его продавать?
 
Мені вистачило пожити в Німеччині пару місяців щоб зрозуміти як дома круто. Міфи про "комфортне життя у Німеччині" знищені повністю.
 
Якщо чесно - я б не хотів, щоб моя дружина (поки ще не колишня) повернулася з моїм синочком в Україну.
От не бачу я тут щасливого, цивілізованого життя в ближні роки.
Це дуже помітно по бухому бидлу, що вже святкує кожного дня, коли ми ще помираємо на війні... По баригам, що в тридорога продають гівноснарягу військовим (а деякі і зовсім просто беруть гроші і нічого не відправляють)... По депутатам, що ховають своїх синів, наживаються на війні та приймають скажені закони... Та просто, по людям, що сковчять "єбать, у вас зарплатня 100К...а піздуйте з міста, ви нам заважаєте..." 🤦‍♂️
Хіба доля адекватного суспільства , яке допомогає не перекриває той негатив ?
 
Я не закордоном, но наших много там, общаемся со всеми. Все хотят домой.
Та если на то пошло, то весь закордон быстро схлопнется с окончанием войны. Оставят только молодых и работящих, остальных отправят к ёбен-биттен на следующий же день. Только когда тот день настанет...
Не зможуть так зробити . Вся Франція в нігрілах безробітних , наприклад
 
Якщо чесно - я б не хотів, щоб моя дружина (поки ще не колишня) повернулася з моїм синочком в Україну.
От не бачу я тут щасливого, цивілізованого життя в ближні роки.
Це дуже помітно по бухому бидлу, що вже святкує кожного дня, коли ми ще помираємо на війні... По баригам, що в тридорога продають гівноснарягу військовим (а деякі і зовсім просто беруть гроші і нічого не відправляють)... По депутатам, що ховають своїх синів, наживаються на війні та приймають скажені закони... Та просто, по людям, що сковчять "єбать, у вас зарплатня 100К...а піздуйте з міста, ви нам заважаєте..." 🤦‍♂️

А чому ти вирішив що в Європі немає бидла, бариг, бюрократії та продажних політиків?
 
Я там був. І можу порівняти.
А я зараз тут. До цього також багато де був як турист, мені все подобалось. Але жити у ЄС та приїхати погуляти на пару тижнів це дві великі різниці. Ну дуже великі.
 
А я зараз тут. До цього також багато де був як турист, мені все подобалось. Але жити у ЄС та приїхати погуляти на пару тижнів це дві великі різниці. Ну дуже великі.
Мабуть ти давно не був дома... 😔
 
Мабуть ти давно не був дома... 😔

У Ха був влітку, хотів поїхати на початку грудня, але завдяки "чудовому європейському сервісу" поїду після НР.
Поки авто не зламалось - я більше часу у Львові проводив ніж в ЄС.
 
Все зависит от Украины, что сможет она предложить людям, если тут будет как последние 30 лет, то вряд ли многие вернутся назад.
 
Корупція в Європі є , але наверху . Рядовий громадянин то не відчує. Скоріше ви будете в шоці від комуналки , націоналізму , відсутності елементарного сервісу , цін на послуги та від йобаного тупого стада , такого самого як і в Росії .
 
Шановні співвітчизники , що зараз перебувають за кордоном . Прошу проголосувати . Чи ви будете повертатись додому після перемоги України? Чи заберете родичів до себе?
А, что изменится в Украине, после победы? Коррупция, как была, так и останется. Все схематозы будут крутиться вокруг НДС. Властвовать будут прокуроры, судьи, силовики и налоговики. Исчезнет, только, военный сбор 1.5% .... Если смысл кому то возвращаться в страну, где, из-за налогов, нищенская зарплата и ту выдают в конвертиках? И никого выгонять насильно, из Европы, не будут. Кто не захочет возвращаться в Украину, те и останутся в Европе. Наоборот. Разрешат выезд мужчин, для воссоединения своих семей. После победы, Европу ждет еще одна волна переселенцев, но, уже мужской раб.силы.
 
В ближайшие пятьдесят лет в Украине нормальной жизни не будет.
 
Все зависит от Украины, что сможет она предложить людям, если тут будет как последние 30 лет, то вряд ли многие вернутся назад.
А как тут было последние 30 лет?Кто хотел работать и зарабатывать,работал и зарабатывал.Кто дурака валял,ну кто ж ему доктор.
 
А как тут было последние 30 лет?Кто хотел работать и зарабатывать,работал и зарабатывал.Кто дурака валял,ну кто ж ему доктор.
Учителя, врачи, рабочие коммунальщики, да те же дворники валяли дурака ?
 
Назад
Зверху Знизу