Battlefield 2042

В Rush xl теперь новая фича — у нападающих бесконечное количество тикетов. Если кто не понял это баг
 
появилась карта типа метро . но такое себе. чего то играть вообще неохота.
 
Я згадав про 3ю батлу. Залишилось небагато живих серваків, але двіж такий моцний. Удар по Карканду захват прапору, ініціатива кілька разів переходила з рук в руки, але нас почали затискати добре. Не знаю як, але ми таких піздюлєй навішали прорвавшись на склади, крайня точка карти. Затиснули супротивника не те що на останню точку, як раз ті самі склади, але і звідти вибили під кінець. Карти такі класні, все таке знайоме, кайф.
 
Зараз скажені знижки на це горе в Стім. Дивлюсь огляд гри, як вона в 2023му. Не чіпляє поки що
 
Взяв по знижці. Наче норм. При тому, що граю у шутани не часто, то смертей мінімум виходить. Дві катки захват 64х64 спробував.
 
Карта з корабликом великим в центрі прикольна.
 
Бля, залип. В порівнянні з тим, що було в бета тестуванні взагалі небо і земля. Ще й Канали Ноушехра є, вони тут просто божественні. Поки що не трапилось якоїсь карти херової, всі годнота. Граю режим Dethmatch.
 
Дуже сподобалося Haven breakthrough. О то місиво. Двое нас раків зібралося в команду, я і керівник))
 
Блять, в Батлі не працює MSI Afterburner. Інколи починає лагати жахливо і не зрозуміло, це проц чи відяха.
 
Охуєнна Батла, прямо тягне залипати. Буквально дві речі несумісні з грою, це однакові їбальники з обох сторін та всього дві сторони в боротьбі за залишки світових ресурсів. Кацапи себе добре показали вже давно, якого хуя до цих пір вони самі "сильні" в Євразії. Ще можна зрозуміти коаліцію кацапи-рисоїди-ісламісти-північна корея, а зі сторони "світла" піндоси-бюргери-лягушатнікі-сакси куди ж без них. О це зрозуміло буде всьому світу.
 
Руська озвучка це просто пизда! Я в Стім не знав, як мову змінити і англійською повністю грав. А це увікнув руську, та руда дівка якою бігаю так гарно матюкається ірландською говіркою, а руською, як наче тьотка булками торгує і пустили її озвучити трохи. Гидота, халтура і пішло воно на хуй
 
Назад
Зверху Знизу