«Зібрати БпЛА навіть на кухні»: як працює проєкт «Куп’янський дрон»

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 35041
«Зібрати БпЛА навіть на кухні»: як працює проєкт «Куп’янський дрон»

320083389_1141683516482180_270657844864732311_n.jpg


«Зібрати БпЛА навіть на кухні»: як працює проєкт «Куп’янський дрон» Про це розповів на брифінгу начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.

«Проєкт створений, щоб стимулювати, заохочувати та мотивувати людей, які можуть зібрати дрон на власній кухні, щоб допомогти ЗСУ нищити ворога. Думаю, якщо кожен з нас робитиме внесок у перемогу, вона настане швидше. Мета нашої платформи — зібрати та передати Збройним силам тисячу дронів», — сказав Беседін.

Безпілотники направлятимуть у ті бригади, що боронять саме Куп’янський напрямок.

Як це працюватиме​


Доступ до платформи реалізується через «Дія.Підпис», де учасники обирають відповідну роль: інженера («Хочу зібрати дрон»), постачальника («Хочу стати постачальником запчастин»), благодійника («Хочу задонатити»).

Для тих, хто хоче збирати дрони, підготували навчальний курс з детальними інструкціями, пояснює начальник відділу цифрової трансформації Куп'янської міської ради Микола Курченко.


Вчителька з Липців Ольга Істоцька разом з учнями
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
на 10 FPV-дронів для Сил оборони.

Чільне фото: ілюстративне/14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого/Facebook

Автор:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу