Жителям трьох сіл Липецької громади вперше за місяць дозволять тимчасовий проїзд до будинків

Статус: Offline
Реєстрація: 11.01.2007
Повідом.: 35628
Адреса: Харків
Жителям трьох сіл Липецької громади вперше за місяць дозволять тимчасовий проїзд до будинків

0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-06-11%20164322.png


Для проїзду у села Липці, Слобожанське та Борщова Липецької громади потрібно подати заявку. Про це повідомила Липецька сільська військова адміністрація.

«Найближчим часом буде надано дозвіл на проїзд до своїх домогосподарств в селах Липці, Слобожанське та Борщова. Заїзд авто здійснюватиметься з 05:00 до 07:00. Час перебування на території — не більше 2 годин», — йдеться у дописі.

З собою обов’язково треба мати паспорт, додали в адміністрації.Подати заявку можна з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 14:00:

  • за номером 050-302-86-04 у Viber.

Потрібно вказати:

  • дату поїздки;
  • марку авто та державний номер;
  • кількість відвідувачів (їхні ПІБ, адреси проживання, телефон кожного пасажира).

Особисто заявку можна залишити в Харкові за адресою:

  • вул. Данилевського, буд. 38.

Начальник Липецької сільської військової адміністрації Олексій Слабченко у коментарі «Слобідському краю» додав, що проїзд дозволятимуть з огляду на безпекову ситуацію, люди зможуть оглянути свої будинки, взяти необхідні речі та одразу ж виїхати.

«Пропуски на якийсь період не видаються, це одноразовий заїзд. Я б не сказав, що ситуація у громаді стала безпечнішою. Але певний рух є. Тож дозвіл на проїзд залежатиме саме від ситуації з безпекою. Якщо буде загроза, людей пускати не будуть», —
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Слабченко.

За його даними, у населених пунктах громади залишається менше сотні людей: 27 — у Липцях, 28 — у Слобожанському, 18 — у Веселому. Скільки людей перебувають у сірій зоні або на тимчасово окупованій території, достеменно невідомо.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу