"Железный купол"

Статус: Offline
Реєстрація: 06.05.2010
Повідом.: 18694
"Железный купол"

Стоимость одной батареи 170 млн долларов.
У Израиля их вроде бы 9 шт.
В 2020 году на ремонт и строительство дорог у нас было потрачено около 2 млрд долларов.
Вопрос: сколько "Куполов" можно было купить, не чиня дороги 1 год?
 
Re: "Железный купол"

угу
 
Re: "Железный купол"

и не только куполов. но купол вроде бы Израиль отказывается продавать по своим причинам.
 
Re: "Железный купол"

Купол создан для отражения атак кустарных медленных ракет, летящих по баллистической траектории, насколько я знаю.
Под большим вопросом, что именно в Украине он смог бы отражать.
Военные могли много чего закупить вместо дорог, кроме купола. Очень много чего.
 
Re: "Железный купол"

Купол создан для отражения атак кустарных медленных ракет, летящих по баллистической траектории, насколько я знаю.
Под большим вопросом, что именно в Украине он смог бы отражать.
Военные могли много чего закупить вместо дорог, кроме купола. Очень много чего.

Грады, смерчи, ураганы - не кустарщина
 
Re: "Железный купол"

Стугни яки зупинили расєйські колонни - викрадені зі складу завода з експортної партії, нептуни що втопили москву - вивезені по частям зі складу де валялися на консерві і зібрані. Богдана що кошмарила русню на змеїному - вивезена з шрілана попри приказ на знищення де стояла гнила... асіх ціх штук могло бути дохуя в зсу але тоді б не було нових доріг. Хоча зараз дороги знищені, а були б зсу зі злою зброєю хер би кацапи полізли...
 
Re: "Железный купол"

Стоимость одной батареи 170 млн долларов.
У Израиля их вроде бы 9 шт.
В 2020 году на ремонт и строительство дорог у нас было потрачено около 2 млрд долларов.
Вопрос: сколько "Куполов" можно было купить, не чиня дороги 1 год?

Да какой на хер купол? максимум каски всем раздадут. Делов то.

Я не верю мурлыканцам ( это те кто не по нашему базарит - мурлыкает:D ) - наебут обязательно, а наши доворуют оставшееся.

Вот и весь купол:D
 
Re: "Железный купол"

:кава2:-Нуконєшно...

ВчасніхдомахговорятНєстрашнО!
 
Re: "Железный купол"

Грады, смерчи, ураганы - не кустарщина

Ти ніби і з армією знайомий, а не знаєш що РСЗВ це артилерія, проти артилерії немає систем збивати залповий вогонь. Самі просунуті сучасні ПРО можливо, які в штучних кількостях, і то це в теорії, вони в бойових діях ніколи участі не приймали.

І взагалі уже давно пояснили пересічним що для України немає простого стопроцентного рішення ПРО.
 
Re: "Железный купол"

бляяя вы здесь тока пишите А хоть изредка не пробовали читать ....
 
Re: "Железный купол"

сколько "Куполов"
Завтрак я готовила
Утром летним нежным
А от бомбы спряталась
Под куполом железным
))))

attachment.php
 
Останнє редагування:
Re: "Железный купол"

Ти ніби і з армією знайомий, а не знаєш що РСЗВ це артилерія, проти артилерії немає систем збивати залповий вогонь
А шо таке "Кассам" по твоєму? Крилата чи балістична ракета?
Ну і є там ще Фаджр 3 та 5, які взагалі ніхуя не кустарні, а самі що ні на є серійні модифікації Урагану та Смерчу.
Купол як раз і розроблений проти РСЗВ, а проти іскандерів не ефективний.
 
Re: "Железный купол"

асіх ціх штук могло бути дохуя в зсу але тоді б не було нових доріг.
не только дорого , но и зоопарков, парков с лавочками от Версачи и прочего. и не было бы новых квартир в Лондоне и Варшаве наших керманычей... воровать начали очень давно
 
Re: "Железный купол"

говорят там денег на ней попиляли и все особо там ниче не получилось - кустарщина и хуй забили/денег зажали, там пашинский рулил, щас вроде возобновить хотят этот проект

Хто "каже", ті хто піляти бабки почали на великом крадивництві? Так все що робило наше впк було "поганим" та "розпилом бабла" тільки за гамбугзьким рахунком це все шкварило русню аж гай шумить. :незнаю: ніхто нічого вжє не запустить: краз збанкротили, облиднання для виготовлення стаолів у крамахі
 
Re: "Железный купол"

А шо таке "Кассам" по твоєму? Крилата чи балістична ракета?
Ну і є там ще Фаджр 3 та 5, які взагалі ніхуя не кустарні, а самі що ні на є серійні модифікації Урагану та Смерчу.
Купол як раз і розроблений проти РСЗВ, а проти іскандерів не ефективний.

Занадто малий час підльоту. Це не крилата ракета що годину летить і повно часу відслідкувати.

Скоріше підходить якесь ствольне озброєння, як на кораблях зенітні автомати. В нього моментальна реакція. Але все-рівно залп, одночасно пакет летить.
 
Назад
Зверху Знизу