Збільшити обсяги мобілізації...


буду думать кого :d
 
Мы, чехи, ингнорируем дебилов, но помогаем техникой и снарядами. И вообще в принципе максимально помогаем. А вы можете впустую пиздеть на мове, скiльки вам завгодно.Я розумiю, але це принципова позiцiя - менi спiльнише на форумi розмовляти росiйскоĩ
Ти чех уже?
 

1712691909742.jpeg
 
Як депутати будуть працювати без помічників? Без двох!
(Неймовірні андони. Не, ну а шо, смертним навішали про присягу, і все, хай пучаться.)
 
Ну і помічники більш слухняні будуть.
Бо ж вилетить з посади і бронювання тю тю.
Феодалізм це державний устрій України.
 
Мы, чехи, ингнорируем дебилов, но помогаем техникой и снарядами. И вообще в принципе максимально помогаем. А вы можете впустую пиздеть на мове, скiльки вам завгодно.Я розумiю, але це принципова позiцiя - менi спiльнише на форумi розмовляти росiйскоĩ
Те що якась ватна залупа другий рік сидить на шиї чехів, це зві'сно трішечки допамагає Україні). Але повір мені: це не робить тебе чехом.
 
))) це вас в фсб так навчають? А ну ка скажи - хто путін?
Миж иншым, фейсбук даже в личной переписке не пропускает честного определения хуйла.
Пришлось вообще не упоминать, если честно нельзя.
 

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Зауважується, що відповідний наказ ухвалюється з огляду на наказ МКІП від 27 квітня 2023 року №220 "Про визначення критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період ДП "Державна циркова компанія України", ДП "Пересувний цирк України".

Також на сайті міністерства є ще ряд наказів від лютого та березня, в яких ідеться про підтвердження статусу критично важливого підприємства, зокрема для ДП "Державна циркова компанія України", ДП "Національний цирк України", ДП "Запорізький державний цирк", ДП "Харківський державний цирк ім. Ф.Д. Яшинова", ДП "Одеський державний цирк" та ДП "Львівський державний цирк".
цирки идуть:D
 
тут такой тренд = нет машины - ты нищеброд!!!
теперь нищеброды поприкалываются, кататься на трамваях, троллейбусах и маршрутках пока не запретили:D
Это если вариант комитета примут, в чем лично я сомневаюсь, с голосами у слуги урода не очень.
 
Те що якась ватна залупа другий рік сидить на шиї чехів, це зві'сно трішечки допамагає Україні). Але повір мені: це не робить тебе чехом.
Я вообще-то тут 5 лет, и на шее ни у кого не сижу. И поверь мне, твоя мова тоже не делает из тебя, ватоголового дебила, ни украинца, ни нормального человека
 
Хоть кто-то шутку понял
Не побачив я шутки. Але я тебе й не звинувачую. Найпатриотичниший патриот Сеня Кулявлоба, який тримався за сиську, коли звучав Гимн Украини - спокойно шось варнякае зза кордону и сюди не збираеться.
 
Назад
Зверху Знизу