Збільшити обсяги мобілізації...

Так тебе зараз той же самий пул накидають.Порошенко ,Зеленскій,Юля,Бойко. не бачу ні лідера ні партії ,врешті решт це можливо зліпити і знову піде теж саме.
Наприклад, Демсокира. Хоча й в них є дуже неідеальні рішення, і взагалі на період війни вони саморозпустилися, бо більшість на фронті.
Нікого з тих, хто був або є у владі, туди знов пускати не можна.
 
30 років вже міняємо.І?Результат один і той же.Корупція,крадівництво та ін.
А чи багато нових людей, які не пов'язані із папередніками, зараз у владі? Якщо скаже, що Зе новачок, то я нагадаю, хто мав стабільний час для політичних шоу на Інтері та трохи інших ще за Яника. Про зв'язок з Коломойським, мабуть, нагадувати не потрібно, настільки золотих рибок тут, сподіваюсь, нема.
 
Старый вариант.Расстрелять всю существующюю власть.Расстрелять всех кто заявится на похороны.Расстрелять всех кто выразит сочуствие в соцсетях.Расстрелять выразивших сочуствие сочуствовамшим в соцсетях.Далее любой проворовавшийся чиновник любого ранга подлежит допросу под пентоналом натрия,в случае признания все майно до 3-го поколения и до и после конфискуется.Как то так
 
взагалі на період війни вони саморозпустилися, бо більшість на фронті
І як ти бачиш.Вони скажуть хлопці я пішов бо вибори ,а ви тут почекайте.І ще бажано мати лідера харизматичного ,для нашого суспільства. Це десь на заході можуть вибрати економіста ,але ж і там є фріки ,той же трамп.
Важливо не тільки ,яка партія ,а що бажає суспільство і це можливо виришальний чинник.
Як приклад страни Балтії, Польша,Чехія наприкінці 80х-початок 90х
 
30 років вже міняємо.І?Результат один і той же.Корупція,крадівництво та ін.
В Дергачах вулиці асфальтують .Воно б добре ,але вулиця як я бачив і не потребувала того .Піздецу не було.
 
І як ти бачиш.Вони скажуть хлопці я пішов бо вибори ,а ви тут почекайте.І ще бажано мати лідера харизматичного ,для нашого суспільства. Це десь на заході можуть вибрати економіста ,але ж і там є фріки ,той же трамп.
Важливо не тільки ,яка партія ,а що бажає суспільство і це можливо виришальний чинник.
Як приклад страни Балтії, Польша,Чехія наприкінці 80х-початок 90х
Я ж писав - думки вголос. Не готовий я одразу видати дієвий механізм реформи влади. Та й ХФ не той майданчик :)
 
В Дергачах вулиці асфальтують .Воно б добре ,але вулиця як я бачив і не потребувала того .Піздецу не було.
бля, такое по всей стране, на сколько я понял...
в пгт, сёлах асфальт кладут.
я так понял, что главы местных громад воплощают в жизнь все свои мечты - заборы вокруг школ делают, дороги... оно то заебись, но сейчас не вовремя это... очень не вовремя... неизвестно что ещё впереди будет..
 
Людина насправді велика скотиняка, їй, бач, тільки патріотичних дацзибао недостатньо, треба ще й вмотивувати грамотно, грошима чи чимось таким. На початку великої війни народ ломанувся до військкоматів, а подекуди просто отримували зброю під запис паспорту і шли воювати, бо мотивація була дуже сильна: нас вбивають, треба відповідати і гнати загарбника, доки зброї вистачить. Багато хто записався до лав ЗСУ,НГУ та ТРО. Але, після приблизно року війни всі стали вбачати дивні речі: яйця по 17, лисий сказав, що в армію не піде і отримав... орден (та й не один він такий, друзів у президента багато), у ТЦК-шників та керівництва погранців на Західній прямо з повітря в'явилися мільйони, на зовнішньополітичному фронті скандалів побільшало, бо якихось лярв, яких треба гнати з державних постів, призначають послами та послицями, боротьба з корупціонерами нагадує спортивну риболовлю: піймали, зняли фото-відео, відпустили; чим далі, тим більше гроші витринькуються на бруківки-стадіони-барабани, а те, що насправді треба, йде через волонтерів, яким, доречі, держава постійно підкручує гайки. І ось тут виникає дуже цікавий когнитивний дисонанс: з одного боку, країну треба боронити, з іншого боку ті, хто має найбільше піклуватися про це, насправді піклуються тільки про свої статки. А тут вже виникає наступне логічне питання: не на часі чи вже на часі поміняти владу, яку зараз демократичним шляхом змінити не можна, і яка, замість того, щоб рішуче боротися із корупцією, активно в ній приймає участь? Отакі думки невеселі...
а зачем менять владу? от ее смены что, в ТЦК, ВЛК, таможня, погранцы и прочие перестанут брать взятки? здесь можно только требовать от влади сажать и надолго, а в идеале даже не сажать а тупо конфисковтаь все имущество и активы в пользу ЗСУ... любая смена сласти как раз выгодна тем кто сидит на местах... пока власть меняется они берут берут и берут... им вообще идеально чтобы власть постоянно менялась и их не трогала...
 
а зачем менять владу? от ее смены что, в ТЦК, ВЛК, таможня, погранцы и прочие перестанут брать взятки? здесь можно только требовать от влади сажать и надолго, а в идеале даже не сажать а тупо конфисковтаь все имущество и активы в пользу ЗСУ... любая смена сласти как раз выгодна тем кто сидит на местах... пока власть меняется они берут берут и берут... им вообще идеально чтобы власть постоянно менялась и их не трогала...
Оно то так, но только нынешняя власть не очень хочет сажать после отлова. Да и ловят только тех. кто плохо делится.
 
В военное время сажать за взятки на 15 лет, с конфискацией имущества.
Чтоб мукам страшно было.
А не вот эта любительская рыбалка
 
а може йобаним підарам?
я ж не против смены власти.. но если она скажет, первым делом приму закон о конфискации всех активов у тех кто сидит на бюджете и расходы превышают доходы и буду его исполнять как часы... но кто такое говорит?.... они там все первым делом под это и попадут...
 
Оно то так, но только нынешняя власть не очень хочет сажать после отлова. Да и ловят только тех. кто плохо делится.
а какая власть у нас сажала после отлова? и еще раз я даже не за сажать, он будет жить в сизо как король и выйдет досрочно в половину а то и треть срока, потом еще восстановится, получит компенсацию за вынужденный прогул и продолжит в том же духе... я за конфисковать все, до трусов блядь, лишить права занимать бюджетные должности пожизненно, обнулить трудовой стаж и пусть идет на все четыре стороны... этих тварей можно бить только финансово...
 
Людина насправді велика скотиняка, їй, бач, тільки патріотичних дацзибао недостатньо, треба ще й вмотивувати грамотно, грошима чи чимось таким. На початку великої війни народ ломанувся до військкоматів, а подекуди просто отримували зброю під запис паспорту і шли воювати, бо мотивація була дуже сильна: нас вбивають, треба відповідати і гнати загарбника, доки зброї вистачить. Багато хто записався до лав ЗСУ,НГУ та ТРО. Але, після приблизно року війни всі стали вбачати дивні речі: яйця по 17, лисий сказав, що в армію не піде і отримав... орден (та й не один він такий, друзів у президента багато), у ТЦК-шників та керівництва погранців на Західній прямо з повітря в'явилися мільйони, на зовнішньополітичному фронті скандалів побільшало, бо якихось лярв, яких треба гнати з державних постів, призначають послами та послицями, боротьба з корупціонерами нагадує спортивну риболовлю: піймали, зняли фото-відео, відпустили; чим далі, тим більше гроші витринькуються на бруківки-стадіони-барабани, а те, що насправді треба, йде через волонтерів, яким, доречі, держава постійно підкручує гайки. І ось тут виникає дуже цікавий когнитивний дисонанс: з одного боку, країну треба боронити, з іншого боку ті, хто має найбільше піклуватися про це, насправді піклуються тільки про свої статки. А тут вже виникає наступне логічне питання: не на часі чи вже на часі поміняти владу, яку зараз демократичним шляхом змінити не можна, і яка, замість того, щоб рішуче боротися із корупцією, активно в ній приймає участь? Отакі думки невеселі...
Це все вищезгадане неосновне мало значення.Основне,то той пиздець,що люди побачили саме на війні.
 
я слішал о гораздо больших цифрах. Оно и понятно, ведь изначально ухілянтами занимается самі бригади путем ведения внутреннего расследования и всп А после вообще ДБР. Єти запити над у МО спрашивать. Но єто наверняка секретная информация, хотя точніх цифер не знает никто
Теж чув. Наприклад, про кількість сзчшників в одній із всім відомих бригад. Кажуть, там п'ятизначна цифра.
 
Теж чув. Наприклад, про кількість сзчшників в одній із всім відомих бригад. Кажуть, там п'ятизначна цифра.
Уклонение от мобилизации это 336 статья УК, а СЗЧ 407, опубликовали данные только по 336, при желании можно порыться и найти сколько дел по 407 прошло.
 
Назад
Зверху Знизу