Закохався у форумчанку по фотокартці, що робити?

надейся, дед, ибо если это она!.. То улицы потонут в крови непокорных!

Нехай вона сама зробе свій вибір, третій повинен буде піти. І я сподіваюсь, що вона вибере мене. Бо я зріла та матеріально забезпечена мудра людина з великим хазяйством. Накося викусі:)
 
Дед, а машина у тебя есть? Капитолина сказала, что с мужиком без машины она даже разговаривать не станет, не то что спать...

:(

А як же, є ЗАЗ 1102 червоного кольору, я на неї лампочки понавішав та клаксон від КАМАЗу приладнав, не машина, а звір. Це вам не японські тазики.
 
Нехай вона сама зробе свій вибір, третій повинен буде піти. І я сподіваюсь, що вона вибере мене. Бо я зріла та матеріально забезпечена мудра людина з великим хазяйством. Накося викусі:)

так это Аква???
 
Нехай вона сама зробе свій вибір, третій повинен буде піти. І я сподіваюсь, що вона вибере мене. Бо я зріла та матеріально забезпечена мудра людина з великим хазяйством. Накося викусі:)

Дидусю, Вы такий крутий! майже мий Буня коханий:love:
Тильки в ньго дуже мале хозяйство
 
мне наверное спать пора)))

Та все ок, там теж дуже велике :D

Дидусю, Вы такий крутий! майже мий Буня коханий:love:
Тильки в ньго дуже мале хозяйство

А є, де велике хазяйство тримати? А то як розростеться і що потім?
 
так ты не мне а своей коханой об этом говори)));)

Так нема її щось, чи не захворала раптово? Бо я бачив, що скаржилася вона тут на здоров'я своє жіноче. Ой, лишенько... :love:
Може з'явится, прочитає мої пости та відповість взаємністю :love:
 
дед, курей-коров подоил? У свиней почистил? печь растопил?
 
) Я написал - мне в кого по фото "влюбился". Было бы интересно (не столько "влюбиться" интересно, а сам факт события был бы интересен).
Факт может быть интересен, до того момента, пока "оппонент обожаемый фотографический" не откроет рта:іржач: Я не кариес и бугеля имею ввиду...
 
дед, курей-коров подоил? У свиней почистил? печь растопил?

А як же, ще з самого ранку. Недоспав - всю ніч еротичні сни снилися:confused:

Факт может быть интересен, до того момента, пока "оппонент обожаемый фотографический" не откроет рта:іржач: Я не кариес и бугеля имею ввиду...

А мені так зовсім без зубів подобаються;)
 
дед, сто пудов, это Капиталина...

ЗЫ ну а хуле ты хотел? вот так в селе жить. А лето придет, так вообще капец. Сена заготовить надо, огород прополоть, жука там всякого потравить, скотину покормить, заборчик пошатнувшийся подлахтовать...
 
прямо обострение какое-то, еще же холодно, чего вас на любовь тянет всех? Сидите дома, грейте попу до весны
 

Вона, вона, моє серденько :love: Не бічив її туточки сьогодні?

ЗЫ ну а хуле ты хотел?

Хочу День святого Валентина разом провести. В мене і постери AC/DC є, і самогонка припасена. (Я їй навіть сексуальну білизну купив - кажу по секрету)
 
Назад
Зверху Знизу