За кого ви проголосуєте на виборах Президента України у другому турі 21.04.2019?

За кого вы проголосуете во 2 туре 21.04.2019?

  • Зеленський Володимир Олександрович

    Голосів: 599 44.5%
  • Порошенко Петро Олексійович

    Голосів: 746 55.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1345
  • Опитування закрито .
Статус
Тема закрита
Какой другой информации? Я же сказал, что не оспариваю сам факт. Я лишь уточнил, что например кисилев на рашка тв тоже иногда говорит правду. Чисто по теории вероятности невозможно врать на 100%. Но приводить его как ссылку не стоит, даже если в чем то прав. Так и с помойкой коломойского.
У кожного канала є своя редакційна політика... На усіх каналах... Ця політика не завжди відповідає запитам власників. Якщо події, які висвітлюються не відповідають дійсності, то канал одразу втрачає рейтинг, а з ним і прибутки....
 
А Ви впевнені, що це не була провокація, яку їй підлаштували. знаючи її характер.

Еще раз повторю, не прикидывайся глупее, чем ты есть. Если кто то, зная твой характер, скажет - пошли грабить банк и ты пойдешь, и тебя поймают - ты будешь пойманым преступником. И виновным в преступлении. Несмотря на то, что тебя подговорили, взяли на слабо и тд.

Потому что иначе - так и террористы на донбассе не виноваты. Это из обманули, это провокация, им сказали, что тут младенцев распинают и они поехали "спасать". Даже если там какая то часть и есть таких, обманутых - это не делает их менее виновными.
 
Бо Зеленський без спеціалістів точно не справиться.
А що? Думаєш, що Зеленський цього не розуміє... Почитайте інтерв"ю з Данилюком... Там він і про це...

Він же зовсім ні у чому не розбирається.
Це Ви перебільшуєте... У нього власний бізнес і він знає основи організації бізнесу, як мінімум. До того ж у нього є юридична освіта й формується безперервно досить потужна команда...
Поживемо побачимо. Вже чекати недовго...
 
У кожного канала є своя редакційна політика... На усіх каналах... Ця політика не завжди відповідає запитам власників. Якщо події, які висвітлюються не відповідають дійсності, то канал одразу втрачає рейтинг, а з ним і прибутки....

Конечно. Начали нести бред сами по себе. Ну сами по себе начали нести бред, который ну чисто случайно оказался как раз выгоден коломойскому. Ну чисто случайно так получается. Коломойский конечно же такого не заказывал.
 
А Ви впевнені, що це не була провокація, яку їй підлаштували. знаючи її характер.

Нет.
Шо она слыгалась с темными личностями, эт точно.

А косвенно, то была б провокашка или подстава служб,
ЮВТ быстро бы ее вытянула. Так как репутационные потери для БЮТ, просто колоссальные!
Но! ЮВТ была тише серой мышки, ибо наверняка показали и видеонаружку и аудио и показания дали почитать.

Надя и Рубан все! Это точняк.
 
Еще раз повторю, не прикидывайся глупее, чем ты есть.
Я говорю про конкретний випадок з Савченко... І не намагаюсь тут нікого обілювати, хто скоїв правопорушення, що передбачені Карним кодексом...
Але у мене зустрічне запитання, а хто з сепаратистів відповів за свої дії за ці 5 років? А чому той же Топаз зараз на волі? А чому досі не розркриті злочини на Майдані? А чому Ахметов не зупинив сепаратистів у Донецьку, як це зробив Беня у Дніпрі? А чому не були зупинені сепаратисти у Луганську? А чому колону на чолі з Гіркиним пропустили із Слов"янська саме до Донецьку? І чому вони пішли до Донецьку, а не до Харкова, хоча відстань вдвічі коротша? І ще дуже багато запитань?
 
Конечно. Начали нести бред сами по себе. Ну сами по себе начали нести бред, который ну чисто случайно оказался как раз выгоден коломойскому. Ну чисто случайно так получается. Коломойский конечно же такого не заказывал.
:іржач::іржач::іржач:
 
Це Ви перебільшуєте... У нього власний бізнес і він знає основи організації бізнесу, як мінімум.
Держава то не бізнес.
Держава не заробляє, а забирає і перерозподіляє.
А взагалі то надзвичайно поганий приклад для призовників.
Головнокомандуючий який відкосив від армії.
Відкосив просто. Не взяв повістку і все.
Тепер всі так косити будуть.
Це ж виходить навіть не ганьба ніяка.
І всі будуть шукати хитровиїбані способи шоб не платити податки.
А чому ні?
Це ж вигідно.
І навіть не стидно.
От же президент який хитровиїбаний.
Він не стидається, а мені чого?
 
От саме це і наводить на думку, що Савченко з самого початку спровокували. Бо її вели саме з самого початку.

Ой бля(((((:рл:

Получив оперативную информацию, начинают мероприятия по сбору доков.

Не, ну вы правда не троллите тут всех? :confused:
 
Я говорю про конкретний випадок з Савченко... І не намагаюсь тут нікого обілювати, хто скоїв правопорушення, що передбачені Карним кодексом...
Але у мене зустрічне запитання, а хто з сепаратистів відповів за свої дії за ці 5 років? А чому той же Топаз зараз на волі? А чому досі не розркриті злочини на Майдані? А чому Ахметов не зупинив сепаратистів у Донецьку, як це зробив Беня у Дніпрі? А чому не були зупинені сепаратисти у Луганську? А чому колону на чолі з Гіркиним пропустили із Слов"янська саме до Донецьку? І чому вони пішли до Донецьку, а не до Харкова, хоча відстань вдвічі коротша? І ще дуже багато запитань?

Вот отлично - про савченко. Она попалась на преступлении? Она сама даже это не отрицала. И это то пример ты привел. А теперь опять - по твоему же примеру мокнули - сразу переключил тему. Почему топаз на воле? Я думаю отсидел свое. По закону савченко кстати. Куча боевиков, что поймана - сидит.

Но вопрос же совершенно не в этом. Сколько можно совершенно детское- а вот они тоже. Ты там кричало что вот, какие то добровольцы сидят. Ну так сидят за дело. А одно преступление никогда не оправдывает другое. Типо раз вот кого то не посадили, то пусть и других не садят, хоть они тоже преступники.
 
От саме це і наводить на думку, що Савченко з самого початку спровокували. Бо її вели саме з самого початку.

Еще раз - это совершенно не важно. Она сознательно совершила преступление. Значит сознательная преступница.
 
Дякую за посилання... А то я не можу зрозуміти. Всі тут пишуть, що начебто Зеленський вибачився перед Кадировим. Стало тепер зрозумілим за що вибачався Зеленський. І не перед Кадировим, а перед усім мусульманським народом.
А відповідь тут вже є. Цитую:
Цитату береш, пресуєш та засовуєш в отвір Сцикуна.
А тепер подивись це відео:



Як ця потвора лиже ворожу дупу! А тепер зверни увагу на 1:23-1:30. Сцикун відкритим текстом вибачається перед Кадировим. Ані слова про мусульман. Цікаво, чи не бажає Сцикун вибачитись перед вірянами України за "термос"? І, до речі, що таке "мусульманский народ"? І де там молитва?

І це він сказав в зоні АТО перед нашими бійцями. І його зрозуміли, бо під час першого туру в зоні АТО багато бійців віддали свої голоси за Зеленського.
Так, що не треба перекручувати й виривати слова із контексту.
Не бреши. Чеченці, які воюють в батальоні імені Джохара Дудаєва, які просять не не назівати чеченцями виродків, яких засилає Кадиров на Донбас, зрозуміли це Сцикло?
 
Кандидату П посвящается
Документальний фільм-розслідування команди Слідства.Інфо про вбивство херсонської громадської активістки Катерини Гандзюк.

У фільмі команда журналістів Слідства.Інфо спробувала відновити повну картину подій навколо нападу на Гандзюк 31 липня 2018 року. Ми взяли інтерв'ю в самої Каті, поговорили з Мангером, Рищуком та Гордєєвим, а також опитали усіх, хто так чи інакше міг бути причетним до нападу на активістку.
 
Сцикун відкритим текстом вибачається перед Кадировим. Ані слова про мусульман.
А шо йому ше робити?
Якшо хто хоче шоб Зеленський вибачився, то тільки так.
Інакше він не зрозуміє.
 
Держава то не бізнес.
Це ти Пеці скажи... Та порахуй скільки він заробив перебуваючи в державних структурах... Справжній типовий олігарх, що використовує державну владу для особистого збагачення... Куда там Бені до нього.... :-)

А взагалі то надзвичайно поганий приклад для призовників.
Головнокомандуючий який відкосив від армії.
Звичайно... Узяв та відкосив сина від служби в армії, влаштувавши його депутатом ВР. Це просто ганьба...

От же президент який хитровиїбаний.
Так, отож...
 
Силой заставили возить оружие из ОРДЛО в Киев? Она ведь этот факт сама не отрицает. У нее совсем другие оправдания.
Ну, так і що? До оператисної роботи відноситься й провокаційні пропозиції... Інша справа, піде на них людина чи ні...
 
А тепер подивись це відео:
Ну, так і що? Подивився, вірніше послухав аудіозапис... А що? Поховання не робиться у віруючих мусульман за релігійним обрядом? І не моляться під час поховання? Якби розумів про що там йдеться, то й не писав тут нісенітниці... Чи це навмисно робиш, бо крити нічим.
Не бреши. Чеченці, які воюють в батальоні імені Джохара Дудаєва, які просять не не назівати чеченцями виродків, яких засилає Кадиров на Донбас, зрозуміли це Сцикло?
А що? Це саме Кадиров засилає чеченців та інших спеназівцев на Донбас? А я гадав, що це робить Путін? Чи це Ви написали для виправдання Путіна, щоб зняти з нього вину... А чи не знали Ви, що частина цих чеченців брала участь у війні на боці РФ при захопленні Абхазії (разом із Шамілем Басаєвим)... А потім вони же воювали з Росією... Кавказ, особливо Чечня, дуже складний регіон... Основу Чеченського батальону складали чеченці, які давно вже імігрували із Чечні й жили за її кордонами з різних причин, в тому числі і через несприняття нинішньої влади Кадирова. І чого це Ви згадали раптом про чеченців, які воювали за Україну? Бо, вони не брали участі у голосуванні в 1-ому турі... А значна кількість військовослужбовців ЗСУ таки проголосувала за Зеленського...
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу