За кого ви проголосуєте на виборах Президента України у другому турі 21.04.2019?

За кого вы проголосуете во 2 туре 21.04.2019?

  • Зеленський Володимир Олександрович

    Голосів: 599 44.5%
  • Порошенко Петро Олексійович

    Голосів: 746 55.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1345
  • Опитування закрито .
Статус
Тема закрита
2jjcce.jpg


:іржач:
 


стрёмный этот чувак, но про деревьяну шаблю сподобалось!
 
Его сын служил в АТО два месяца. Где его видели много людей, которые этот факт подтверждают.
А вот детей Гриценка и Зеленского никто в АТО не видел.
Ога! Син Порошенка служив, воював в буфеті ВР, ... :іржач:
Олексій Гриценко служив командиром взвода ППО. Під власним прізвищем... :іржач:
Про дітей Зеленського. :-) Ти нормальний? :іржач: У Зеленських двоє дітей: дочка Олександра (2004 р.н.) і син Кирило (2013 р.н.). Арифметику вчив, порахуй скільки їм років... :іржач:
Просто вражає рівень дебільності порохососів... :іржач:
 
Вопрос, почему ты не в армии
Тому, що не призивали... Якби призвали, то пішов би...
Але, під час мобілізації призивають офіцерів до 60 років. Мені в 2014 р. було 65. На той момент я вже три роки був на пенсії... Якби міг працювати, то не пішов би на пенсію... Ти вчи краще арифметику, бо бачу, що у тебе з усіма шкільними дисциплінами дуже погано. Чи тебе звільнили від школи через повний дебілізм? :іржач:

Бачу, що ти з головою не дружиш зовсім і не можеш зробити елементарні підрахунки. Не треба ховатися у мами під спідницею з ноутбуком і з говнометом, бо поливати гівном на ХФ - це не зараховується, як служба в армії. А від армії косиш, бо купив довідку, що у тебе енурез... Скільки віддав баксів за сфальшовану довідку? :іржач:
Давай ще раз закати істерику... Мені приємно... :іржач:
 
Довідка для лохів, які не знають що в аеропортах військову службу не несуть..
Олексію, яку місію ви наразі виконуєте в зоні АТО?
О. Г.: Я офіцер запасу, оскільки в КПІ, де я вчився, була військова кафедра. Призвався у травні. Служу у бригаді армійської авіації — це вертолітна бригада. Є командиром зенітно-ракетного артилерійського взводу. Більше, зокрема про місце дислокації, сказати не можу з огляду на питання безпеки.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Во-первых, Зеленский действительно наркоша, и он это сам доказал.
Риторика Зеленского в отношении войны на Донбасе и взаимоотношениях с рассией действительно больше пророссийская, просто слегка припудрена патриотизом ради расширения своего лохтората.
Зеленского пиарят на росТВ потому, что его потенциальная внешняя политика, о которой можно судить из обрывков малосвязных фраз, оброненных Зеленским в немногочисленных интервью, вполне устраивает рассию.
У Зеленского действительно нет команды, у него нет партии, у него нет политического опыта. То есть у него нет ничего, чем должен обладать президент страны.
В условиях военной агрессии со стороны рассии утверждать, что вопрос о вступлении в НАТО должен решаться на референдуме, может только полный долбоёб или предатель.

Воистину, каждый слышит лишь то, что ему хочется слышать ))

ЗЫ: А хито ж тады его в Презики выдвинул, то? Наследники Ихтамнетов? :D
Подскажу - партия "Слуга народа"...

Риторика Зели понятна, люди хотят сшить страну, дабы его избиратели были из всех прослоек, кто-то слышит прорашисткую, кто-то абсолютно уверен в проукраинской (чему ну точно много подтверждений, включая уголовку в хуйлостане за финансирование терроризма + дохера и помощи пацанам на передке и постоянные концерты на передовой, а не как звездят порохососы по хуйлостану). Для этого и не должно быть однозначных высказываний, а лишь обтекаемые, в какой-то степени приемлемые для всех. Ведь с одной стороны он совершенно однозначно говорит о пути в Евросоюз и говорит о больших своих желаниях по НАТО, но народ главнее, потому после основательной разъяснительной работы нужен референдум!

Это крайне правильная позиция - каждый услышал сладкое для себя ))
Проевропейские граждане услышали о желании идти в НАТО, нейтралы и сепары о референдуме (на котором они надеются голосовать против, разумеется) - итог - все довольны! ))
 
Какая истерика, мне приятно
У тебе, як у всіх енурезників дуже нервовий стан, який намагаєшся зняти говнометанням на ФБ, бо працювати не хочеш, сидиш у мами з папою на шиї... От і істериш тут. Бо на твої істерики і висери ніхто не звертає уваги...:іржач::іржач:
Я б тобі і не відповідав, але вперше зустрічаю такий рідкістний екземпляр енурезного ідіота, що безкоштовно розважає мене... :іржач:
Пиши іщо... :іржач:
 
Автомат вбок не стреляет, тебе видать это не ведомо?
Мне ведомо,что такое техника безопасности на стрельбищах.А вам,что ведомо,помимо того,что автомат в бок не стреляет?Вы почему в армии не служили?Вам из автомата ногу прострелили во время фотосессии?
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу