Статус: Офлайн
Реєстрація: 20.03.2008
Повідом.: 16554
Реєстрація: 20.03.2008
Повідом.: 16554
Та я понялшучу же
А типа не узнаю шо-то:
Президент Финляндии

шучу же 
:



Хотя не думаю шо Вацлав будет доволен
