Збір на FPV для «Птахів Мадяра»
  • Автор теми Автор теми Zigote
  • Дата створення Дата створення
2(12).jpg


ну шо ты , цацку видел?
Видел,от бы по Нордшляйфе полетать............:D
 
Вона дитину жде. От красивого дьявола)
Ты шо не знаешь новости форума??

Ой... хай народжує.... вже скоріше... шоб дитинчатко здоровим було і мамка
не хворала.....
ПС попереджувати треба, а тож я дурний - можу й нахамити ;)

чем там у ття запахло? неужели кислотностью?:D

Дыней ;) :)
 
Ой... хай народжує.... вже скоріше... шоб дитинчатко здоровим було і мамка
не хворала.....
ПС попереджувати треба, а тож я дурний - можу й нахамити ;)



Дыней ;) :)

:D вот шо дурный - да, тут спору нима:D
а чо дыней? и почему одной?:)
 
Porucznik Jebłoński;59034226 сказав(ла):
Позитивчика в тему, бо вам абы срацца... :рл:


между прочим "врачи рекомендуют" (с):D
какать надо исправно и ежедневно, потому что "не держи в себе лыхо":D
 
Назад
Зверху Знизу