Гаити Статус: Офлайн Реєстрація: 25.11.2008 Повідом.: 5617 02.04.2016 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #21 червi iдут нахуй праститепажалуста.
Burnash Статус: Офлайн Реєстрація: 24.06.2005 Повідом.: 34364 02.04.2016 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #22 Гаити сказав(ла): червi iдут нахуй Натисніть, щоб розгорнути... Бля... Я это представил.
Гаити Статус: Офлайн Реєстрація: 25.11.2008 Повідом.: 5617 03.04.2016 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #23 Burnash сказав(ла): Бля... Я это представил. Натисніть, щоб розгорнути... да уж. из пизды хомячка.(с)
Burnash сказав(ла): Бля... Я это представил. Натисніть, щоб розгорнути... да уж. из пизды хомячка.(с)
Zigote Статус: Офлайн Реєстрація: 04.10.2006 Повідом.: 26999 05.04.2016 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #24 черві ебуться
Jannis Привіт! Статус: Офлайн Реєстрація: 09.11.2011 Повідом.: 3 07.04.2016 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #25 23
Zigote Статус: Офлайн Реєстрація: 04.10.2006 Повідом.: 26999 28.04.2016 🟢 5:54 Відбій повітряної тривоги #26 повілазило их столько шо писец