Статус: Офлайн
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 25863
Реєстрація: 25.07.2008
Повідом.: 25863
лише одною викруткою колись обжимав - нею перерубив дріт та по одній затиснув жили. нею ж розколупав загальну ізоляцію і догриз її зубами.


Про своє - краще промовчу. Бо ще цуценя - в таких витівках)))