Холодный Яр - ультиматут власти

Поддерживаете ультиматум?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    49
При яныке к этому времени была бы такая же жопа, но Петя взял на себя поднятия Украины, а в итоге нехрена не сделал.



За меня не переживай, мне зп хватает. И тебе вроде не плохо, зп небось шоколадом отдают.

Бизнес у нас не на много хуже чем в Германии, налогов мы отвалюем не мерянно, а в итоге я вижу что пенсионеры получают пенсию которой хватит на коммуналку + буханка хлеба в день.
Податків 90% "підприємців" "отваліваєт" 3000 гривень на рік + ЄСВ з мінімалки для своїх робітників. Це ніщо порівняно з податками у ЄС.

Зараз великий бізнес (з оборотом ≥300млн грн на рік) сплачує 70% податків, а малий бізнес 6-9%.
У Німеччині малий сімейний бізнес сплачує до бюджету 55% податків. У Польщі 35%.

Україна, наразі, дика воровська країна, і політики - це найменша з її проблем.

Відрахувань у пенсійний фонд через зарплатню у конвертах не вистачає навіть на мінімалку для усіх пенсіонерів, і дефіцит пенсійного фонду щороку росте. Я нагадаю, бо ти може не в курсі: у нас пенсіонерів більше ніж працюючих людей, і щоб у пенсіонера була пенсія 2000 грн, потрібно щоб з кожних 4000 зарплатні на пенсії віддавалася половина.
 
И шо, кто-то смог бы поднять такое? В одиночку? А ну да, с поросюком на пару - лехко. Может у нас экономика есть? И только ленточку перерезать шоб заработала? Ты подскажи, а то у нас шо рада шо правительство - ни в зуб ногой.

ПЕтя одинок? Бедненький. А что у нас с экономикой не так? У депутатов вон доходы с заводиков по ляму каждый месяц, значит все окей.
 
Податків 90% "підприємців" "отваліваєт" 3000 гривень на рік + ЄСВ з мінімалки для своїх робітників. Це ніщо порівняно з податками у ЄС.
А с чего их отваливать? У нас что средняя зп у рабочего 1000-3000 евро?

Зараз великий бізнес (з оборотом ≥300млн грн на рік) сплачує 70% податків, а малий бізнес 6-9%.
У Німеччині малий сімейний бізнес сплачує до бюджету 55% податків. У Польщі 35%.
А кто хоронит малый бизнес? Кто хоронит ИТ сектор? Корбан? Беня? Ляшко?

Україна, наразі, дика воровська країна, і політики - це найменша з її проблем.
А что сделал Петя и ВР за 2 года работы для уничтожения коррупции? Если политики меньшая проблема, то какая главная?

Відрахувань у пенсійний фонд через зарплатню у конвертах не вистачає навіть на мінімалку для усіх пенсіонерів, і дефіцит пенсійного фонду щороку росте. Я нагадаю, бо ти може не в курсі: у нас пенсіонерів більше ніж працюючих людей, і щоб у пенсіонера була пенсія 2000 грн, потрібно щоб з кожних 4000 зарплатні на пенсії віддавалася половина.

Опять же вопрос, что сделал Петя и ВР для увеличения рабочих мест? Может они помогают ИТ сектору? Аграрному? Почему 80% зп в конвертах? Кто этим должен заниматься? ПС? Корбан? Беня?
 
Опять же вопрос, что сделал Петя и ВР для увеличения рабочих мест?
А що він чи вр мають зробити для "увєлічєнія рабочіх мєст"? :D Будемо розбирати популістичні хащі твоєї свідомості поступово.
 
Україна, наразі, дика воровська країна, і політики - це найменша з її проблем.
НЛП -шники,они такие! Сначало скажут правду, потом полуправду, потом ложь.
Україна, наразі, дика воровська країна
- правда
і політики - це найменша з її проблем.
-неправда.
Политики - самая большая проблема для Украины!
 
А с чего их отваливать? У нас что средняя зп у рабочего 1000-3000 евро?
Податки з заробітних плат йдуть у пенсійний фонд. У державний бюджет відраховуються ПДВ, 25% податку на доходи фізичних осіб, рента на видобуток корисних копалин та податок на прибуток підприємств.
Нічого з цього переліку "малий бізнес", який "утискають" не перераховує. Тільки 249грн. єдиного податку на місяць, що можна вважати за 0.
 
А що він чи вр мають зробити для "увєлічєнія рабочіх мєст"? :D Будемо розбирати популістичні хащі твоєї свідомості поступово.

Забей, забота правительства заключается в поднятии тарифов и доению бизнеса.
 
Забей, забота правительства заключается в поднятии тарифов и доению бизнеса.
Ні, не заб'ю. Розповідай, що має робити Пєця та ВР, яку "нада расстрілять", для "побудови рабочих місць"?
 
Податки з заробітних плат йдуть у пенсійний фонд. У державний бюджет відраховуються ПДВ, 25% податку на доходи фізичних осіб, рента на видобуток корисних копалин та податок на прибуток підприємств.
Нічого з цього переліку "малий бізнес", який "утискають" не перераховує. Тільки 249грн. єдиного податку на місяць, що можна вважати за 0.

Давай сначала, сколько я заплачу налогов с зп 3000 грн и сколько с 3000 евро, в оплату налогов так же нужно считать все налоги, которые потребитель оплачивает после получения зп, при оплате в магазине, оплате за коммун услуги и тд.

К примеру я получил зп на заводе 5000 грн, 2000грн забрали в счет налогов, я пришел домой и решил купить телефон, прихожу в магаз и покупаю телефон за 3000грн, 1000 грн идет опять же на налоги.

60% наших денег уходят обратно в казну.

Ні, не заб'ю. Розповідай, що має робити Пєця та ВР, яку "нада расстрілять", для "побудови рабочих місць"?

Восстановление экономики, восстановление гос. предприятий, восстановление гос. учреждений, балансировка налогов, привлечение зарубежных капиталов, развитие инфраструктуры и тд.
 
Президент "щось зробив", вр, попри спротив прийняла багато корисних законів.

Перечислите по 2 корысных закона принятых Президентом и ВР. Не забудьте описать корысный для народа Украины эффект от этих законов.

Благодарю за ответ. :диявол:
 
Давай сначала, сколько я заплачу налогов с зп 3000 грн и сколько с 3000 евро, в оплату налогов так же нужно считать все налоги, которые потребитель оплачивает после получения зп, при оплате в магазине, оплате за коммун услуги и тд.

К примеру я получил зп на заводе 5000 грн, 2000грн забрали в счет налогов, я пришел домой и решил купить телефон, прихожу в магаз и покупаю телефон за 3000грн, 1000 грн идет опять же на налоги.

60% наших денег уходят обратно в казну.



Восстановление экономики, восстановление гос. предприятий, восстановление гос. учреждений, балансировка налогов, привлечение зарубежных капиталов, развитие инфраструктуры и тд.
По-перше ти взагалі не маєш жодного розуміння податкової системи і твої знання обмежуються примітивними "налогамі с зарплат і покупок тєлєфонов". В реальності все набагато складніше і 90% підприємців не сплачують до бюджету нічого.

По-друге: менше загальних фраз про "підняття $username", а більше конкретики.
Що саме мають зробити ВР та Президент? Які конкретні кроки в рамках своїх конституційних повноважень?

Ти, взагалі, ознайомлений з повноваженнями парламенту та президента?

Перечислите по 2 корысных закона принятых Президентом и ВР. Не забудьте описать корысный для народа Украины эффект от этих законов.

Благодарю за ответ. :диявол:
Президент не приймає законів, тому я не можу виконати це прохання.
Парламент прмйняв багато корисних законопроектів, у числі яких закон про національну поліцію, закон про прокуратуру, закон про державні закупівлі, закон про доступ до публічної інформації, закон про люстрацію і багато-багато інших, які будь-яка інша влада до цього ніколи б не прийняла.
Ця ВР, при усіх її мінусах, найкраща в історії країни. Об'єктивно.
 
ПЕтя одинок? Бедненький. А что у нас с экономикой не так? У депутатов вон доходы с заводиков по ляму каждый месяц, значит все окей.

Где ты эти цифры берешь? На 30% ВВП обрушилось за два года из-за войны. При том, шо и в 2013-м на Сингапур мы не тянули ну никак. Ещё год до выборов и Витя сам сьебался бы, без всяких майданов. Ибо пораспиздили уже все кредиты а отдавать нечем.
 
По-перше ти взагалі не маєш жодного розуміння податкової системи і твої знання обмежуються примітивними "налогамі с зарплат і покупок тєлєфонов". В реальності все набагато складніше і 90% підприємців не сплачують до бюджету нічого.

По-друге: менше загальних фраз про "підняття $username", а більше конкретики.
Що саме мають зробити ВР та Президент? Які конкретні кроки в рамках своїх конституційних повноважень?

Ти, взагалі, ознайомлений з повноваженнями парламенту та президента?

Нечего не должны, только отдыхать, именно для этого мы их и выбираем. Кто должен это делать? У кого есть полномочия?
 
Где ты эти цифры берешь? На 30% ВВП обрушилось за два года из-за войны. При том, шо и в 2013-м на Сингапур мы не тянули ну никак. Ещё год до выборов и Витя сам сьебался бы, без всяких майданов. Ибо пораспиздили уже все кредиты а отдавать нечем.

За 2014 год у 22 депутатов оф. доход составил более 10млн, остальные получили столько же, только не официально.

Робити що? Формулюй чіткіше власні думки.

Я же говорю - НЕЧЕГО!
 
Я здаюся. Це безнадійно
 
Назад
Зверху Знизу