Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!


Всьо тоже канєш...с наценкой 300+% 😁 Це не базарь так як ви собі представляєте))) і врач є канєш, і ремонт, і тоніровка, і вставка не неділю а через полчаса опитними людями які розбираються в рецептах і імєют свої ізмєрітєлі і все шо хочеш. Тоісь навроді таких же привичних вам оптік тіко всьо демократічніше. 🤷‍♀️
Если так, то хорошо, конечно.
 

Ви увиділи? Жєніх ваш ну совсім без хараводов не двіжется. 🤷‍♀️
Вроде предлагал вам в теме писать друг другу в личку....
Вот отпуск срочно хочет получить.
Может, на западе Украины можно увидеться...
Решать вам, скорее всего.
💜
(надеюсь, я ничего обидного ни для кого не написала, наоборот, вдохновляющее?)😃
 
Гм. Щя как нарисую...!:браво:
Вообще то раньше я думала, что мадам Брошкина это кто-то из 12 стульев\З. теленок. Типа того :незнаю:
Но гугл сказал, что вот.....:незнаю::eyecrazy: Неожидала
Поэтому лучше спойте )))))))))))) :браво::квіточка:


IMG_20240524_191701.jpg
 
Вроде предлагал вам в теме писать друг другу в личку....
Вот отпуск срочно хочет получить.
Может, на западе Украины можно увидеться...
Решать вам, скорее всего.
💜
(надеюсь, я ничего обидного ни для кого не написала, наоборот, вдохновляющее?)😃
Так єслі хтото хоче писать у лічку - он пише, особенно мальчики. А як не хоче, то даже на писаніну в тємі особо не реагірує🤷‍♀️ А срочно перти за 300+єврів шоб просто увидіть незнакомого нерешитєльного мальчика с хф- це якто безрассудно ящетаю🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Так єслі хтото хоче писать у лічку - он пише, особенно мальчики. А як не хоче, то даже на писаніну в тємі особо не реагірує🤷‍♀️ А срочно перти за 300+єврів шоб просто увидіть незнакомого нерешитєльного мальчика с хф- це якто безрассудно ящетаю🤷‍♀️🤷‍♀️
Взрослые мальчик и девочка ....
 
Взрослые мальчик и девочка ....
Так отож. Мальчику канєш хочецця хтото побліже, подоступнєй і поактівнєй, а не шевелиться самому. Так проще ніц новего🤷‍♀️ а я як подрощена дєвочка щитаю шо буду там - ок, можна шото там с кохвієм намутить. А перти с язиком на плечі за сотні євров і тищі км - тре понімать для чого. Я пока не понімаю абсолютно. 🤷‍♀️
 
...передивіться,пані Ірино,може вам легше стане
Когда-то смотрела этот фильм, вообще-то за кого-то легче ,,руку поднимать,,, я в ,,закреплённую тему,, сбегала, в лоб спросила.
Дальше - увидим. 😊
 
Когда-то смотрела этот фильм, вообще-то за кого-то легче ,,руку поднимать,,, я в ,,закреплённую тему,, сбегала, в лоб спросила.
Дальше - увидим. 😊
...а ви ще раз гляньте,як воно буває,коли втручаєтеся у чуже життя з благими намірами
 
Назад
Зверху Знизу