Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Ну ми ж не нємці які....драсьті...
Та хай будуть нємци. Надож прівівать їм гігієну і чістоплотность. Оні на манікюр на своїх руках аж упісіваюцца от ізумлєнія і щастя, шо такі красіві нохті можуть буть.
 
Та хай будуть нємци. Надож прівівать їм гігієну і чістоплотность. Оні на манікюр на своїх руках аж упісіваюцца от ізумлєнія і щастя, шо такі красіві нохті можуть буть.
Гігієна і пласмасові ньохті це трошки разне.
Я сказал, чтоб он помахал вам рукой.
Неплохий мучача... жєнатий? Не знаєте?
 
Гігієна і пласмасові ньохті це трошки разне.

Неплохий мучача... жєнатий? Не знаєте?
Да, на мароканке женатый. Она его после лекции ждала на улице. Любовь у них, когда он вышел, она у него аж на шее повисла. Ничё так шоколадка, жопаспая.
 
Да, на мароканке женатый. Она его после лекции ждала на улице. Любовь у них, когда он вышел, она у него аж на шее повисла. Ничё так шоколадка, жопаспая.
От зараза.... за цими циганками не вспінеш... і замітьте без лазорних епіляцій і пласмасових ньохтів! Тоісь не в них дєло😳
 
От зараза.... за цими циганками не вспінеш... і замітьте без лазорних епіляцій і пласмасових ньохтів! Тоісь не в них дєло😳
Та я пошуткувал насчет мароканки. Колец у него нема, у вас есть шанс, но он в ваши туманные альбионы не поедет, только если вы к нам.
 
Та одін фуй у них і то і то не рАзвіте ще.
Ну немиті ж і с блохами не ходять? Уже гут.
Та я пошуткувал насчет мароканки. Колец у него нема, у вас есть шанс, но он в ваши туманные альбионы не поедет, только если вы к нам.
Опьєть обманули 🤦‍♀️ шож такоє... чи то от рєвності? А мучачей гішпанських і у нас як собаків, то я так , для поддєржанія разговора...
 
Одно мі віяснілі точно - Хішпанцу нравяцця жопастиє марокканкі.
 
Може он білобрисий? Їм як раз чорняві нравляться
 
Назад
Зверху Знизу