Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Ви тіко в оморок щас не упадіть, но лагеря єсть пошти всюди, начиная с Поленда. І да, в Гішпанії вони тоже були с год тому, щас не скажу. То шо ви з економічних мігрантів, змантуливших пользуясь войной - то ж не всі такі.
Я думал экономическими называют тех, кто переезжает из страны в страну где пособие и халявы побольше. Здуру вляпались в какую-нибудь нищую Болгарию, а через год мылятся в Германию. Я ошибаюсь с термином "экономические"?
 
Я думал экономичными называют тех, кто переезжает из страны в страну где пособие и халявы побольше. Здуру вляпались в какую-нибудь нищую Болгарию, а через год мылятся в Германию. Я ошибаюсь с термином "экономические"?
...мову вчи,доки зовсім не забув основи
 
Я думал экономическими называют тех, кто переезжает из страны в страну где пособие и халявы побольше. Здуру вляпались в какую-нибудь нищую Болгарию, а через год мылятся в Германию. Я ошибаюсь с термином "экономические"?
То туристи. Бенефіти собирають. А ви мігрант, уїхавший на заробки, пользуясь статусом бєжанця
 
...пані,я впевнений, ви розкручуєте чоловіка на відрядження до європи,а він,гад,грошей не дає,а подруги у європах вас лохушкою вважають,що сидить в Україні, доки вони зажигають
Спершу хотіла щось пояснити. А потім побачила, що ви впевнені. Ну навіщо цю вашу упевненість руйнувати ? )))))))):незнаю:
 
Ну так а бєжанство тут при чом? Тоісь шо ви про це знаєте шоб комєнтірувать?
Я высказываю частное мнение, мне не обязательно разбираться в вопросе, я не делаю официальных далекоидущих заявлений.
 
Назад
Зверху Знизу