Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

за часи совка вони вчили російську. В Польщі й досі вчать :)

Хто вам сказав, що в Польщі вчать російську? В мене небіж там, так з біженців сформували окремий клас, і надалии по деяким предметам вчителів, які самі є виходцями з рашки або України.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Это зависит от того, кем работать. Если "бери здесь, неси сюда и положи тут", то да, английский тут не поможет. А вот если английский - основной язык в компании, то местный язык достаточно выучить на бытовом уровне :)



О чем я и говорил :)
Не учат там русский, может есть какие спецшколы или классы, но в польских школах не учат.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Не учат там русский, может есть какие спецшколы или классы, но в польских школах не учат.

Про учат не я сказал. Я говорил, что учили при совке. И таки учили
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

дел
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Про учат не я сказал. Я говорил, что учили при совке. И таки учили

Да вы не говорили, а сказал
за часи совка вони вчили російську. В Польщі й досі вчать :)
Я просто вам написала, что сейчас не учат. При совке - я не в курсе.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

накомый отослал в Польшу доверенность на украинском языке, а ему сказали: нихуя не понимаем, делайте перевод на польском.
отож, мова має значення :)
Все вони розуміють, але є порядок - документи державною.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

сестра каже, що вже і поляки з цього не в захваті :) Напевно х наступного навчального року щось зміниться.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Ну тоді вибачай друже!
нема проблем!
Я про те, що закордоном щоб нормально жити-працювати всі вчать мову країни. Так, німці і поляки трохи знають російську, можуть зрозуміти, а можуть і дурня вмикнути. Особливо якщо дізнаються що це з росії. Сестра в Польщі на ринку віталась з продавцем. Той питає - "ви русская? Ми русским не продаем". :)
Дві знайомі в Німеччині, обидві російськомовні, але однаково мені кажуть - тут треба вчити мову щоб нормально працювати і жити...
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

сестра. у школярів це як іноземна.

:незнаю: Це, мабуть, якась спеціалізована школа. В мене небіж в школі, в якій нема російської мови.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Той питає - "ви русская? Ми русским не продаем".
:клас::yahoo::україна:
але однаково мені кажуть - тут треба вчити мову щоб нормально працювати і жити...
Це досить зрозумiло! Але мова вчиться десь за 3 мiсяцi на рiвнi розмовноi, якщо людина потрапляе в iншомовне коло спiлкування. На рiвнi граматики треба ще час, щоб заповнювати необхiднi документи без помилок, але це вже прийде з часом, головне - вмiти спiлкуватись!
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Полностью с вами согласен. Проебы нашей власти исключительно их Проебы.

Усіляка влада є відзеркаленням суспільних настроїв. Тож не можна скидати провину виключно на владу. Для людини, що переросла рівень суспільства, у якому вона живе, існує декілька варіантів. Змиритися і суспільство тебе з”їсть. Боротися, але ти покладеш на це власне життя. Переїхати у новий комфортний соціум.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Усіляка влада є відзеркаленням суспільних настроїв. Тож не можна скидати провину виключно на владу.
Не скажи. Коли Кучма пiдписував злоебучий Будапештський меморандум, який визнавав Украiну в кордонах на той час, вiн чи забув, чи навмання це зробив - залишив флот й вiйськовi бази рашко-педерашки у Криму! Як раз звiдтiля й пiшло вторгнення в Украiну.:відстій: Донбас вже був потiм, коли рашка вхопилася в Крим як клiщ в сраку, зробила його своiм педеральним округом
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

точно? а чому ж тоді ті, хто хоче жити за кордоном біжать на курси? Їх туди відправляють.

Чтоб ты мог пойти к доктору, в банк, и изъясняться.
Или у того же парикмахера
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Не скажи. Коли Кучма пiдписував злоебучий Будапештський меморандум, який визнавав Украiну в кордонах на той час, вiн чи забув, чи навмання це зробив - залишив флот й вiйськовi бази рашко-педерашки у Криму! Як раз звiдтiля й пiшло вторгнення в Украiну.:відстій: Донбас вже був потiм, коли рашка вхопилася в Крим як клiщ в сраку, зробила його своiм педеральним округом
Замість того щоб обирати Кучму, могли б обрати Чорновола.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Нет, ну я с местными общался.
Они руский учили при совке.
Потом - нет.
Давай хоть пруф какой-то, а то херня выходить.
Ин-яз у них или ангельська, или немецкий.

Сейчас спросила у племянника про русский язык. Он сказал, что у них в школе иностранные англ., нем., франц. Но есть возможность выбрать и русский. И говорит, что человека 3 есть в школе. А в Варшаве таких много.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Сейчас спросила у племянника про русский язык. Он сказал, что у них в школе иностранные англ., нем., франц. Но есть возможность выбрать и русский. И говорит, что человека 3 есть в школе. А в Варшаве таких много.

Это долбоебы, которые учиться не хотят выбирают русский.
 
Re: Харьковские поляки, немцы, французы ит.д. Кто как устроился? Флуду - да!

Сестра в Польщі і каже, польські діти вивчають російську...

Не учат. Специально написала племяннику в Катовице
Нем Анг Франц. На выбор.
Русск нет.
 
Назад
Зверху Знизу