Харківські поляки, німці, французи... Хто як? Хто де? Флуду – так!

Мєла не вистачає, да. Одна драма. Дядько пє шоколадку з кавою. У них там все непонашому. А, згадав. У них сієста три(карл) години.
Для гастеров нет сиесты, это местные ледацюги работать не хотят и часами жопы чешут и носу ковыряются.
 
Не знаю как там у вас намечается, а у меня кава с шоколадкой намечается або сервесы 033. Не могу определиться чему отдать предпочтение.
Так ви ж і зачинщік тої драми! Таня вам і так і сяк намікає шо бабочки от видов стройки , палець опух от лайков, а ви яе той волк всьо наліво зиркаєте🤷‍♀️

Гєолокація ваша на даний час. Бо шось нєвєріцца, шо на чужбіне є відключення світла.
Загранічний теріторіальний округ ваше сіят-во!
 
Так ви ж і зачинщік тої драми! Таня вам і так і сяк намікає шо бабочки от видов стройки , палець опух от лайков, а ви яе той волк всьо наліво зиркаєте🤷‍♀️
Анжелика, я чувствую легкие нотки сарказма в вашем посте. Вы что, ревнуете?
 
Для гастеров нет сиесты
А шо це за прояви раздєлєнія людей на класи? Ви шо там - со своїм уставом в чужий монастир? Єссі у всіх сієста 3 часа - то у всіх.
Хотя - мені одін гастер розказував, шо наших з Іспанії поперли саме через цю трьогодинну обідню перерву. Бо вже мало хто стояв на ногах після неї. Дуже втомлювались відпочивать.
 
Анжелика, я чувствую легкие нотки сарказма в вашем посте. Вы что, ревнуете?
Якій сарказм??? Ви може серце раните дєвушкі своїми мєтаніями 🤷‍♀️

Тоді вам шось пороблєно там, єссі світло згасло. Тре кудись цидулку тіснуть, шо темно і ніхт світла нема.
Наоборот. В мєня єсть, а всі ніц не пишуть якбудто в них немає 🤷‍♀️
 
Назад
Зверху Знизу