Харківміськгаз все? 104.юа не працює

щось ти плутаешь мені у грудні ставили модем по старому розрахунковому рахунку у документах
Усе вірно, лічильник встановлював Харківміськгаз у нього в грудні 2022 був старий особистий рахунок, так як він оператор газорозподільної мережі.
Доступу до бази Харківміськгазу за старими рахунками з березня 2023 не має.
Мова йде про особисті рахунки Нафтогазу за спожитий газ, де с 1 квітня потрібно вносити показання лічильників.
 
Так звісно різні, але вже ці нові особові рахунки з травня місяця усі отримали, та зареєструвалися в Нафтогазі.
Тож вводимо показання лічильника в особистому кабінеті Нафтогазу.
Харьковчане не регистрировались на сайте Нафтогаза. Они передают показания на сайте 104. А вот жители ХО заново регистрировались в январе этого года на сайте Нафтогаза. И передавали две цифры в январе - на начало января и на конец. Чтобы возникла разница в потреблении
 
Харьковчане не регистрировались на сайте Нафтогаза. Они передают показания на сайте 104. А вот жители ХО заново регистрировались в январе этого года на сайте Нафтогаза. И передавали две цифры в январе - на начало января и на конец. Чтобы возникла разница в потреблении
Ну як тоді харків'яни оплачували за спожитий газ з травня 2022 Нафтогазу?
А по області якщо не було споживання, як вносили перший раз?
 
А те кто раньше ушел к Нафтогазу до того как это стало мейнстримом потирают ручки. Уже на my.gas.ua появилось окошко про передачу показаний через сайт.

Так же в
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
на сайте Нафтогаза указаны ссылки на чат боты Viber и Telegram.

Для чат ботов достаточно знать ваш особовий рахунок или EIC код
 
Ò
А те кто раньше ушел к Нафтогазу до того как это стало мейнстримом потирают ручки. Уже на my.gas.ua появилось окошко про передачу показаний через сайт.

Так же в
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
на сайте Нафтогаза указаны ссылки на чат боты Viber и Telegram.

Для чат ботов достаточно знать ваш особовий рахунок
 
А те кто раньше ушел к Нафтогазу до того как это стало мейнстримом потирают ручки. Уже на my.gas.ua появилось окошко про передачу показаний через сайт.
А не заставят вспомнить предідущие показания?
Мне в єтом месяце впервіе им передавать.
 
Харьковчане не регистрировались на сайте Нафтогаза. Они передают показания на сайте 104. А вот жители ХО заново регистрировались в январе этого года на сайте Нафтогаза. И передавали две цифры в январе - на начало января и на конец. Чтобы возникла разница в потреблении
Я зарегистрирована на сайте Нафтогаза с прошлого лета. Мне нужно біло узнать новій счет.
А показания,. естественно, через 104.
 
Віконце з'явилося,
А не заставят вспомнить предідущие показания?
Мне в єтом месяце впервіе им передавать.
Питання у контролі за внесеними показами лічильника споживачем. На теперішній час він відсутній.
Як можна розрахувати споживання якщо не має попередніх показань?
Тобто ніхто ні защо не відповідає.
Нафтогаз на своєму сайті лише збирає і передає покази лічильника Харківміськгазу, а потім останній знову передає обсяг спожитого газу Нафтогазу, ну бред.
Кінців не знайти, як споживач це може контролювати?
 
О, и город переходит :)
В прошлом месяце прошёл процедуру.
Через сайт норм. передайтся всё и через чатботы в Нафтогаз с 1 по 5 число
 
О, и город переходит :)
В прошлом месяце прошёл процедуру.
Через сайт норм. передайтся всё и через чатботы в Нафтогаз с 1 по 5 число
Ви внесли показники перший раз у лютому, а де Ви зможете в особистому кабінеті побачити які були попередні показники за січень 2023?
 
Ви внесли показники перший раз у лютому, а де Ви зможете в особистому кабінеті побачити які були попередні показники за січень 2023?
В особистому кабінеті.Споживання газу.Там немає?
 
Ви внесли показники перший раз у лютому, а де Ви зможете в особистому кабінеті побачити які були попередні показники за січень 2023?
Ніде. Минулого місяця було "споживання нуль", а цього вже нормально додалося і розрахунок вже нормальний, попереднє споживання включено.
 
Ну як тоді харків'яни оплачували за спожитий газ з травня 2022 Нафтогазу?
А по області якщо не було споживання, як вносили перший раз?
Показания передают на 104. Оплачивают не знаю кому. Квитанции от Нафтогаза
На начало января 100, на конец января 100, к примеру
 
Насколько я помню, там была "подсказка" - вносить только целые значения (до запятой). Значит вносите 0
Но я могу ошибаться.
Нужно вносить черные цифры, а красные не трогать. Или принимать их во внимание при округлении.
 
Показания передают на 104. Оплачивают не знаю кому. Квитанции от Нафтогаза
На начало января 100, на конец января 100, к примеру
Нет больше 104 ни для области ни для Харькова. Приехали.
 
Назад
Зверху Знизу