Харківці прохають Зеленського перевірити діяльність Кернеса, електронна петиція.

У них немає ніяких знань і вони їх не хочуть , бо не здатні вчитися та пишаються власною неосвіченістю. :іржач:
Ну, а раз не в змозі опанувати як слід кацапську мову, то і українська для них це щось захмарне... :іржач:
Через це не дивно що з їхнього боку агресія від безсилля до усього українського... :іржач:
Але для безродних кацапів, які опинилися в Харкові - це недосяжне... :іржач:
Уявляю, як зараз оці кацапчеги будуть захлинатися від злоби... :іржач:

Так ти ще й гепадрочер? :іржач:
Навіть з арифметикою у тебе великі проблеми... :іржач:

Да мне насрать. А ты это, прекращай в истерике биться, а то еще голову повредишь:D Впрочем, на это мне тоже насрать. Тем более, что это похоже уже произошло)
 
Харьківці у ляхів сосуть кінці. А у нас тут Харьковчане, сука вуйки ебані лізуть і лізуть
:іржач::браво: :браво:
Кацапчег, заспокойся... А то карети "Швидкої" зараз приходять за викликом зовсім не швидко...
 
Пока суть да дело, я понимаю так, что харкiвцiв в городе и 2 тыс. не набралось. А сколько харкiв'ян за Гепу на последних выборах мэра проголосовало? :цехф:
 
По умолчанию Харківці прохають Зеленського перевірити діяльність Кернеса, електронна петиція.
А смысл?
Ну проверит зебил деятельность гепы, тот откупится. Он столько наворовал что смог не только от пороха откупиться за призывы к сепаратизму. У него денег даже на новую жизнь хватило.
 
А смысл?
Ну проверит зебил деятельность гепы, тот откупится. Он столько наворовал что смог не только от пороха откупиться за призывы к сепаратизму. У него денег даже на новую жизнь хватило.
1. Перевіряти мають відповідні правоохоронні органи.
2. Отут і є завдання визначити чи крадуться і скільки вкрадено грошів із міського бюджету.
3. У Гепи заробіток в Німеччині, який довзоляє йому дуже добре жити тут...

Якщо у тебе є інші відомості скажи конкретно скільки і де? А нежить розвозити можна скільки завгодно. Ясно і з якою метою роблять це гепадрочери, щоб людей збити з панталику. Значить Гепа їм доручив так робити, бо боїться...
 
Пока суть да дело, я понимаю так, что харкiвцiв в городе и 2 тыс. не набралось. А сколько харкiв'ян за Гепу на последних выборах мэра проголосовало? :цехф:
Мало просто хто знає, що є таке голосуваня. До того ж, там треба зарєструватися. Але це не форум, де достатньо надати для реєстрації адресу поштової скриньки. Там треба пройти ідентифікацію. Не усі це можуть зробити...
Але, треба набрати для розгляду усього 25 000 підписів за 90 днів. За 2 дня підписи вже поставили біля двох тисяч... Якщо не важко можеш підрахувати, скільки ще можуть проголосувати за 89 днів. Впевнений, що за цей термін набереться достатня кількість підписів.
До того ж, була вже петиція щодо вирубування лісів в Харківській області. І хоча про цю петицію ніхто не знав і проголосувала невелика кількість людей, але реакція незалежно від цього вже була. Саме це питання розглядалося на нараді Зеленського в Харкові.
До того ж, після наради, Гепа із Писарєвим чекали на Зеленського біля пам"ятника Шевченка, щоб відкрити за його участю озеро в саду Шевченка, але Зеленський не поїхав до них, мабуть не захотів маратися... А Петя би поїхав...
От такі справи... :)
 
Я понимаю, авторитетнее русско-русского словаря советских времен не существует для тебя. Может предоставишь другой?

Иди читай вики.. тама ешшо много полезного для твоего неокрепшего ума
 
Як би кацап не маскувався, вони ж пре з усіх отворів...
...переклади мені...
Теж, пиз"уй на свою Середньоруську височину...
Вот видишь, выблядок, я обратился к тебе уважительно с просьбой. Ты же ответил в лучшем стиле оголтелых пидарасов.
Ну да оно и понятно. Отвечать-то за свои слова не придётся. Ты ж в интернете херой!
 
Иди читай вики.. тама ешшо много полезного для твоего неокрепшего ума

Я поняла. ты великого мнения о своем разуме. сними корону. Я слышала это слово в двух местах, ты не в одном. Лучше иметь неокрепший, чем закостенелый.
 
Назад
Зверху Знизу