• Ви знаєте, що зареєстровані користувачі не бачать рекламу? Реєстрація.

Харків?яни скаржаться на ожеледь (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 179539
  • 🟢 12:51 Відбій тривоги в Харківській обл.
  • #1
Харків?яни скаржаться на ожеледь (відео)

3.01.2019 20:31

Харків?яни скаржаться на ожеледь (відео)

Лікарі стверджують, що з середини грудня рівень травматизму на дорогах та вулицях міста збільшився втричі, а на свята - ще більше

The post Харків’яни скаржаться на ожеледь (відео) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».Лікарі стверджують, що з середини грудня рівень травматизму на дорогах та вулицях міста збільшився втричі, а на свята – ще більше.

Харків’яни скаржаться на ожеледь. За відомостями “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, у новорічну ніч лише з площі Свободи були шпиталізовані 4 людини. Валентині – вісімдесят один рік. Жінка каже, щопересуватисявулицею важко: багато снігу і дуже слизько.

Валентина, харків’янка

Не чистятся улицы. Не чистятся дворы. Очень тяжело ходить. Тем более, таким людям, как я.

Людмила, харків’янка

Я живу на 23 Августа. У нас там вот от дома до метро не прочищено, ходить вообще невозможно. Очень боюсь упасть.

Ангеліна, харків’янка

Гололед местами есть, ходить довольно проблематично. Уже не так подтаяло все, но все равно скользко очень.

Анастасія вчиться на лікаря. Дівчина радить, що обійтися без консультації медика можна тільки в разі легкого пошкодження.

Анастасія, харків’янка

Возле подъезда ступила на лед и упала. Все. Со мной ничего страшного не произошло. Нигде ничего не болело, ссадины нет. Встала и пошла дальше.

За словами лікаря-травматолога Дмитра Власенка, з середини грудня рівень травматизму серед населення збільшився втричі.

Дмитро Власенко, ортопед-травматолог КЗОЗ “Обласна клінічна лікарня”

Это ушибы, переломы предплечья, голени, реже бедер и реже перелом ключиц. За время выходных, даже в новогоднюю ночь, доктор, который дежурил, принял троих людей с тяжелыми травмами, которые подлежали оперативному лечению.

Лікарі рекомендує, краще приїхати до травмпункту. А в важких випадках – відразу викликати “швидку”.

Дмитро Власенко, ортопед-травматолог КЗОЗ “Обласна клінічна лікарня”

В первую очередь быть внимательными на дороге. Если вы идете, смотрите себе под ноги, а не по сторонам. Потому что сейчас гололед. Нужно правильно выбрать траекторию движения. Также смотреть на крыши домов, чтобы не было тех же сосулек, которые могут нанести непоправимые травмы, не совместимые с жизнью.

У мерії стверджують, що у місті триває прибирання снігу. Було задіяно 17 одиниць спецтехніки. За минулудобу на дороги висипали 113 тонн солі та 226 кубометрів піщано-сольової суміші.The post Харків’яни скаржаться на ожеледь (відео) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».Новость на сайте Объектив
 
Зверху Знизу