Достався мені на ремонт генератор. Новий, 10 мотогодин. Якийсь німецький, 3 кВт, привезли як гуманітарку, всі написи німецькою, глушник, кожух, всьо такоє. На спроби його завести шморгалкою не реагує.
Шо я думаю.
1. Перевірити наявність іскри, якщо її нема, шукати від магнето до свічки. Всі перемикачі включені.
2. Перевірити, що в карбюратор поступає бензин. Кран відкритий, але...
3. Перевірити наявність компресії.
Після ремонту поїде харківським прикордонникам. Шось упустив?
Шо я думаю.
1. Перевірити наявність іскри, якщо її нема, шукати від магнето до свічки. Всі перемикачі включені.
2. Перевірити, що в карбюратор поступає бензин. Кран відкритий, але...
3. Перевірити наявність компресії.
Після ремонту поїде харківським прикордонникам. Шось упустив?
? 100% материал обмотки алюминий.