Выбор бензогенератора.

Доброго дня
можете покритиковать выбор генератора? или предложите что-то приемлемое компактное пожилым людям для дома.
самое главное чтобы запускался нормально газовый котел + из потребителей 2 холодильника + домашнее освещение (светодиодное все)
вот например такой
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

или такой
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


нормальный вариант за свои деньги? если нет - то какой лучше
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Вот нормальные инверторные генераторы на 3 кВт.
Для пожилых людей лучше, чтобы генератор запускался с ключа, а не веревку дергать.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Вот нормальные инверторные генераторы на 3 кВт.
Для пожилых людей лучше, чтобы генератор запускался с ключа, а не веревку дергать.
думал на счет электростарта - у самого такой, но во первых : значительно удорожает (от 30 000 грн наверное), и второй вопрос: если будет дай Бог будет очень долго стоять без работы - сядет или сдохнет аккумулятор - все равно не получится завести, пока не зарядишь. получается оптимально брать комбинированный старт - а это еще дороже
 
И лучше брать без кожуха.Меньше гемора при ТО и ремонте.
 
думал на счет электростарта - у самого такой, но во первых : значительно удорожает (от 30 000 грн наверное), и второй вопрос: если будет дай Бог будет очень долго стоять без работы - сядет или сдохнет аккумулятор - все равно не получится завести, пока не зарядишь. получается оптимально брать комбинированный старт - а это еще дороже
Любой генератор с электростартером можно завести дергалкой. Почитайте мануал на инверторные генераторы в кожухе и поинтересуйтесь стоимостью их ремонта. Генератор с электростартером дороже аналогичного ручного на 2-3 кгрн.
 
Любой генератор с электростартером можно завести дергалкой. Почитайте мануал на инверторные генераторы в кожухе и поинтересуйтесь стоимостью их ремонта. Генератор с электростартером дороже аналогичного ручного на 2-3 кгрн.
ладно убедили
решил купить
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


можно брать?

но электрозапуск все равно дороже в 2 раза
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Пойдет переплата за бренд.
 
Там в подарок пауэрстанция.отдельно она 3900
 
А какой у этого генератора расход топлива?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Я смотрю там 200 кубовый мотор.
Будет жрать от 1 литра минимум. А скорее всего все 1,5.
Конечно, можно поставить газ.

Вот, нашёл подтверждение большого расхода топлива у этого генератора:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Сам задумываюсь о чём-то подобном.
Обычный синхронный генератор, конечно, работает, но к зиме хочу купить инверторный для котла.

Снова нужно выбирать.
Или корпусный 1,8-2 кВт или открытый 3 кВт. По цене все одинаковые +-10-15к

Открытый планирую такой:
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


А закрытый или fogo 2001 или Ekstrom 2000

Что выбрать?

Плюсы корпусных: маленький расход, намного тише, удобнее вынести из гаража и занести назад :)
Минусы: ниже мощность (мне хватит, но впритык), хуже ремонтопригодность.

Плюсы открытых: мощность с запасом, хорошая ремонтопригодность, проще поставить газовый карбюратор (у меня есть новый), хорошо продувается
Минусы: в два раза больше расход топлива (!!!), сложнее перемещать, сильнее шумит

Вот я и думаю что делать.
Мозг говорит, что нужно покупать открытый (мне его в лес не возить :))
А душа просит закрытый "он такой красивенький" :)

ПАМАГИТЕ!
 
Останнє редагування:
Щось здається тут дещо скучно стало ;-)
Підкину темку для обговорення.
Отже, маємо вибрати генератора. Дивимося на потужності, враховуємо пускові...
Отже, треба умовно 1 кВт, а заради пускових - треба 3 кВт.
Знов таки, гоняти постійно генератор - шумно та дорого.
Виникає питання, а якщо використати інверетор? 12-220?
та приєднати його до генератора? В інверторних- є вхід, який дозволяє поєднувати генератори.
Отже замість другого генератора - інвертора і підкинемо. Якій загасить пускові струми.
А в нормальному режимі- аккум буде підзаряжатися від генератора. Тож потужність з аккума не будже відбиратися.
А ще можна без зупинки буде перейти на живлення від інвертора, просто вимкнувши генератора...
Ось така схема намалювалася. Ніхто непробував ще?
 
гоняти постійно генератор - шумно та дорого.
Виникає питання, а якщо використати інверетор? 12-220?
Тобто, вихід генератора підключити до входу інвертора? Ну, це треба не простий інвертор, а такий, що вміє заряджати акумулятори. Та ще й достатньо потужний. І вже, мабуть, не під один 12 В акумулятор, а під два, щоби 24 В було. І щоби синусоїда була "правильна". Ну, мабуть, схема робоча буде. У разі "просідання" напруги на генераторі система переключиться на інвертор з акумулятором, від інвертора запуститься ваш холодильник чи насос, струм знизиться, і вже потужності генератора буде достатньо для роботи. Якщо на генераторі спрацював запобіжник, то треба знову його запустити. А інвертор переключиться на роботу від генератора та почне заряджати акумулятор.
Але щось мені підказує, що така схема занадто дорогою вийде. Простіше буде більш потужний генератор купити. Або обійтися інвертором з акумуляторами, без генератора.
 
Тобто, вихід генератора підключити до входу інвертора? Ну, це треба не простий інвертор, а такий, що вміє заряджати акумулятори. Та ще й достатньо потужний. І вже, мабуть, не під один 12 В акумулятор, а під два, щоби 24 В було. І щоби синусоїда була "правильна". Ну, мабуть, схема робоча буде.
Поки що міркую ;-) більшість генераторів мають прямий вихід 12в для заряджання аккумів. Тобто його й використати. Тобто заряджати інвертором не треба. А це значно здешевлює... Та і, цікаво, а треба там правильну синусоіду? Чи сам генератор її виправить. ?
Працювати в каскаді вміють лише інверторні генератори.
 
більшість генераторів мають прямий вихід 12в для заряджання аккумів
Десь я бачив огляд бензогенератора, де люди дослідили роботу виходу "12 вольт". Результати: мала потужність на цьому виході та напруга "гуляє", і при зарядці акумулятора "просідає". А для зарядки акумулятора треба правильно тримати напругу та регулювати струм заряду. Висновки: воно для заряджання акумулятора не годиться.
Думаю, в більшості китайських "побутових" генераторів вихід "12 В" зроблено "аби було", і годиться для заживлення якихось радіостанцій, аварійного освітлення та інших подібних речей.
 
Думаю, в більшості китайських "побутових" генераторів вихід "12 В" зроблено "аби було", і годиться для заживлення якихось радіостанцій, аварійного освітлення та інших подібних речей.
На моем 2.5 кв по инструкции на 12 вольт выдает максимум 8.5 ампер, это меньше чем 100 ватт, смысла инвертор подключать нет, но с другой стороны у тех генераторов у которых есть электростартер, аккумулятор стартера от этих 12 вольт и заряжается. то есть наверное можно подключить аккумулятор и к нему инвертор, ну а сами 12 вольт там не совсем постоянка, мерял осцилографом - этакая синусоида.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


болгарку держит,дрель держит,комп держит,индукционку держит.
расход маленький,вес маленький...что еще надо за 3600?
 
Десь я бачив огляд бензогенератора, де люди дослідили роботу виходу "12 вольт". Результати: мала потужність на цьому виході та напруга "гуляє", і при зарядці акумулятора "просідає". А для зарядки акумулятора треба правильно тримати напругу та регулювати струм заряду. Висновки: воно для заряджання акумулятора не годиться.
Думаю, в більшості китайських "побутових" генераторів вихід "12 В" зроблено "аби було", і годиться для заживлення якихось радіостанцій, аварійного освітлення та інших подібних речей.
А вот ХЗ, там по різному. У мене в одному - дійсно, слабенько. А інший дає непогані 14,2 В. Там діодний міст і вихід з котушки.
 
На моем 2.5 кв по инструкции на 12 вольт выдает максимум 8.5 ампер, это меньше чем 100 ватт, смысла инвертор подключать нет, но с другой стороны у тех генераторов у которых есть электростартер, аккумулятор стартера от этих 12 вольт и заряжается. то есть наверное можно подключить аккумулятор и к нему инвертор, ну а сами 12 вольт там не совсем постоянка, мерял осцилографом - этакая синусоида.
Тут сенс в іншому. Зовнішній аккум таінвертор - зглажує піки. А генератор - підзяряжає аккум за потреби. Можна принципово зовсім розглядати як окремі девайси.
Тобто каскадувати генератор та інвертор....
 
Назад
Зверху Знизу