Статус: Офлайн
Реєстрація: 01.10.2014
Повідом.: 15247
Реєстрація: 01.10.2014
Повідом.: 15247
Стало цікаво чому ЕГ


Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: This feature may not be available in some browsers.
Не фактколи самойлову не пустили в Україну там теж добряче тухеси горіли.Втім після її виступу в Португалії вони в них ще більше палали
![]()
насколько я понимаю с экватора проще ракету запустить.Стало цікаво чому ЕГподивилась шо в них там, виявляється шо екваторіальна гвінея, це ****а в мініатюрі.Є копалини, і президент який править з 1979 рокупри цьому частина населення не має доступу до чистої води.Так що *****ам ще є куди рухатись.
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
и т.д. умиляет просто
насколько я понимаю с экватора проще ракету запустить.
А вы чего то иного ожидали от кадрового сотрудника КГБ? )))))***ло как был брехливой собакой, таким и остался.
Та... А если б Зорян со Шкиряком?
А мне понравилось название ордена "Платого" вместо "Платова". Чюрки даже фамилию не могут правильно написать.и т.д. умиляет просто
Не правда - НСДРП появилась в 20-е годы, а евреев начали арестовывать только в 1937-м, когда партия давно уже финансировалась из бюджета Рейха и в еврейских копейках от продажи коронок не нуждалась.
вопрос: откуда Сикелев о размерах вкурсе? неужели сам ***ло рассказал? а он откель знает?
А парад на День Незалежностi.Слава Украiнi.